Risk Everything

• Konuyu başlatan DeletedUser55271
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar Risk ailesi bu dünyada yerini alacaktır :))
Dünyaya 1 klan olarak girmek istiyorduk fakat katılım isteğinin yüksek olması sebebiyle 2 veya 3 klanda girebiliriz. Bilindiği üzere pek fazla üye almayı sevmeyen bir aileyiz. Klasik tabiri yenilemek gerekirse süpriz isimlerle karşınızda olacağız :)))
Unutmayalım Risk her şeydir :))

NOT: Kimseye başarılar falan dilemiyoruz :cool:

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Hmm siz varsınız diye Diablo'dan kimseyi çağırmamıştık son dakika transferine girişelim o zaman :))

DeletedUser57491

Ziyaretçi
Amacım ne dünya kapatmak ne de hırs yapmak, tek amacım var tatlı muhabbet, iyi dostluk, zevkli oyun olsun diyorsanız sizi de aramızda görmekten şeref duyarız... :))

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Amacım ne dünya kapatmak ne de hırs yapmak, tek amacım var tatlı muhabbet, iyi dostluk, zevkli oyun olsun diyorsanız sizi de aramızda görmekten şeref duyarız... :))

اماجيم ن دونيا كاپاماتماك ن د هيرس ياپماك. طك اماجيم وار تاتلي موهاببت، اييي دوستلوك، زوكلي ايون اولسون دييورسانيز. صيزي د اراميزدا كورمكتن شرف دوياريز.

:D :D (Yukarıdaki yazının osmanlı alfabesiyle yazılmış olanıdır ceza falan istemiyorum :D)

DeletedUser

Ziyaretçi
İlginç bir dünya olacak bizim için hayırlısı bakalım

DeletedUser

Ziyaretçi
Dostum sen varsan gerisinin önemi yok. Eminim planladın :)) bu özelliklere göre world baya uzun sürecek gibi görünüyor. Beni diplomasiden uzak tut da gerisini hallederim ben