Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54669

Ziyaretçi
kimseye haber verilmeden, dünya özellikleri açıklanmadan mı yapılacak roundlar?

DeletedUser32540

Ziyaretçi
tabiki her gün kontrol edin işte :) ayrıca burada forumda akşam paylaşmıştı strom

Atalet

Çaylak
AAOnzz.png
[/url][/IMG]

birkac resim atalım oyun basından.belkı başka atanda olur aramızda seviyeli rekabet ederiz.benide darbe34 kesmıstır kendısını tekrık edıyorum.

ayırca mayflower isimli oyuncu kufur edıp hakaret etmıstır kendısını zaten sıkayet ettım buradada belirteliyim 4-5 saatlık speede bile ağız bozan kufur eden ınsandan usandıl

DeletedUser40488

Ziyaretçi
speedin barbarlarını inceledim de büyüme ayarı sonunda tutturulmuş gibi duruyor,oynayan arkadaşlar daha iyi fikir belirtir tabi

valla ekip olmadan olmuyor ya .ağardım adam 500 puandayken beni sarmadı diyor. ekip olmanın önemi var speed de köyümü verince adamın olgunlukla karşılayıp teşekkür etmeside ayrı birşey :) güzel bir speed di teşekkürler

DeletedUser36909

Ziyaretçi
speedin barbarlarını inceledim de büyüme ayarı sonunda tutturulmuş gibi duruyor,oynayan arkadaşlar daha iyi fikir belirtir tabi

Bizim sunucumuzda olduğunda daha rahat oluyor her yönüyle :) Hızlı sunucunun açılması sadece oyuncular için değil bizler için de iyi oldu :) Artık sunucuya her türlü müdahale yetkimiz var ve herhangi bir soruna anında müdahale edebiliyoruz.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Güzeldi baştan barbarlar bi 1 saat felan gelişmedi gibime geldi maden değilde duvardan anladım hiç basılmadı
barbar bol oldugundan maden sıkıntısı çekmedik..

ama 5 saat çok fazla 2. saatinde bitti zaten :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Güzeldi baştan barbarlar bi 1 saat felan gelişmedi gibime geldi maden değilde duvardan anladım hiç basılmadı
barbar bol oldugundan maden sıkıntısı çekmedik..

ama 5 saat çok fazla 2. saatinde bitti zaten :D

Kanka .de'ciler bizim hızımıza ayak uyduramıyor onlar 3-4 saatte köy alabiliyolarmış ;)

DeletedUser28238

Ziyaretçi
şakacı:) keşke zamanımız olsa nezaman aldıgın onemlimi:)

Sempaty

Acemi
2k köy topluyosun bi zahmet ayak uyduramayalım uydurmayalımda. asıl siz bize uysanız biraz uzun sdslerde ne kadar zevkli şeyler olacağını göreceksiniz tabi sizin için iyi olmayacağı kesin ama açılınca onunda tadına bakarsınız.biz bi şekilde kısa sdsye ayak uydurucaz çok övünmeyin kendinizle ;)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bu hafta sonu için hazırlayın ekiplerinizi. Cuma akşamından Pazar akşamına kadar sürecek bir raund ayarlayacağım.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
2k köy topluyosun bi zahmet ayak uyduramayalım uydurmayalımda. asıl siz bize uysanız biraz uzun sdslerde ne kadar zevkli şeyler olacağını göreceksiniz tabi sizin için iyi olmayacağı kesin ama açılınca onunda tadına bakarsınız.biz bi şekilde kısa sdsye ayak uydurucaz çok övünmeyin kendinizle ;)

Siz kaç kişisiniz :) bir gün sizinle 1v5 atayım :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Co-player ülkemizde serbest değil. SDS olması bunu değiştirmiyor. Uyku modunu aktif etmeyi düşünüyoruz.