Depre Savaş haritası

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Ajshasjs .d.d isa sikintili bir vaaka.millet yolunu degstiriyo isayi gorunce .d.d

DeletedUser14542

Ziyaretçi
beyler ceza alabilirsiniz :D:D konunun açılma amacı başka :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yok kanka da ne zaman ben bunların fabrikaya gittim güzelim hayvanlarına bişeler oldu. Gofrete torpil attım,çaban köpeği öldü :D

DeletedUser

Ziyaretçi
evet deprex klanındaki shadowlord nıcklı arkadaşımız çağatayın köpeğinin ismi gofret.
bu arada savaşınızı takip ediyorum,bengam ortalığı silmiş süpürmüş. konu amacı dışına çıkmasın :D

DeletedUser50201

Ziyaretçi
evet deprex klanındaki shadowlord nıcklı arkadaşımız çağatayın köpeğinin ismi gofret.
bu arada savaşınızı takip ediyorum,bengam ortalığı silmiş süpürmüş. konu amacı dışına çıkmasın :D

ah sen bızımle olacaktın be gavurun gızı eski gunlerdeki gibi hem sevısıp hem savasırdık :D

DeletedUser

Ziyaretçi
benim gelmeme gerek yok kanka baksana konu amacı dışına çıkmasın ama bengam sıfırlanmış :SAD:AS:D

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Ulan ölen köpeğimin ismi ZALIM 'dı 3 aylıkdı daha cok erken gıttı :(

golden ısmı gofret kankı kızlar cok sevıyo ashdahsd :D:d

2 tanede rottveiler var ellerınden oper :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Çağatayı şikayet etsek rütbesi gider aslında fena da olmaz troll
Savaş nasıl geçiyor bilmiyorum. Bana uğramadı. Uğramasın da işlerim var :p

DeletedUser35925

Ziyaretçi
Deprex ekibine geçmiş olsun. kısa ama seviyeli bir savaştı.

DeletedUser

Ziyaretçi
bengamın cenazesi varmış başı sağolsun..
Kısa sürdü bu savaş..bir daha ki dünyada daha uzun savaşlar yapmayı diliyorum..

Kısa bir not düşecem, Bu ALAYINA REST olayıyla ilgili kafanıza göre makara yaptınız..Sizler yıllardır oynuyorsunuz bu oyunu ve biliyorsunuz ki bu oyunu asker ve ekip oynar.. daha ilk gün tek orduyla 4-5 oyuncunuzu yıktım ve arkadaşlarımda bunu yaptı..sayımız azdı ama biz saldırı oynuyoruz diye destek olayının olmayacağını düşündünüz..Belki de hatayı burda yaptınız.. Bu dünyaya başlaken eski kurt oyuncularımız ile paslarımızı silmek için geldik dedik.. genç arkadaşlar hızlarıyla ve heyecanlarıyla hatalar yaptı sizde.. Yani REST klanlarının savaşını ciddiye almadınız.. Kannatimce bu sebepden bu kadar kısa bir savaş oldu.. Neyse hayırlısı olsun.. Sadece biz eski oyuncularız.. speede ANATOL ile savaşıp aynı zamanda dost kalmayı becerebildik..W1 de GYOTİN ile keza öle.. Lakin bu tarz ve uslup hoş olmadı.. Yinede sağlık olsun.. başka dünyalarda görüşmek üzere sağlıcakla...