Anatol

• Konuyu başlatan DeletedUser2758
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Gölge klanları hakkındaki düşüncelerin tamamen doğrudur hocam.

DeletedUser

Ziyaretçi
anatol klanları aslında biribirinden farklı 2 grubun ortak klanı gibi. w11 ve spd w16. anladığım kadarıyla bu iki gruptan birisinin ağır bastığı bir klan değilde sadece cresponun olacağı bir klan. başarı dilenmesi gereken bir klan değilde iyi eğlenceler dilenmesi gereken bir klan gibi duruyor. crespoya iyi eğlenceler dileyim bende :)

DeletedUser

Ziyaretçi
pusula klanını hıc sevmedım. doldurmuslar avrupanın en ıyı oyuncularını real madrıd gıbı bır klan kurmuslar, gelene artıstlık etmısler gıdene gıder yapmıslar. hıc sevmedıydım. bence guclu bır klan alcak gönullu olmalı harıcınde sevımsız bır hal alıyor ıtıcı oluryor. :) ıyı ıs yapmıssın kardes. sonunda dogrusunu yapmıssın

DeletedUser631

Ziyaretçi
pusula klanını hıc sevmedım. doldurmuslar avrupanın en ıyı oyuncularını real madrıd gıbı bır klan kurmuslar, gelene artıstlık etmısler gıdene gıder yapmıslar. hıc sevmedıydım. bence guclu bır klan alcak gönullu olmalı harıcınde sevımsız bır hal alıyor ıtıcı oluryor. :) ıyı ıs yapmıssın kardes. sonunda dogrusunu yapmıssın

Pusula klanlarında bulunmadığından olabilir mi?..Ayrıca crespo hayırlı neyse o olsun senin için.

DeletedUser

Ziyaretçi
pusula klanında bulundum. ve memnun olmadım. w5 de pusula klanında oynadım dedıgım gıbı memnun olmadım ve oradan buraya kadar pusula klanının zıhnıyetını begenmemıstım. crespoylada oynadım ıyı oyuncu oldugunu bılırım.

DeletedUser2758

Ziyaretçi
pusula klanında bulundum. ve memnun olmadım. w5 de pusula klanında oynadım dedıgım gıbı memnun olmadım ve oradan buraya kadar pusula klanının zıhnıyetını begenmemıstım. crespoylada oynadım ıyı oyuncu oldugunu bılırım.

teşekkür ederim fakat şöyle bir ayrıntı var

w5 te pusula yoktu :)

DeletedUser19623

Ziyaretçi
one minüte pusula ekibine ait deilmiydi yıldırım ?

DeletedUser2758

Ziyaretçi
hayır one minute benim ekibimdi ,

kaos ile ortaklaşa w8 de kuruldu ilk defa

w5 te kaos ile düşmandık

bu arada , arayacağım 1-2 kişi var olumlu yanıt alırsam ekip cıkarıcam

DeletedUser19623

Ziyaretçi
benim ekip dediğin çoğu pusula oyuncusu zaten uzun zamandır oyüzden didim herkesi tek tek incelememiştim ama baya kalabalıktı :)

DeletedUser2758

Ziyaretçi
zaman içerisinde girenler cıkanlar oluyor her ekipte olduğu gibi ama ana kemik kaos-pusula yöneticileri ve sonradan aramıza katılıp yönetim mertebesine ulaşanlar

DeletedUser30863

Ziyaretçi
yıldırım kardeşim sen gel benim yanıma veteranlar olarak oynayalım.

DeletedUser2758

Ziyaretçi
abi daha iyi fikrim var veteranları alıp , başka kulübe girelim yönetim yapmayalım

DeletedUser28045

Ziyaretçi
neden gözümden kaçtı bilmiyorum :) mutlak başarı beklediğim birine başarılar dilemek yersiz olur o yüzden herşey gönlünce olsun diyeyim :)