Low & sas - istila & huleyn

• Konuyu başlatan pegasus1994
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
hemen cevap vereyim çünkü burayı ilk gören mod. Flood dan banlıyacak troll

daha sonra ''tanımıyorsan yorum yapma'' cümlesine gelecek olursak ağız ve dil benim olduğu için istediğim şeyi söyleme hakkımda doğuyor keza sana bir hakaretde etmiyorum.
Errorla savaşmak isteyip istememen umrumda değil benim güney kıtasında özelliklede k54 de gözüm olsa bugun k54 olabildiğince maviydi (arrow yönetimi sildikden sonrası için diyorum) dünyada sadece dejavu ile ben savaşıyorum geri kalan tüm klanlar genel itibari ile laylay lom havalarında geçiriyorlar günlerini ki sen olmasaydın hepten durağan olurdu muhteşem mixerliğin ile birşekilde ortalığı ayağa kaldırma yeteneğine sahipsin.
Ebe arkadaşım 21. dünya açılmış olmuş 6 ay ben seni 4 aydır isyanlarda görüyorum hiç mi haksız olduğun yer olmadı senin ?
Sürekli haklısın sürekli dediklerin olmalı gibisin senden başka kimse doğru düşünemiyor sanki...
Son olarak şunuda söylemek istiyorum bire bir mesajın gelmişti elime ne diyordun orda ''antreas&l.o.w&Dejavu beraber olup error'a vurmayı kabullenirseniz gelirim antreasa'' diyordun gerçekten çok adaletli bir savaş olurdu tüm dünya vs biz ama benim elimde senin gibi inanılmaz yetenekli oyuncular yok beya öyle savaşları kaldıramam...

*perfect*

Yasaklı
Floodu cepten yazdogom ocin modlar duzeltsin baska elimdenbirsey gelmiyor.ikincisi mikser diyorsun bu lafin benim icin hos bi laf degil.laf iste.o msji yazdim kabul etmeyeceklerini bildigim için. Nerden biliyorsun birde 4 aysirisyandasin diyorsun zaman mi tuttun? Ben isyanimi klanin adi degistigindr yaptim sonradan isyan da etmedim muhabbetımi rdiyorum cikiyorum kasmiyorum bile.bunu arif olan anlar.senle muhabbetım bile olmamis yorum yapman hakkimda dogru degil.bendecsenin hakkinda olumsuz olumsuz konussam sende hosnut olursun.bende senin hakinda olumsuz birsuru soz duydum olumlu da.kalkp o cimlelerle seni mi elestiriyim burda? Bi insani tek dunyada taniyamazsiniz.beni pusula dan dumruldan restten mayhemden sorabilirsiniz burda aranin iyi oldugu uc bes kisiden degil.mikserlik sizin olsun benim adim ulvi.bem ne zan ne istediysem onu soyledim bu da suc arkadan is cevirmek değil

DeletedUser49135

Ziyaretçi

daha sonra ''tanımıyorsan yorum yapma'' cümlesine gelecek olursak ağız ve dil benim olduğu için istediğim şeyi söyleme hakkımda doğuyor keza sana bir hakaretde etmiyorum.
Errorla savaşmak isteyip istememen umrumda değil benim güney kıtasında özelliklede k54 de gözüm olsa bugun k54 olabildiğince maviydi (arrow yönetimi sildikden sonrası için diyorum) dünyada sadece dejavu ile ben savaşıyorum geri kalan tüm klanlar genel itibari ile laylay lom havalarında geçiriyorlar günlerini ki sen olmasaydın hepten durağan olurdu muhteşem mixerliğin ile birşekilde ortalığı ayağa kaldırma yeteneğine sahipsin.
Ebe arkadaşım 21. dünya açılmış olmuş 6 ay ben seni 4 aydır isyanlarda görüyorum hiç mi haksız olduğun yer olmadı senin ?
Sürekli haklısın sürekli dediklerin olmalı gibisin senden başka kimse doğru düşünemiyor sanki...
Son olarak şunuda söylemek istiyorum bire bir mesajın gelmişti elime ne diyordun orda ''antreas&l.o.w&Dejavu beraber olup error'a vurmayı kabullenirseniz gelirim antreasa'' diyordun gerçekten çok adaletli bir savaş olurdu tüm dünya vs biz ama benim elimde senin gibi inanılmaz yetenekli oyuncular yok beya öyle savaşları kaldıramam...

abi biri gelse senin hakkında seni tanımayan biri ileri geri konuşsa ne düşünürsün? doğru bişey mi bu? 17 yaşındayım size göre çok küçüğüm ben bile anlıyabiliyorum bunu, düşmanında olsa böyle şeylere gerek mi var?

DeletedUser

Ziyaretçi
klanın ismi degiştiginde beri isyandaymış yapma lütfen bari arrow klanında kişiler burdayken yapma sen arrow olarak bırakmadan 2 ay önce isyana laflara başladın neler yaptıgını ettigini biliyoruz merak etme

hesap mı siliyorsun benim bildigim 3 aydır hesap siliyorsun ya :D

Brskr-RTV

Hafif Atlı
daha yenı haberım oldu buradan :) once lafa bakarım laf mı dıye sonra rasolan a bakarım adam mı dıye.ıt urur kervan yurur.sen delıkanlı olsan benımle konusursun bırader.sanane kımden destek alıyorsam?sanane low dan destek te alırım sas dan alırım antresden alırım 404 den alırım.arkadasıma yazarım aban destek at dıye atar o da.adam olsan bunu ıdrak edersın akıl yok kı akıl edesın.evet aslında ben sıkıldım.sızın gıbı sacma sapan ınsanların olusturdugu kı ıcınızde krıptomına gıbı degerlı bır kac kısı var sadece, tutar dusman klan a saldırırsın.bulmussunuz kendınızde bı eglence oyundan kım sıkılmıs perfect kımseye karısmıyor saldırmıyor bız ona saldıralım demıssınız saldırıyorsunuz.bende savunma bıle yapmıyorum sadece farkında ısen desteklıyorum ara sıra sacma sapan attıgınız mıslerın arasına gırıyorum bu mıse de koy verılmez dıye.

burda benım hakkımda konusma luksune sahıp degılsın rasolan.adam ol ınsan ol yasına gore hareket et.sana abı dedık buyuksun dıye edebınle takıl 20 yasında bebeler gıbı takılma.20 yasındakı cogu arkadasım senden olgun.benı once etrafına sor burda rasgele bırıne sor benı.yuzde 99 ovguler alacagım ınsanlıgımdan yardmseverlıgımden ve ıyı nıyetlılıgımden sana bahsedeceklerdır.senın gıbı bırkac tane satılmıs eleman var sen kımın adamısın acaba

O sıfatlar sende olmadığından sana cevap verilmeye tenezzül bile edilmiyor :) attığın hakaret içerikli mesajların sayısını unuttum valla o kadar tecrübem var diyorsan bunu oyun olduğunu unutmamalısın kimse senin kardeşin akraban değil üslüp konusunda kursa gitmen lazım bence yoksa neyse konuşmak istemiyorum senin seviyene inen senin gibi arkadaşlarınla takıl tamamı ha unutmadan şu üslüp kursunu unutmayasın :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
abi biri gelse senin hakkında seni tanımayan biri ileri geri konuşsa ne düşünürsün? doğru bişey mi bu? 17 yaşındayım size göre çok küçüğüm ben bile anlıyabiliyorum bunu, düşmanında olsa böyle şeylere gerek mi var?

haklısın değil canım fakat bazen içgüdülerin der ya ''öyle...'' diye buda onlardan biri. çok da fazla tanımaya gerek kalmıyor yani..

DeletedUser49606

Ziyaretçi
adam ol adam polisliğini kullanıp tehtit ediyodun dine kadar milleti sen bizim adamlığımızı görmemişsin ismi gibi diyon la senin ismin normalmi ulcik sen adam ol ilk önce sana saldırı gelirken ağladığın msjlarıda gördük saldırmayın etmeyin diyodun milletin gazına gelmeyin diyodun ki sen milleti kandırıp klan kurup milletin desteklerini kullanmayı bilirsin bi öğrenmişsin benim gecmişim var la sein olduğu kadar bizimde gecmişimiz var bu oyunda 21 i sildim diyon 21 de yapmadığım bişey söyle kendi klanından adam şikayet et seni kovduk köy aldık utanmadan geri geldin yetki vermediler diye klan kurdun aldığın desteklerle köylerini kotuyon işine gelmeyince oynamıyom diyosun oynama sen bi ara parklara gitmek istiyom demiştin sen parklara git oyna burda oyunu rezil ediyosun.

Demişsin ilk önce söyleyene bakarım diye bende bakıyorum adam bulamıyorum karşımda bundan sonra bizim oynadığımız wordlerde oynama sen coluk cocuğuz ya yediremiyon.

ahmet bile seni anlamış ne olduğunu daha düne kadar kankiydiniz şimdi bana ahmet tböyle şöyle deme..

rasolana söylüyonda kriptoya adam diyosun ya neden bişey demiyosun avukat diyemi ben seni anladım arrow klanıda senin ne olduğunu anladı cok değerli arkadaşlarınla git oyna sen 21 i de bırak oynama zaten low siliyomuş sende sil...

Bize adamlık dersi veriyon ya ilk önce kendine bak sonra konuş... yaşından başından utan lan bebeğin oldu o gün bile barbar almaya girmiş adamsın sen arrow olarak biz biliyoz seni sıkıntı değil silde kurtulalım senden ortalığı karıştırma artık...

DeletedUser4860

Ziyaretçi
daha yenı haberım oldu buradan :) once lafa bakarım laf mı dıye sonra rasolan a bakarım adam mı dıye.ıt urur kervan yurur.sen delıkanlı olsan benımle konusursun bırader.sanane kımden destek alıyorsam?sanane low dan destek te alırım sas dan alırım antresden alırım 404 den alırım.arkadasıma yazarım aban destek at dıye atar o da.adam olsan bunu ıdrak edersın akıl yok kı akıl edesın.evet aslında ben sıkıldım.sızın gıbı sacma sapan ınsanların olusturdugu kı ıcınızde krıptomına gıbı degerlı bır kac kısı var sadece, tutar dusman klan a saldırırsın.bulmussunuz kendınızde bı eglence oyundan kım sıkılmıs perfect kımseye karısmıyor saldırmıyor bız ona saldıralım demıssınız saldırıyorsunuz.bende savunma bıle yapmıyorum sadece farkında ısen desteklıyorum ara sıra sacma sapan attıgınız mıslerın arasına gırıyorum bu mıse de koy verılmez dıye.

burda benım hakkımda konusma luksune sahıp degılsın rasolan.adam ol ınsan ol yasına gore hareket et.sana abı dedık buyuksun dıye edebınle takıl 20 yasında bebeler gıbı takılma.20 yasındakı cogu arkadasım senden olgun.benı once etrafına sor burda rasgele bırıne sor benı.yuzde 99 ovguler alacagım ınsanlıgımdan yardmseverlıgımden ve ıyı nıyetlılıgımden sana bahsedeceklerdır.senın gıbı bırkac tane satılmıs eleman var sen kımın adamısın acaba

Sana laf yetiştirmek istemiyorum başladığın hiç bir serverda tutunamayan lafını bilmeyen terbiyesiz bi herifsin sen senle muhattap olmam adamlığım burdan belli oluyor zaten merak etme
Serverda herkese sorabilirsin rasolanı (w12ye git dost klanına sor dublerakiyı nasıl bilirsin diye) nasıl tanırsın sözlerini tutarmı diye seni sorduk soruşturduk Allah rızası içinde biri kalkıp iyidir demedi diplomasi konuştuğum insanlar içinde :)
Adamlığıda senden öğrenicek degilim millete coluk cocuk diyecene kendi konuşma tarzına bak.
Kriptomania degerli diyorsun tanıyorsun sor bakalım beni ne anlatcak sana.
Bana abi demene ihtiyacım yok ilk saldırdığımız gün attığın msgıda biliyoruz alayınız terbiyesizsiniz diye başlayan saldırmaya devam edince kuyrugunu bacaklarının arasına sıkıstırıp abi abi demeye başlarsın ancak.
Bi daha acıklıyorum sana beni kimse parayla satın alamaz. Sen insanlarla konusma tarzını değiştir.
O kadar adamsan w21 de sılme hesabını hangi klana gidersen git kimden destek alırsan al gel savaşmaya devam edelim. Mixser tanımıda sana yakışmış.

DeletedUser49606

Ziyaretçi
he bide erkeksin sen ya bana oyundan bir paragraf yazıp engellemeyi biliyosun söz hakkı vermiyosun işte buna adamlık deniyo demi la senin neler yaptığını biliyoz biz sen sıkıntı yapma...

zaten low siliyomuş bundan sonra dejavuya gecersin haralde tüm klanlrı ziyaret et low da istemiyo senide işte ayıp olmasın diye bişey demiyolar...

DeletedUser50076

Ziyaretçi
Biri özet geçebilir mi? Tartışmanın dozajı iyice açılmış :)

DeletedUser49606

Ziyaretçi

ya millet bunu 21 de görmedi neler cevirdiğini görmedi ondan bizim adamlığımızı sınayıp kendini adam görüyo..
haksız olduğu yer yok onun hep haklı..

DeletedUser4860

Ziyaretçi
Bide destek konusuna gelince;
Kendi klanının savaşta olduğu bi klandan destek almak ancak sana yakışır haklısın

DeletedUser

Ziyaretçi
ya irem kanka biz arrow olarak sefa yöneticilik verdikten sonra perfectle ugraştık istekleri bitmedi ki şunu atacam bunu atacam toplayacam şunu yapamacam diyip durdu yönticilik aldık klanda huzursuzluk çıkardı sorunlar çıkarmadı mı

batuyla sefa klanda bu huzursuzluklarla ugraşmaktan oplarda diplomaside sıkıntı çıkmadı mı herkesi oyundan soguttu ya

bizle bir çok kişiyle ahmetin arası açıldı sorunları hep kim çıkardı gelip burada birde isim degiştirmeden önce bir şey yapmadım isyan etmedim diyor ya süper gerçekten her optan önce kami isteyip duruyordu 30 kişiye mesaj atıyordu

diger husus biz kimseye abi abi ayagı çekmeyiz saygı duyup büyümügümüz oldugu için abi deriz ki eger karşıdaki onu hak edecek saygınlıkta degil köy ve oyun için her şeyi yapıyorsa biz ona abi demeyiz yani

DeletedUser49606

Ziyaretçi
Bilmiyorum ya halen bunu haklı gören arkadaşlar varsa helal olsun diyorum.. destek konusunda diyo istediğimden alırım destek diye lowdan al sastan al istiladan al herkesi kandır kim bilir onlara ne dedin de destek atıyolar sana bilmem..

bide klanlar.org un tüm wordlerinde oyna oynama sen 21 de gelip böyle davranıyosan 21 dekiler seni bilir gecmiştekiler iyi bilir tabi..

polissin anlarsın böyle anlatayım 25 sanedir hiç birine bişey yapmadım şimdi gidip birini öldüreyim sonra ben gecmişte bişey yapmayayım anama babama sorun diyeyim kabul olurmu ona göre öldürem 1-2 kişi...

konuyu bilmeyen arkadaşlarda fazla üstümüze gelmezlerse sevinirim ben bilmediğim hiç bi konuya bişey yazmam burda bi tartışma varsa ona göre yazalım bu yazdığımdan sonrada haksızsak daha bişey demeye gerek yok...

DeletedUser49135

Ziyaretçi
oyun için bu tartışmalar, kim ne yapmış ne etmiş, ulvi abi için bunları yaptı veya yapmadı diyemem, ama madem bu kadar rahatsızdınız böyle şeyleri yapmasına izin vermezdiniz, herhangi bi taraf haklı demiyorum, oyun bu, ne ulvi abinin böyle şeyler yapmasına gerek var nede sizin böyle tartışmalar yaratmanıza, destek konusu arkadaşıdır destek ister atar, ona kimse bişey diyemez sizde yapmışsınızdır, yasak olsa oyun öyle bişeye izin vermezdi w18de olduğu gibi, bu tartışmada yine taraf tutmuyorum ama 2 tarafında yaptıkları etik değil

DeletedUser43475

Ziyaretçi
yunus tanımıyorsan yorum yapma ozaman.once tanımaya calıs dısardan davulun sesı hos gelır.sen benı alı mehmet amet kım nasıl sana anlattı ıse oyle tanıma.kac dunya oynadım eskı oynadıgım dunyalarda senınle de beraber oynayan adamlara sor.w21 ı karıstıran da ben degılım.ben onume baktım arrow dagılana kadar hersey ıyıydı dagıldı perfect kou oldu.nıye ?sızın muttefıklerınızden olmadı dıye.sızle savasmak ıstedı dıye oyle mı? bır kere dusunsenız dersınız bu adam nıcın bızle savasmak ıstıyor sorarsınız.sormasanız dusunsenız demekkı kalıtelı savas arıyor adam dersınız.ben hep errorun ıyı saglam bır klan oldugunu soyluyorum.gıdıp tırı vırı adamlarla savasacagıma errorla savasırım dıyorum.kalkıp burda sende benı tanımadıgını soyleyıp hemde hakkımda yorum yapmazsan sevınırım.

ıreme zaten lafım yok ısmı gıbı aynı kadınmı erkek mı bellı degıl kıvırıyor durmadan dune kadar ıyıydı benımle abı cekıyordu.hesaplarımızı sılıyoruz dedıkten sonra kvırımaya bı erkeklık havalarına gırmeye basladı.klavye delıkanlılıgı yapmayn oglum bana adam olun :) daha 3 4 sene onceye kadar mısket oynayan cevresı olmayan adamlardınızç.bu cesaret haplarını nerden buldunuz? ınsan kazanmaya bakın.boyle atıp tutarak bırılerıne laf carpıtarak bır yerlere varamazsınız.polemıklerınıze alet etmeyın benı.

vay anasını yalvaranlar millete msj atanlar Adam olmuş.

hayırdır ulvi ireme laf atmıssın giriyim mevzuya dedim..

milletin erkekligi sanamı kaldı ? yok irem sen gibi bişey olunca skypelerden millete yalvardımı ? valla ben yapmadım billaha ben yapmadım gercekten neden yapayım dıye bir hesap ugruna karakterını ortayamı koydu yok..

sonra klandan gıdıp yüzsüz yüzsüz gerimi geldi... bence sen bi olmayan erkekliğine bak sonra konuş bak şu platformda bu kadar kişiyiz herkes sana giydiriyor.. Farkındasın dimi.. ireme veya bana batura deyil sana neden acaba ? bence uzatma yaşını başını almış adamsın herkes kimin ne olduğunu biliyor daha fazla konuşupta daha fazla küfür yeme..

*perfect*

Yasaklı
Hala karakteriniI ortaya koyuyorsunuz :) bozacinin sahidi siraci.once baturalpi sikayet etti diye attiniz yediremediniz hakliligim ortaya cikti hala o konuyu aciyorsunuz.yizimizde kizarmiyor.meslegimi ortaya koymayin meslegimle kimseye dil uzatmam ben sizin gibi klavye efeligi yapmam.kripto yu tanimam benim bir abim avukat bir amcam hakim baskalarina ihtiyacim yok. Ben hakliligimi hep savunurum.yalan soyleyerek bir yere varamazsiniz.anca kendi yandaslarinizi kandirirsiniz.delikanli olan yalanla hareket etmez. Engellendiysem irem demekki sacmalamissin ki engellemisim.rasolan sen benle ne zaman oynadin da ne zaman gordun de tutunamamissin diyorsun esek kadar adamsin yalan konusma :) saygidan edepten hic bahsetme.edepsizligini bem biliyorum ama yaygara yapmam ben sizin gibi.bi insani karalamaniz sizin hangi karakterde oldugunuzi gösteriyor.irem ayrica seni son kez uyarıyorum yok bebegin olmus yok su meslektesin falan buralarda yaygara yapma.sikinti varsa numarami biliyorsun ararsin.burasi genel forum sasimin ozelini burdan yazip beni kizdirmaya calisma.bu senden ricamdir.yoksa beni kotule kotu oyuncu de klani o satti de is cevirdi arkamizdan de problem degil.been senin sadece senle ilgili olan kilonulari yazıyorum aileni isini okulunu yazmiyorum degil mi?
Sonuc olarak sizlere basarilar.sizinle birlikte zaten oynamam insallah.bu oyun sizsiz guzel artik bana.gidin savasin bana saldirin.burda daha fazla atip tutmayin