Anatol

• Konuyu başlatan DeletedUser2758
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2758

Ziyaretçi
Pusula ismi şahsım adına sona ermiştir .

Efsanevi klanım anatolu kurmak niyetindeyim,

Ekip cıkarmıcam , belkide tek takılırım belkide depom 1000-1000-1000 olur öylece kalır :D

Ama az bir sürede olsa bu isim görünücek saygılar

DeletedUser21797

Ziyaretçi
PUSULA ve crespo isimleri ayirmak zor olsa gerekte hayirlisi olsun bence dogru bi dusunce

DeletedUser12293

Ziyaretçi
yıldırım hayırlısı olsun ama şu bir gerçek baya emeğin olmuştur hayırlısı olsun. barı burda bir muddet asıl oyuna zevkini çıkar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
PUSULA diyince aklıma ilk crespo nicki gelir. Hayırlı olsun abi senin için

DeletedUser9770

Ziyaretçi
anatol bir efsaneydi...

ama yasinsiz bi anatol anatol olmadı (bonusumun kulakları çınlasın...)

pusula ne yazık ki bu oyunda namı kötü sen ve bir kaç dostu orda görmekte üzükdüğüm bi klan...

ziyaretine geleceğim...

DeletedUser43232

Ziyaretçi
çıkarcı oldundan olabilir mi :) neyse haddim değil karışmıyorum ama pusula değince ilk aklıma crespo nicki geliyo hayırlısı olsun hakkında inş daha iyi kalnlarda daha iyi savaşlar yaparsın

DeletedUser12293

Ziyaretçi
pusula muhabetine girmicem kendi adıma yıldıırm için diyorum yıldıırm ismi hep psula ile anılmışi biridir küstürülmesi hoş olmadı sonuçta iismlelren anılan klanlar klanlarlan anılan isimler vardır yıldırım pusula ile özdeşlemiş biridir gende herkesin kendi görüşüdür yıldırım senlen mut oluruz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
pusula'nın olmadığı dünyada alayınız kralsınız hehehehe konuşun burda sadece konuşmaktan başka birşey yapamazsınız. namı kötü, çıkarcı vs. vs.vs. :D:D:D:D

DeletedUser9770

Ziyaretçi
pusula'nın olmadığı dünyada alayınız kralsınız hehehehe konuşun burda sadece konuşmaktan başka birşey yapamazsınız. namı kötü, çıkarcı vs. vs.vs. :D:D:D:D

bunu ne yazık ki bi ben söylemiyorum pusula harici her klan söylüyor.... amacım polemik yaratmak değil... herkesin bildiği bi gerçek... :(

kral olmakta gözümüz yok... o klasik lafa da gerek yok...

sıkıntı yok... olduğu dünyada da oluruz...:)

vu arada yıldırım kusura bakma açtığın başlıkta sana hayırlı olsun demek yerine lafı uzattık....

hayırlı olsun...

xaereo dost yıldırım anatolda çıraklık kalfalık ve ustalığını yapmıştır.... menşei anatoldur...

DeletedUser

Ziyaretçi
bunu ne yazık ki bi ben söylemiyorum pusula harici her klan söylüyor.... amacım polemik yaratmak değil... herkesin bildiği bi gerçek... :(

kral olmakta gözümüz yok... o klasik lafa da gerek yok...

sıkıntı yok... olduğu dünyada da oluruz...:)

kedi ve uzanamadığı ciğer sorunsalı diyoruz biz buna abi. seni tanımıyorum ama battosai senden bahsetmişti,yaşın var diye hatırlıyorum o yüzden abi diyorum.

pusula harici her klanın söylemesi de beni gururlandırıyor. meydan okuyup dünyaya gelen kim varsa hepsi hesap silip gitti. en taze örneği destroyerm ve tayfası. yakın geçmişi incelersek görürüz.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Anatol gerçten iyi bi ekipti zaten çoğy oyuncuda ordan yetişme yani şöle diyim çekirdek orasıdır lakişn burda pusula muhabeti oolmasa daha iyio lur kanısındayım yıldırm abaşarı dileriz çok canımıız ıskarsa savaş açarız nasılsa tek yakalamışız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yıldo yu bırakmam bir yere,pusula da kalır. hesap silersek w17 de biz de gider oynarız gerekirse ama özellikler çok kötü :D:D