Depre Savaş haritası

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaş bu klan nereye gitti.benı dunyaya davet edıpte hesap actıran daha sonra habersiz klanı dagıtan arkadaslar eğerkı oyuna devam ederlerse hesaplarına dıkkat etsınler

DeletedUser45542

Ziyaretçi
Arkadaş bu klan nereye gitti.benı dunyaya davet edıpte hesap actıran daha sonra habersiz klanı dagıtan arkadaslar eğerkı oyuna devam ederlerse hesaplarına dıkkat etsınler

savaş yenilgiyle sonuçlandı , bengam klan kurucusunun dedesi vefat etti her biri ayrı klanlara dağıldı sanırsam..

DeletedUser

Ziyaretçi
Forumdaki atraksiyonu kadar olayda olsaydıda oyun oynayabilseydik keşke.önce bi plan b birşeyler oldu :D tutmadı galıba rocket olmus bazıları

DeletedUser45542

Ziyaretçi
Dağıldılar , sende diyorum artık hani ekibin dağıldı malum konuyu bidaha gözden geçir kingci sana atalete bağlıyım diyo haberin olsun :)

Bengam

Ağır Atlı
siz sagolun Düşünen hatırlayanlar iin tekrar teşekkür ederim. Davetle cagırdıklarımdan tekrar özür diliyorum. Ama ben yönetici olarak üstüme düşen sorumluluğu yerine getirdiğimi dşünüyorum. Ayrıca oyun için kimseye kin gütmiceğimi oyundaki düşman klanların sadecce o dünyada rakip olduklarını bilirim. Ne bir ekiple nede sahıs olarak kimse ile husumetim yok.

DeletedUser51991

Ziyaretçi
siz sagolun Düşünen hatırlayanlar iin tekrar teşekkür ederim. Davetle cagırdıklarımdan tekrar özür diliyorum. Ama ben yönetici olarak üstüme düşen sorumluluğu yerine getirdiğimi dşünüyorum. Ayrıca oyun için kimseye kin gütmiceğimi oyundaki düşman klanların sadecce o dünyada rakip olduklarını bilirim. Ne bir ekiple nede sahıs olarak kimse ile husumetim yok.

Karakterin yeter bünyamin.