favori oyuncularınız

• Konuyu başlatan DeletedUser45060
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23403

Ziyaretçi
oynuyorum yaw emekli olamadık gitti şu dibine kibirit suyu sıktığımının oyunundan :D her seferinde yok jübile yok bilemem ne ama yok arkadaş bırakamıyoruz :D şimdide burağa söz verdim w22 için :D buraya da başkasına söz verdim ee bi türlü bırakamıyorum. sigaradan beter bu oyun ;) katılanlar el kaldırsın :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
oynuyorum yaw emekli olamadık gitti şu dibine kibirit suyu sıktığımının oyunundan :D her seferinde yok jübile yok bilemem ne ama yok arkadaş bırakamıyoruz :D şimdide burağa söz verdim w22 için :D buraya da başkasına söz verdim ee bi türlü bırakamıyorum. sigaradan beter bu oyun ;) katılanlar el kaldırsın :D

hee o rayt thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi

bidakine dedik 22 demedik sonra satışa getirme klan kuracam çok fazla asdes oldu :pppp

DeletedUser23403

Ziyaretçi
tamam bi dahaki derkene ben w22 sandım :D tamam sen nerde dersen orda sözümüz söz ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
BİR ZAMANLAR BANA HAİNLİK YAPANLAR BU KLANDA SÜPRİZLERİME ACIK OLUN thumbup

DeletedUser48382

Ziyaretçi
503 klanina bakin son siralara. Bot dimi onlar. Profil ayni.Klandan biri acmis besbelli. Bulalim banlatalim.Klanida banlatalim.

DeletedUser46266

Ziyaretçi
ha ha ha sırf bunu yazmak içinmi hesap açtın.

hadi tüm klan şikayet edin bakalım multimi botmu değilmi..

oyuna yeni başlayan arkadaşlar olamaz mı ha kim olduklarını merak ediyorsanız sır:) ama emin ol ki 1 ay sonra multi olmadıklarını aldıkları köyler ile gösterecekler.

DeletedUser45608

Ziyaretçi
503 klanina bakin son siralara. Bot dimi onlar. Profil ayni.Klandan biri acmis besbelli. Bulalim banlatalim.Klanida banlatalim.

d2jnt.gif

DeletedUser21797

Ziyaretçi
zamanında baslasaydım ben olurdum surpriz favori de geç kaldık işte :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi

hasan abi sen ki yılların kurt oyuncususun, sen yapma bari:) ben de ünsalsam bu mesajı yazan bu 3 arkadaştan biri değilse bu arkadaş hesabımı hayrına devredecem birine, hatta muhabbet devam ederse yarın gelip ayşe nickli arkadaşımızı da ifşa ederim deneyimlerinden yararlanarak:)

DeletedUser21797

Ziyaretçi
hasan abi sen ki yılların kurt oyuncususun, sen yapma bari:) ben de ünsalsam bu mesajı yazan bu 3 arkadaştan biri değilse bu arkadaş hesabımı hayrına devredecem birine, hatta muhabbet devam ederse yarın gelip ayşe nickli arkadaşımızı da ifşa ederim deneyimlerinden yararlanarak:)

bu 3 arkadaş derken :D