Karabasan-Turan

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54669

Ziyaretçi
efendi1 dediğiniz oyuncu muhtemelen lexal in sonradan geçtiği hesaptır, değilse de farketmez. kendisi bizimle olan savaşta oldukça pasif kalmıştır. gerek klan yönetimi olarak gerek bireysel performans olarak. gelişimini de kendi klan üyelerinin köylerini sıfır kayıpla alarak sağlamıştır. neyse teferruatları bir kenara bırakalım, madem 1 tane kurucuları ayakta kaldı diye veya 120den fazla üyesi olan karabasandan geriye sağlam kalan 15 üyesi dehşete sığındı diye bunun adı "karabasan bitmedi" olmuştur, gereği neyse yapılır.

bütün savaş istatistiklerini ve karabasanın yıkılışını kabullenmeyenler, bu 15 kişi haritadan silindiklerinde de aynı tavrı sergilemezler umarım. ne kadar eğlenmek için oyun oynuyor da olsak, o kadar komediye gerek yok. vesselam.

DeletedUser54669

Ziyaretçi
bu arada gözümden kaçmış, küçük bir not düşeyim. karabasanla turan savaşı arasında sayıca bir fark yoktu. karabasan klanlarında toplam 120-130 civarı üye, turan klanlarında toplam 115-120 civarı üye vardı. yani sayı konusunda denge vardı. yeterince takip etmeyen kimse yanlış algılar yaratmasın lütfen.

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Tamam kardeş tamam kusura bakma yaw en büyük sizsiniz başarılar.

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Abi bosver :)) ne giriyorsun demogojiye durup dururken worldü kapatacak turan :))

valla biz dediğimizi yaparız paşam. ne dediysek yaptık/yapmaya devam ediyoruz. Allah bi gün "worldü kapatacağız" demeyi de nasip eder inşallah. :)

KARAßASAN

Acemi
efendi1 e selamlar w18-w19 da kendisini göremedim ve kurucu bu çok şaşırtıcı :D Artık şu klanı kurupta adını lekelemeyin diyecemde isim bırakmadınız ki :S
LÜTFEN ARTIK ŞU KLANI KURUPTA GERÇEK KURUCU VE OYUNCULARINI LEKELEMEYİN...
Özgün olun batırdığınız klan bari gerçekten sizin klanınız olsun :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
efendi1 e selamlar w18-w19 da kendisini göremedim ve kurucu bu çok şaşırtıcı :D Artık şu klanı kurupta adını lekelemeyin diyecemde isim bırakmadınız ki :S
LÜTFEN ARTIK ŞU KLANI KURUPTA GERÇEK KURUCU VE OYUNCULARINI LEKELEMEYİN...
Özgün olun batırdığınız klan bari gerçekten sizin klanınız olsun :D

a.s öncelikle onurcum,diğer bir konu ise perfect damage oluşumunda yaşı bizden baya bi büyük olan bir abimiz olan himmet abiyi biz kurucu seçtik ve aksi konuşman bir nebze beni de alakader eder.Karabasan kurucusu ikramil anılır yanılıyor muyum? hayır diğer bi konu ise oğuz ve diğerleri beni cidden alakader etmez ve şuan dediklerin bana gayet saçma ve şuan klanı sahiplenebilirsin orası sana kalmış ben daha konuşmam bu konuda çünki oyunu bıraktım.Aksi takdirde karabasanın ismi profilden ikramil olarak bilinip böyle devam eder.Tamam sana yapılan bir ayıp var ve ona şuan kibirle bakabilirsin artık ben bu oyunu kendi çapım doğrultsunuda bıraktım.Şuan itibari ile bu konunun burdan kilit atılıp kapatlmasını istiyorum eğer çok iyiseniz yürütün karabasanı millet görsün hadi eyvallah.

DeletedUser54163

Ziyaretçi
a.s öncelikle onurcum,diğer bir konu ise perfect damage oluşumunda yaşı bizden baya bi büyük olan bir abimiz olan himmet abiyi biz kurucu seçtik ve aksi konuşman bir nebze beni de alakader eder.Karabasan kurucusu ikramil anılır yanılıyor muyum? hayır diğer bi konu ise oğuz ve diğerleri beni cidden alakader etmez ve şuan dediklerin bana gayet saçma ve şuan klanı sahiplenebilirsin orası sana kalmış ben daha konuşmam bu konuda çünki oyunu bıraktım.Aksi takdirde karabasanın ismi profilden ikramil olarak bilinip böyle devam eder.Tamam sana yapılan bir ayıp var ve ona şuan kibirle bakabilirsin artık ben bu oyunu kendi çapım doğrultsunuda bıraktım.Şuan itibari ile bu konunun burdan kilit atılıp kapatlmasını istiyorum eğer çok iyiseniz yürütün karabasanı millet görsün hadi eyvallah.

hacı sen KARABASAN ismini lekeledin..şeyini sallayan karabasan kurucuyum diyo.. ikramil(hüseyin) abine sor bakim 18 ve 19 da kimler varmış..KARABASAN KARABASAN diye her worlde girdin klanın içine ettin..daha ne kurup yürütmesinden bahsediyosun..:)

DeletedUser631

Ziyaretçi
hacı sen KARABASAN ismini lekeledin..şeyini sallayan karabasan kurucuyum diyo.. ikramil(hüseyin) abine sor bakim 18 ve 19 da kimler varmış..KARABASAN KARABASAN diye her worlde girdin klanın içine ettin..daha ne kurup yürütmesinden bahsediyosun..:)

.Sizide gorduk al ekibini gel olm ole bize biz yeteriz demekle olmuyor abisi.Once kendine bak sonra bana la meydan okicaksan gel.Ikramile sunu sorim de bunu sorimde.Once sen Karabasani kim kurdu diye sor millete ikramil dicek.He karabasani kurdugum her worldde de kurarim icine de ederim kimse de beni bu konu hakkinsa yargilayamaz.Diger bi konu nail erdaya minnettar olacagin yerde sitem ediyor bak hele abisi bak la olm jasmineece klani terk ettiginde ki barbar topliyan birisi dehsete alindi.Simdi mi savunuyorsun karabasani sen :))

KARAßASAN

Acemi

Bayram perfect damege klanı bir karabasan klanı değildi sadece karabasan klanından 3-5 oyuncu varsa vardır.fazlası yok.Ben bana yapılan yanlışı klan olarak değil kişisel olarak bakıyorum.onun karabasanla alakası yok.bir diğer konu diyorsun ki kuru ikramil bilinir tamam kurucu o ama sizde o da yok.yani karabasan klanlarıyla uzaktan yakından alakası olmayan adamlar kurucu ve yönetici sizin kurduğunuz klanda :D
Tek sıkıntınız karabasan klanlarını benimsemiş olmanız :D
Bunu tekrar söylüyorum şu anda içinde bulunduğum klandaki deviloss hope bambam1 karaßasan real moon Hellboy00 vs bulunmadığı hiçbir klan gerçek KARABASAN değildir
Senin dediğin gibi perfect damege de nasıl yaşça büyük diye himmet abi klan kurucusu seçildiyse ikramilde o şekilde kurucu seçilmiştir ve milletin o konuda ne düşündüğü önemli değildir.Artık vazgeç şu KARABASAN sevdandan rica ediyorum...

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bayram perfect damege klanı bir karabasan klanı değildi sadece karabasan klanından 3-5 oyuncu varsa vardır.fazlası yok.Ben bana yapılan yanlışı klan olarak değil kişisel olarak bakıyorum.onun karabasanla alakası yok.bir diğer konu diyorsun ki kuru ikramil bilinir tamam kurucu o ama sizde o da yok.yani karabasan klanlarıyla uzaktan yakından alakası olmayan adamlar kurucu ve yönetici sizin kurduğunuz klanda :D
Tek sıkıntınız karabasan klanlarını benimsemiş olmanız :D
Bunu tekrar söylüyorum şu anda içinde bulunduğum klandaki deviloss hope bambam1 karaßasan real moon Hellboy00 vs bulunmadığı hiçbir klan gerçek KARABASAN değildir
Senin dediğin gibi perfect damege de nasıl yaşça büyük diye himmet abi klan kurucusu seçildiyse ikramilde o şekilde kurucu seçilmiştir ve milletin o konuda ne düşündüğü önemli değildir.Artık vazgeç şu KARABASAN sevdandan rica ediyorum...

onur.Emin oguz mahmut ve bir kac kisi daha karabasan oyuncusu olmadigini ima ediyorsun o alikaptaniniz avatariniz zaten w16pusula oyunculariydi sadece sizle mi olusan bir klan karabasan bu konuda israr etmene sasiriyorum tektabanca01 ikramil kuzeynet bunlari ne cabuk unuttunuz siz sadece 5-6 kisiden bahsedip Karabasan bunlardan olusuyor manasi cikmasi ne acı...Kusura bakma onur w19 da prim ve ün salmasina neden olan nadir kisiler var kardesim.Ne deviloss ne hope ne de baska biri bana masal okuma lutfen.Sarbon1 *E K O L* kuzeynet ikramil tektabanca01 *AVATAR* *Alikaptan ve dahasi sence dahasini sayayim yoksa kalsin mi dahada uzatmiyacagim bu konuda.Hadi eyvallah

KARAßASAN

Acemi
ya bayram cidden insanın sabrını zorluyon onlardan hangisi oyun oynadı tektabanca01 de bambam1 vardı sarbon1 ikramilin geçmişine bak ne yapmışlar diplomasi yapanlar ikramil olabilir ama savaşan bizdik karabasanı kurma gibi senin bir hakkın yok artı saydığın oyuncuların hangisi kurduğun klanda var w19 nasıl prim yaptığına bakacağına sonradan o primin içine edenlere bakarsan beni yargılamadan önce kendine bakman gerektiğini anlarsın ;)

DeletedUser631

Ziyaretçi
ya bayram cidden insanın sabrını zorluyon onlardan hangisi oyun oynadı tektabanca01 de bambam1 vardı sarbon1 ikramilin geçmişine bak ne yapmışlar diplomasi yapanlar ikramil olabilir ama savaşan bizdik karabasanı kurma gibi senin bir hakkın yok artı saydığın oyuncuların hangisi kurduğun klanda var w19 nasıl prim yaptığına bakacağına sonradan o primin içine edenlere bakarsan beni yargılamadan önce kendine bakman gerektiğini anlarsın ;)

Onur sende bende sabır bırakmıyorsun bak kardesim.Siz kurun gercek karabasani bu ekibinizle ne kadar etkinsiniz ne kadar iyisinix izlenim birakim eyvallah. w19 biriniz emin biriniz alikaptan kadar etkin degildi op komutani avatardi simdi burda istedigin kadar konus kardesim daha ötesi yok bu isin.Bil hassa Karabasan da kurucu rütbesine sahip olan oguzda kurar ben de kurarim emin de kurar hic kimse bu denli yargilayamaz hee ayrica yukarida öneride bulundum gercek şu ki sizin hani w19 da yaptiginiz primi yapin bu cikacak worldde ilk 3te sabit kalin o zaman ben daha karabasandan bahsetmem.Al hellboyunu bambam1 hope mi deviloss mu topla abi eski karabasan ekibini yapin icraatinizi yapin savaslarinizi bende size bu denli konusmiyayim hee verdigim nicklerden sana ekmek cikar mi? Orasi mechul....

Bu konu hakkindaki don mesajimdir yapacaklarinizi ya bu worldde toplayabilirsen topla ayrica w27 ye gider misiniz bilmem de herkes orjinal nickleriyle gelsinde sizi izliyeyim :D

Ben karabasandan kalan tek kisiler huseyin abi oguz emin ve mahmuttur dahasi yoktur hadi eyw.

Verdigim nickleride yeniden toplamak zor degil.Hade bay bay

DeletedUser54163

Ziyaretçi

doktor neye zorluyon..kafası basmıyor belli..:) gitsin bi ikramil abisine sorsun..DevilosS u hope'yi tektabanca01(bambam1)'i seni..o kuzeynet dedigin şuanda bizim klanımızda derslerinden dolayı oynamıyor başka dünyada yine bizimle..o ikramil abisine sarbon1'ine sorsun bi karabasan'ı kimler yürütüyomuş..isim yaptıgı w19 da..

KARAßASAN

Acemi
abi dur adam op sorumlusu falan sayıyor ben yaptığını hatılamıyorum bile :DDSA ya biz bıraktık ya son zamanlarda op sorumlusu falan bulmuşlar kime op yaptılar o da meçhul ama :D ya bayram hala oğuz ikramil emin mahmut diyon ya la eminde sonradan katılma birde kurucuymuş:D sen zaten hiç oynadığını görmedik hesap verildi diye kurucu çıktın sor bakalım o klanda kurucu rütbesinde kimler varmış gece gündüz uğraşan tek tek opları ayarlayıp saat kaçta atacaklarına kadar yazıp mesaj atanlar kimmiş geceleri arayp uyandıran kimmiş
bir bok bildiğin yok hala konuşuyon ben derimki w19 karabasanın en az yarısı benim emeğim hadi gerçekten doğruysan bende o kadarımde :D Oynamadın bile ama :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
doktor neye zorluyon..kafası basmıyor belli..:) gitsin bi ikramil abisine sorsun..DevilosS u hope'yi tektabanca01(bambam1)'i seni..o kuzeynet dedigin şuanda bizim klanımızda derslerinden dolayı oynamıyor başka dünyada yine bizimle..o ikramil abisine sarbon1'ine sorsun bi karabasan'ı kimler yürütüyomuş..isim yaptıgı w19 da..

Olm sabrimimi siniyorsun sen,nerde portakal orda parcacik gibisinizla.Sen ikramilin tirnagi etmezsinlan ne icraatinden bahsediyorsun :D vay vay ikramile zamanin abi abicim diyenler ne zaman kisiliginden ödün vermeye basladi.Herhangi bir durum arz etmiyor benim icin.Hee ikramil oynuyor oynamiyor bilmem ama sen bu kafayla cok yürürsün aslanim hadi yaylan :))

DeletedUser54163

Ziyaretçi
Olm sabrimimi siniyorsun sen,nerde portakal orda parcacik gibisinizla.Sen ikramilin tirnagi etmezsinlan ne icraatinden bahsediyorsun :D vay vay ikramile zamanin abi abicim diyenler ne zaman kisiliginden ödün vermeye basladi.Herhangi bir durum arz etmiyor benim icin.Hee ikramil oynuyor oynamiyor bilmem ama sen bu kafayla cok yürürsün aslanim hadi yaylan :))

ben ne zaman degiştim kardeş sana söyliyimmi..hüseyin abinin yaptıgı kaypaklıktan sonra..hüseyin abin kişiliginden ödün vermeye başladıgı zaman degiştim kardeş..ben senin aslanın degil tokmakçın olurum ayrıca..;)

DeletedUser631

Ziyaretçi
abi dur adam op sorumlusu falan sayıyor ben yaptığını hatılamıyorum bile :DDSA ya biz bıraktık ya son zamanlarda op sorumlusu falan bulmuşlar kime op yaptılar o da meçhul ama :D ya bayram hala oğuz ikramil emin mahmut diyon ya la eminde sonradan katılma birde kurucuymuş:D sen zaten hiç oynadığını görmedik hesap verildi diye kurucu çıktın sor bakalım o klanda kurucu rütbesinde kimler varmış gece gündüz uğraşan tek tek opları ayarlayıp saat kaçta atacaklarına kadar yazıp mesaj atanlar kimmiş geceleri arayp uyandıran kimmiş
bir bok bildiğin yok hala konuşuyon ben derimki w19 karabasanın en az yarısı benim emeğim hadi gerçekten doğruysan bende o kadarımde :D Oynamadın bile ama :D

Ahahahhahah oyunculara bak oyuncularaaa gelmis bana neler anlatiyorlar olm siz yalamasiniz neyin kafasi bu :)) op ayarliyormus vay vay op ta yaparmişsiniz siz mili saniyeye de kami koyun oda tam olsun :)) olm insan emegiyle ovunursu o zaman bir halt ettigini zanneder.Neyselan alin karabasaninizi kurun bi izlenim birakin:D ahahaha emine laf edene bak sen onun kadar bir sey basarabilsen derim ki valla iyi oyuncu.

Simdi sen gölge haramilerini de benim opumla dagildi de offff onur klasmanda derece yapan ve prim yapan bir oyuncu diyim hadi hadi gölgeyi nasil yiktigini anlat bize onur :)))) :D

KARAßASAN

Acemi
ben emine kötü oyuncu falan demedim biraz dikkatli oku anlarsın (o kadarda kafa vardır inş) :D ha bu arada gerçekten senle fazla tartışmayacam zaten forumda herkes senle dalga geçiyor bende geçmiyim yazık :D hadi sonunda oyunu bırakmışsın... gitte rahatça oynuyalım :D artık benden sana cevap yok adam olunca gelirsin:D