MyrmidoN's

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55012

Ziyaretçi
zararına satışlar , kapatıyoruz , illeti herkese dağıtıyoruz
irtibat Kendal
psdfp Bayram Kendala global geliyo başlamadan bitirdim thumbup :D

DeletedUser

Ziyaretçi
irtibat Kendal

Yok olm o kesin . Stormcuguma nicki mi verin global i izleyin canım ya çok seviyor beni :) hayvan gibi Şii yapiyosunuz

Bu arada herkese teşekkürler :) özlem ablacim sana ayrı teşekkür ederim.

DeletedUser631

Ziyaretçi
irtibat Kendal

Ahahahahah :D :D Asdfdsasdf kendal artık sadece raid üzerinden yönet klanı oradan banlanmazsın dimi la egemen :D :D

olm resmen haykırdım buna ben :D :D asdfghjkl

DeletedUser

Ziyaretçi
Ahahahahah :D :D Asdfdsasdf kendal artık sadece raid üzerinden yönet klanı oradan banlanmazsın dimi la egemen :D :D

olm resmen haykırdım buna ben :D :D asdfghjkl

:D :D bişey olmaz kanki :D stormcugum ile arama kimse giremez . Benimle onun arasında böyle bir bağ var :) böyle anlasıyoruz

DeletedUser631

Ziyaretçi
:D :D bişey olmaz kanki :D stormcugum ile arama kimse giremez . Benimle onun arasında böyle bir bağ var :) böyle anlasıyoruz

Kanka değerli comamız :D Seni asla ve asla umursamamazlık yapmıyor :D sizin aranızdaki iletişim çok güzel kıskandım alvarieker ile benim speed esnasında ki samimiyetime inanmazsın en sevdiğim ve en ilgimi çeken tek moderatördür kendisi hele ki speedlerde bir kere bana girmeden duramazdı ne güzel de yıkardı böyle tatlı tatlı çiftliğimi :) ,harbi merak ettim nerede acaba kendileri wub :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kanka değerli comamız :D Seni asla ve asla umursamamazlık yapmıyor :D sizin aranızdaki iletişim çok güzel kıskandım alvarieker ile benim speed esnasında ki samimiyetime inanmazsın en sevdiğim ve en ilgimi çeken tek moderatördür kendisi hele ki speedlerde bir kere bana girmeden duramazdı ne güzel de yıkardı böyle tatlı tatlı çiftliğimi :) ,harbi merak ettim nerede acaba kendileri wub :D

Bayram sovdurtme kendine .....

DeletedUser44845

Ziyaretçi
biz yaşlandık artık sizlere el verdik götürün bayrağı.))

DeletedUser

Ziyaretçi
Eyw gençler seviyorum sizi .

Hayvan gibi Şii yapma isom :)