GLAD Savaş İlanı

• Konuyu başlatan DeletedUser47184
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38721

Ziyaretçi
daha oyunun başı orda o kadar klann olması bir şey ifade etmiyor.sonuşta bölge savaşları yaşanacak aktif olan kazanacak.

DeletedUser47184

Ziyaretçi
kabar savaşı biz açtığımıza göre iddia ettiğin şekilde bir düşüncemiz olmaz değil mi?

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok kalabalık olması karşı tarafın Aleyhine.herzamanki gibi kendi içlerinde parçalanacaklar

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Dehşet icin büyük bir sinav,geçerlerse tebrik etmek lazim her ne kadar pek ihtimal vermesemde.

DeletedUser2758

Ziyaretçi
iki tarafıda desteklemiyorum , yesinler birbirlerini :D

yinede glad kanadına daha bi sempati ile bakıyorum ,hatırı sayılır derecede değer verdiğim nail erdaya rağmen

bu serverda desteklediğim ve iyi yerlere gelmesini umduğum tek klan violin klanları pardon klanıdır :D

iki tarafada başarılar , iyi olan kazansın

DeletedUser

Ziyaretçi
An itibari ile 5 klanlı FEAR klanlarıda savaşa dahil olmuştur.

Dehşet cephesinin klan sayısı +5 ile birlikte

14 Dehşet 13 Osmanlı 4 Moğol 5 FEAR klanlarıyla birlikte

Klan sayısını 36 ya çıkarmıştır.

Tüm worlde davet mi atıyorsunuz anlamadım yahu :)
Bi 100-150 klana daha davet atarsa dehşet cephesi öyle sanıyorumki ufaklı büyüklü tüm klanları almış olacak cepheye.

Bizi bu kadar yere göğe sığdıramayıp büyüterek ayrıca onure ettiğiniz için şahsım adıma teşekkürü borç bilir ve teşekkür ederim.

Bakalım bu eklentiler ve arkasından gelecek yüzlerce klanla birlikte zafermi yaşatacak yoksa büyük bir buhran mı bunu cidden bende gladyatör cephesinde bir oyuncu olarak merakla bekliyorum.

Çünkü işin sonunda nereye götürdüklerinden hiç ama hiç emin değilim.

Herkese sevgi saygılar iyi forumlar diliyorum..

İyi olan kazansın.

DeletedUser

Ziyaretçi
şöyle bir bakalım

bu savaşta bölge savaşı var değil mi :) dehset ile glad arasında :) osmanlı klanın hangi bölgesi şuan savaş'a dahil :) bütün osmanlı'nın savaştığını ben göremiyorum açıkcası doğal olarak 36 klanın sadece 10 adet klan savaşıyor :) 36 tanesi savaşsa amenna :) düşmanlardan ise 6 tane klan savaşıyor :) bari abartıyorsunuz düzgün istatistlik sağlayın görende 36 tane klan komple bize dalıyor sanacak..

DeletedUser51991

Ziyaretçi
iki tarafıda desteklemiyorum , yesinler birbirlerini :D

yinede glad kanadına daha bi sempati ile bakıyorum ,hatırı sayılır derecede değer verdiğim nail erdaya rağmen

bu serverda desteklediğim ve iyi yerlere gelmesini umduğum tek klan violin klanları pardon klanıdır :D

iki tarafada başarılar , iyi olan kazansın

Çirkinlikler olmasın da kimin kazandığı önemli değil. Bu arada ben de violini tutuyom :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
Glad klanları açık ara favori bence bu savaşta

DeletedUser58101

Ziyaretçi
kim yener onu bilmemde şu osmanlı klanına yakında dağılır

DeletedUser58101

Ziyaretçi
eyvallah kılıçhan kardeş sende ilgini çektimi konuya dahil olmasını bildin :)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
İstanbul çok güzel, i love Turkish kebap, favorim violin

LazHoca

Mızrakçı
2-3 hafta daha glad cephesi önde gider, savaşı yendik havasına girerler. Dehşet Ve Osmanlı bölgeye yakınlaştığında ve 1-2 op den sonra savaşın yönü değişir. Dehşeti favori görüyorum

DeletedUser47184

Ziyaretçi
Haklılık payınız var. Eğer o vakitte moralden dolayı saldıramazsak saldırı ordularımız iş görmeyebilir.