Muhabbet köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser212
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Açılışa yarım saatten az bir süre kaldı.

Hislerinizi alalım :).

DeletedUser4756

Ziyaretçi
olm 2 de açılırsa hiç i bakamıyamc yav inş daha erken açıır 4de 19 myıs gösterime gidecemde :(

DeletedUser1963

Ziyaretçi
Açılmamış bak boşa beklemişsiniz ben yattım hemen hiç beklemedim. :)

DeletedUser2889

Ziyaretçi
ben almanları tanıom serverlar herzaman 12de açılır

DeletedUser4815

Ziyaretçi
peki nerede başlayalım yön olarak tw den transfer olacağımda.. Artık türklerle oynamak istiyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
w3 açıldıgı iyi oldu opulent ,, bütün millet hücüm ediyor w1 ,w2 rahatlıyor bize yer kalıyor :D:D:D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
tribalwarstan kimler var burada ?
klansavaşları kapanınca herkes w32ye katıldı da orada :)

ilk defa tribalde bu kadar çok türkü bir arada gördüm ve hala görüyorum tabi :))

DeletedUser

Ziyaretçi
o zaman ezin gavurları, biz tribal w5 teydik, sıralamamızda çok iyiydi hatta oyun birincisi bizdeydi fakat oyun yönetimi bir yandan yabancıların birleşip özellikle türk klanı olduğumuz için bize saldırması sonucu dayanabildiğimizce dayanıp epeycede hasar verip yenilmeden toplu sildik oyunları. umarım sizde aynısını yaparsınız ordaki yabancılara ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
walla ne diyim ben yabancı klandayım ve kafa oyunculardan biriyim..
türk klanları genelde orada başarısız oluyorlar zaten gördüğüm kadarıyla orada..

devam edebilen, sonuna kadar götürebilen bir türk klanı görmedim henüz gerçekten..ama dediğinde haklısın, yabancı klanda olmama rağmen önümüze çıkan herkesi eziyoruz.. ve gelmiş geçmiş en iyi klan olma yolunda da emin adımlarla ilerliyoruz :)

tek saniyede 80 köy, birkaç dakikada 160 köy ve gün içinde de 221 köy el değiştirdi bir opda.. sen düşün artık durumu :)