Karabasan-Turan

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Bla bla bla hep ayni seyler be :) karpuz koy cok mu yav o kadar ablukadayim biride yemiyor ki saldiri atsin hee en son birinizi patlattim.Yoksa vitesi R ye mi taktiniz.Hazeyn i az cok bilirim azicik ornek alsaniz onu kaliteli savas olucak eee iste naparsin,tugra da w22 de bunlari diyordu...Neyse iyi oyunlar dilerim tekrardan basarilar...

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Sizin kafa yapınızla hareket etseydik biz de baştan kaybederdik. Bak sana köyün demiyorum, klanın elden gittiğinde de seni burada görmek istiyorum. :)

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Abisi o kadar iddaaliysan goster kendini de namin yurusun burda iki kelime ediyorsun dunyayi feth edecek cinsten konusuyorsun.Konustugun kadar icraat gostermis olsaydin seni kaale alirdim ama iste naparsin umursadikca kendini bir lider gibi hisstemene neden oldugum icin uzgunum sen git hazeyn abiniz gelsin ve ayrica burda sana soz hakki verenler acaba kac kere dusunduler??

Bengam

Ağır Atlı
ooo ser savaş en sevdiğimden :)

iki tarafada başarılar kuzeyimde savaş gunyimde savaş Türkiye gibi olduk :D

DeletedUser54669

Ziyaretçi
hala icraat diyorsun, sizin klan forumunda savunma raporlarını koyduğunuz bir kısım yok mu? sırf dün akşamdan şimdiye kadar kaç köyünüze girdik klanının ceosu olarak bilgi edinebildin mi? köyünü destekletip 10 seviye çiftlik askeriyle 600 puanlı oyunculara saldırı çıkıp kendini bişeyler icra ediyo sanıyorsun :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Sıcak sıcak 3 rapor daha! :)

D8P7Oo.png

------------------------------------------------------------------------------

LYybvZ.png

------------------------------------------------------------------------------

n5RObN.png

DeletedUser53902

Ziyaretçi
hala icraat diyorsun, sizin klan forumunda savunma raporlarını koyduğunuz bir kısım yok mu? sırf dün akşamdan şimdiye kadar kaç köyünüze girdik klanının ceosu olarak bilgi edinebildin mi? köyünü destekletip 10 seviye çiftlik askeriyle 600 puanlı oyunculara saldırı çıkıp kendini bişeyler icra ediyo sanıyorsun :)

Aaa haberlerimi almissin :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
heheh haber mi? :D ben senin klanındaki her bir üyeyi tek tek senden iyi biliyorum. bunun da karşılığını savaşı kazanarak alacağım. :)

DeletedUser53902

Ziyaretçi
heheh haber mi? :D ben senin klanındaki her bir üyeyi tek tek senden iyi biliyorum. bunun da karşılığını savaşı kazanarak alacağım. :)

Ne kadar cıvıksın la sen.Önce kendine çeki düzen ver kaliteli seviyeli savaş istiyoruz dedik oyununa bak.Karakterini yansıt burda klavyede ellerini değil....Bak uzatmayı hiç sevmem böyle cıvık insanlarla konuşmamak için girmiyorum bu tür şeylere,,farkındaysan post sayım da bellidir bu forumda takılmamdan neyse sen ahkam kesmeye devam et bu kafayla eminim ki çok yaşarsın. :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Ben cıvık değilim. Ben keyifliyim, sen gerginsin. Biraz da alıngansın sanki. :D İki de bir seviyeden, kaliteden, saygıdan bahsetme. Ben kimseye küfür etmiyorum, hakaret etmiyorum. Kimsenin şahsına karşı uygunsuz bir harekette bulunmuyorum. Bu bir oyun biliyorsun değil mi? Ben oynamaktan keyif alıyorum, kaybetsem de böyleyim ama sen bir oyun için mağlubiyeti yediremeyip sinir yapıyorsun. :) Bence yeterli olgunluğa sahip olmayan biri varsa o da sensin. :) ankara297 arkadaşım nerede? Senin muhabbetin sarmıyo hiç. :D

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Ben cıvık değilim. Ben keyifliyim, sen gerginsin. Biraz da alıngansın sanki. :D İki de bir seviyeden, kaliteden, saygıdan bahsetme. Ben kimseye küfür etmiyorum, hakaret etmiyorum. Kimsenin şahsına karşı uygunsuz bir harekette bulunmuyorum. Bu bir oyun biliyorsun değil mi? Ben oynamaktan keyif alıyorum, kaybetsem de böyleyim ama sen bir oyun için mağlubiyeti yediremeyip sinir yapıyorsun. :) Bence yeterli olgunluğa sahip olmayan biri varsa o da sensin. :) ankara297 arkadaşım nerede? Senin muhabbetin sarmıyo hiç. :D

burdayım gardaş hayırdır la :cool:

DeletedUser54669

Ziyaretçi
heh sen gel gardaşım, ceolar sarmıyo beni çok kasıntı oluyo :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ya ali nasıl bir tabir o öyle ankara297 nerde diye adı furkan furkan nerdesin pampa diyeceksin :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
Oca 18
01:10 KRBSN* klanı tarafından gönderilen barış teklifi reddedildi.
Oca 18
01:08 KRBSN* klana barış önerdi.

DeletedUser54163

Ziyaretçi
KARABASAN..Noldu beyler..oyunun başında atıp tutuyordunuz..karabasan'ın ismini batırdınız rezil ettiniz..:) hala daha karabasanlıyım diye dolanıyonuz..KARABASAN asıl kuruldugu world 19'dur..19dan sonra kurulanlar isim kullananlar..:) neyse..biz gelemeden bitirmişler sizi TURAN klanlarını tebrik ederim..Fakat bizede 3-5 ayırsaydınız..:D:D (Hope)

DeletedUser23142

Ziyaretçi
KARABASAN'ı Kimse bitirmedi onları ben DEHSET'e çekip aldım. Dostlarımızı açıkta bırakmayız. Bekleriz.

DeletedUser23142

Ziyaretçi
efendi1 kurucusudur. Ufak bir ekip olmalarına rağmen kendinden sayıca çok üstün rakiplere karşı üst düzey performans göstermişlerdir. Ben burada kimseyi savunmuyor kimseyede posta koymuyorum. Bu klan oyuncuları artık DEHSET için mücadelelerini sürdürmektedirler. Burada gereksiz polemiklere gerek yok. Sorusu sıkıntısı olan oyundan yazabilir. Herkese iyi oyunlar.