16. Dünya Genel Savaş Raporları

• Konuyu başlatan aqifavc
  • Başlangıç tarihi

egehema.

Okçu
bende diyorum ki seni ilgilendirmeyen bir konuya atlama.sen aynı şeyleri yapsan benim umrumda bile olmazdı.takma bunları sen kafana oyununu oyna.bak ben takmıyorum nokta.

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
cengizhan sen git stanını kur kumda oyna tmm :-9 ordun yok 300 puanlık hesaplar kesiyo ordunu :)

DeletedUser40098

Ziyaretçi
Pampa ben almoradan göme göme köyü aldım sonrada oyunu bıraktım ama seni ellerimle yıktım hatırlıyon dimi :p

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
panpa göme göme yıktılar seni 1k fake i görünce kaçtın. ayrıca hesap bıraktıysan benimde bıraktığımı biliyosun benden köy almadın. bide hala co-playerla oynuyosun hiç mi rahatsız etmiyo bu co-layerla oynamak?

DeletedUser39201

Ziyaretçi
:) :) hehehehe güldüm ya herkes biliyorki boş adam değiliz bizim de işimiz gücümüz var oyuna vakit ayıramadıgımız zamanlar var kusura bakma ama vizeleri boşa salıp yedi yirmidört online olamazdım :) öyle oluncada gelir keserler ordu basılır ve basıldıda zamanı gelince göreceksin beklemede kal dört gözle :)

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
:) :) hehehehe güldüm ya herkes biliyorki boş adam değiliz bizim de işimiz gücümüz var oyuna vakit ayıramadıgımız zamanlar var kusura bakma ama vizeleri boşa salıp yedi yirmidört online olamazdım :) öyle oluncada gelir keserler ordu basılır ve basıldıda zamanı gelince göreceksin beklemede kal dört gözle :)

beklemedeyim :)

DeletedUser40098

Ziyaretçi
hacı benım 10 da 1 im kadar oyuncu deılsın konusuyosun boş boş neyse beni bilen biliyo asıl kendine bak sen ezikliğini konuşarak gidermeye çalış kolay gelsin :p

egehema.

Okçu
valla herkes doluştu birden.neyse benim cevabım redkit ileydi zaten kendisi gibi efendi insanlarla muhattab olurum.osman kardeş senin kaliten ortada malesef muhattabım olamassın :(

DeletedUser40098

Ziyaretçi
:p sen benı kendınle karıstırma bebek coplayer la oynamak benım ısım deıl o ancak bazı amatorlerın ısı sakın uzerıne alınma ben ıftıra atmam kımseye :p
Elvan abin seni çok seviyo öpüyo heryerinden :p

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
Ömer senin bu dedigin pusulanın bot kullanmıyoruz die yalanlamasına benziyo. elvan abiyle telden konuşmasak neYse herkesin bildikleride iftirayla neyse. tadında bırakalım cocuk gbi atışmalar hoş olmuyo iyi oyunlar.

DeletedUser40098

Ziyaretçi
Tamambebek kolay gelsin zaman herşeyin ilacıdır :p

DeletedUser40098

Ziyaretçi
Hahahahh co player ne demek dıe az once egeye sordum leynnn düşün artık onun ne demek oldugunu bıle bılmıyom .P

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Arkadaşlar tartışmayı bırakıp raporları yayınlamaya geçecek misiniz?

DeletedUser9770

Ziyaretçi
oyunda kalmana cidden sevindim... konuyu uzatmanın anlamı yok... birbirinize gaz verecek ve onurunuza dokunacak ya da dokunduracak yazılar yazmayın-yazdırmayın..

hepi,nize keyifli oyunlar bol kanlı savaşlar:)

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Rapor koyunda izliyelim burda boy gösterisi yapmak olmiyhuh