Tunga Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser58636
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58636

Ziyaretçi
şu cevaba

bu cevabı verip

üstüne bunu söylersen ben sana ne diyebilirim ki. Önce kişilik kardeşim. Muhabbet zaten yapılır. Muhabbet için karşımıza muhattap lazım. Seni mi muhattap alalım bu söylediklerinden sonra. Ver ayarı sonra yağ gibi üste çık yok öyle

Ah be , hepsinin sonunda kardeşim var ama sana kardeşim demedim ki üzerine neden alındın :)

DeletedUser47241

Ziyaretçi
yav arkadaş adamlara bi başarı dileyelim dedim yemediğimiz hakaret kalmadı dünki çocuk gelip adam ol felan diyor ya direkt adamlığıma laf söylüyor ya işte çıldırıyorum o zaman kardeşim

herzaman söyledim yine söylicem delikanlı adam insanın yüzüne söyliyemeyeceğini bilgisayar başından yazmaz sen beni tanımıyorsun ben seni ne cürretle kaybol felan yazarsın sen kimsin hemşerim ?

DeletedUser55960

Ziyaretçi
kim mesela. hayir hatirlayip kaynasmak isterim acikcasi. :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
anladıgım kadarıyla toplama bir klansınız umarım bütünlüğü çabuk sağlarısınız başarılar :)

He yedek parça satıyoruz ister misin kardeşim :))

Arkadaşlar burası sataşma yeri olmasın lütfen herkesten rica ediyorum

ben burda kim hangi klanda bakmaksızın yapıyorum. Hemen millet rengini belli ediyor. Skishepp bak mesela. Sanırsın 20 yıldır küfür eden veletlerle uğraşmaktan bıkmış. Gelip buraya başkasına laf sokma çabalarında

DeletedUser58636

Ziyaretçi
yav arkadaş adamlara bi başarı dileyelim dedim yemediğimiz hakaret kalmadı dünki çocuk gelip adam ol felan diyor ya direkt adamlığıma laf söylüyor ya işte çıldırıyorum o zaman kardeşim

herzaman söyledim yine söylicem delikanlı adam insanın yüzüne söyliyemeyeceğini bilgisayar başından yazmaz sen beni tanımıyorsun ben seni ne cürretle kaybol felan yazarsın sen kimsin hemşerim ?

Her doğru her yerde söylenmez :) Haklısın ama kardeşim, bizim kardeş sizin arkadaşın atarına kandı. Sizin arkadaşta benim kapağıma aldandı. Umursamayın, sohbet etmek edeptendir.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ah be , hepsinin sonunda kardeşim var ama sana kardeşim demedim ki üzerine neden alındın :)

üzerime alınmadım zaten ben mesaj bile atmamışım senden önce. neden alınayım. ama bana söylememiş olman birşeyi değiştirmiyor senin davranışınla ilgili birşey bu. Muhabbet istiyorsan tekrarı olmasın. Burda kimse sizi alçak görmedi. Adam düzgün bir biçimde toplamasınız heralde dedi üstüne adam gibi umarım çabuk bütünlüğü sağlarsınız demiş sen utanmadan laf sokuyorsun adama. iş mi yani bu? yada demek istediğini mi yanlış anladım. karar ver artık

DeletedUser47241

Ziyaretçi
Her doğru her yerde söylenmez :) Haklısın ama kardeşim, bizim kardeş sizin arkadaşın atarına kandı. Sizin arkadaşta benim kapağıma aldandı. Umursamayın, sohbet etmek edeptendir.

her başlık altında başarı diliyorum kendisine başarı dileyip hakaret eden klan ilkkez gördüm vallahi ama ben yörem icabı agresif adamım bana 1 gelene 10 giderim her anladımda. tekrar söylüyorum başarılar diliyorum klanınıza ama anladıgım kadarıyla bazı klandaşlarınız reklam peşinde bizde tahriklere iyi kapılırız bunuda biliyorki kendisi üstümüze güzel oynuyor.

DeletedUser58615

Ziyaretçi
her başlık altında başarı diliyorum kendisine başarı dileyip hakaret eden klan ilkkez gördüm vallahi ama ben yörem icabı agresif adamım bana 1 gelene 10 giderim her anladımda. tekrar söylüyorum başarılar diliyorum klanınıza ama anladıgım kadarıyla bazı klandaşlarınız reklam peşinde bizde tahriklere iyi kapılırız bunuda biliyorki kendisi üstümüze güzel oynuyor.

Üstadım sizde alttan alın arkadaşım da yazmasın kimsenin tartışmasını vs istemiyorum alarm ailesini severim sayarım aramız bozulsun istemem

DeletedUser58636

Ziyaretçi
iki ayrı arkadaş dost yoluna yürüyor bana düşen cevaplamak
1. si mizahi olarak laf söyledim ve arkadaş güzel karşıladı güldük ardından sen atladın
2. Rubas haklısın kaptan, ama her atara bir gider bizi bozar be :) Bu kadar alevlenmeyin. Arkadaş bir şey dedi haklısın deyin ne olacak oyun sonu her şey belli olmayacak mı
''HAKLISINIZ''

DeletedUser58641

Ziyaretçi
Kimin iyi kimin kötü olduğu yakında ortaya çıkar boşuna canınizi sikmayin herkese bol sans çaylak kalksın goreceğim caylaklari....

DeletedUser47241

Ziyaretçi
kardeşim haklısında çoluk cocuk sahibi adamlarız gelip kaybol demek nedir. 5 yaşındaki çocuğumu kovuyorsun. adamlığa laf atmak nedir sen kimsin derler ? ve sebeb ne ? başarı diledim diyemi ?

neyse uzatmayalım tekrar başarılar

Bilmedenoldu*

Yasaklı
bunu alın burdan küçülmesin daha fazla adam akıllı yazacaksan yaz yazmıcaksan kaybol

kardeşim rubas'ın yazdığı yazıda bir yanlış veya hakaret göremedim, başarılar da dilemiş, bir de ben dileyeyim, başarılar tekrardan. umarım başarılı olursunuz. kolaylıklar dilerim.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
iki ayrı arkadaş dost yoluna yürüyor bana düşen cevaplamak
1. si mizahi olarak laf söyledim ve arkadaş güzel karşıladı güldük ardından sen atladın
2. Rubas haklısın kaptan, ama her atara bir gider bizi bozar be :) Bu kadar alevlenmeyin. Arkadaş bir şey dedi haklısın deyin ne olacak oyun sonu her şey belli olmayacak mı
''HAKLISINIZ''

mundar ettin güzelim klanı be doktorum...