Ütopya

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

*ZAFERRO*

Mızrakçı
şansımızı deniyoruz batum ne var bunda :) birim hızı yavaş yakın olmak istiyorum serhata :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bölge bir kere paylaşıldı bu saatten sonra değiştirilmesi mümkün değil :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Aradim buldum =D maviyle yazmis yaslandik gozlerde secmiyor artik :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
eyw osman :) sizin bölgeniz belli mi ? :) paşayı kuzey doğu ya aldırtın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
la köylerini bana vermeyip hemiomuza vermişin senide kuzen die yanımda taşıyorum :D

Ya sana ne demeli klandan atmışsın beni :D ulan herkesten beklerdim senden beklemezdim alacagın olsun :p

hayırlı olsun serhat

Saolasın abi :)

serhat kuzeydoğu da başlarmısınız?

Osman bana yakın olsan ne olacak ? :D hayır zamanında ne oldugunu biliyoruz. Yenilen pehlivan hesabı takılıyorsun yine :D elbet yaklaşırız sen canını sıkma.

*ZAFERRO*

Mızrakçı
serhat polemiğe gerek yok senin dilinden cevap vermem sana. yakın olsaydın ne olacağı görülürdü. elbet yaklaşırız demissin, ozamana benim bırakmıcam yada senin bırakmıcan garanti değil. yakında başlasaydınız kimse bırakmadan savaşırdık ki sizin bölge yazdığınızı görmedim cidden batu gibi ali yazdıktan sonra 2 sayfa geriye bakıp gördüm.

DeletedUser

Ziyaretçi
serhat polemiğe gerek yok senin dilinden cevap vermem sana. yakın olsaydın ne olacağı görülürdü. elbet yaklaşırız demissin, ozamana benim bırakmıcam yada senin bırakmıcan garanti değil. yakında başlasaydınız kimse bırakmadan savaşırdık ki sizin bölge yazdığınızı görmedim cidden batu gibi ali yazdıktan sonra 2 sayfa geriye bakıp gördüm.

Osman benim bir problemim yokken bu tavırla gelip ," bölgeme gel kafana vurcam" gibisine takılırken sen hangi dilden konuşuyordun acaba ? :) w11 de gördük olanı osman. Sen hep mehmetten torpilliydin. Mehmet yok artık, olsa da anlamı yok :) yakında başlasak uzakta başlasak bir şey yapamazsın. Arkana eşkiyayı alıp konuşuyorsun biliyorum, w11 de de böyle yaptın görduk olanları :)

*ZAFERRO*

Mızrakçı
serhat sana sadece gülüyorum :) klanındaki oyuncular sevdiğim ve senin olmadığın zamanlarda beraber oynadığım oyunculardır saygısızlık ettiysem onlardan af dilerim. diğer yazdığın şeylere dediğim gibi gülüyorum :) son olarak senin dünyadan gitmene bir nebze faydam dokunursa tüm dünyanın hayır duasını alacağıma emindim istekte bulundum daha önceden yazdığınızı görmeden olay budur yoksa kafana vurcam vs yok :)

DeletedUser

Ziyaretçi
serhat sana sadece gülüyorum :) klanındaki oyuncular sevdiğim ve senin olmadığın zamanlarda beraber oynadığım oyunculardır saygısızlık ettiysem onlardan af dilerim. diğer yazdığın şeylere dediğim gibi gülüyorum :) son olarak senin dünyadan gitmene bir nebze faydam dokunursa tüm dünyanın hayır duasını alacağıma emindim istekte bulundum daha önceden yazdığınızı görmeden olay budur yoksa kafana vurcam vs yok :)

İstedigin kadar gul osmancım :) sen hep mutlu ol bende bunu isterim.. Açık açık ne oldugunu söylemiyorum mazide ama sen zaten biliyorsun olanları. O yuzden ancak gulmek ile yetinebilirsin... Eminim çok zor geliyordur başarılar dileyip susabilmek. Sen içini ferah tut beni başladıgım bir dunyadan sen gönderemezsin. Yani elinden bir şey gelmez. O yuzden boşuna içine dert edip canını sıkma :)

*ZAFERRO*

Mızrakçı
başarılar serhat ve doğukan dışındaki ütopya sakinleri :) çok zorlanıyorum cidden :)