Prorespawn vs azro f - alarm f - kaoss f - aslam

• Konuyu başlatan DeletedUser37661
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Düzgünce savaşan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz
Zevklide bir savaş oluyor tüm klanlara başarılar :)

Savaş yeni başlamadı ama şimdi başlık açmak nasip oldu

http://tr.twstats.com/tr14/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=5742

Oyunda "düşman" olan arkadaşlarımızda başlığa gelip renk katarsa çok seviniriz
Teşekkürler

i6280788_1-19.09.2012.png

i6280789_2-01.10.2012.png

i6280790_3-10.10.2012.png

i6280791_4-11.10.2012.png

DeletedUser12293

Ziyaretçi
w14 savaşları biraz uzun sürüyor ama başarılar tüm taraflara

DeletedUser

Ziyaretçi
14 cılkı çıkalı 2 ayı geçti ve o tarihlerde zaten oynamama kararımı vermiştim.
15 i bekliyordum ve çoğu kişide oyle idi..

zevk alabiliyorsanız başarılar dilerim.

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Bence w14 yavaş yavaş zevk vermeye başlıyor kaliteli adamlar kaldı.Çogu gereksiz insan w15 e gitti tabi sonra 16 ya sonra 17 bu oyun böyle geldi böyle gider.
Savaşan bütün klanlara bol şans :)

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Teşekkürler herkese
zevk alırız diye düşünüyorum :D

DeletedUser38652

Ziyaretçi
burak suskunluğu bozmanın zamanı geldi galiba:) opları yapmaya başladılar (daha dorusu yapamamaya:)) snn sesin gene çıkmaya başladı:))

DeletedUser39335

Ziyaretçi
karşı taraftan hiç ses yok :) kaç mis kesildi diye saymakla uğraşıyorlar sanırım

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Dediğim gibi op henüz bitmediği için birşey diyemeyeceğim bakarsınız birden 20 köy alırlar bilmiyorum ama op sonrası bilançonun resmini koyacağım buraya :)

DeletedUser38652

Ziyaretçi
hayırlısı burağım:)) ama bu saate kadar nasıl geldilerse ole devam eder en fazla köyü alıp 2 dkka sevinirler snra tekrar koy bzde:))

DeletedUser37661

Ziyaretçi
:) online süresi fazla bizde biraz :D
onun dışında 3 tane balta fake i ile 2 adet kılıçla destek fake i atmanın anlamı nedir bilmiyorum :/

DeletedUser38652

Ziyaretçi
la snde gene azda olsa profesyonelce davranmıslar:)) rasgele birine daldk biz.korkutmak için 1 er tane casus fakesi atmslar:)) ama çok korkuttular gercekdn:p

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence w14 yavaş yavaş zevk vermeye başlıyor kaliteli adamlar kaldı.Çogu gereksiz insan w15 e gitti tabi sonra 16 ya sonra 17 bu oyun böyle geldi böyle gider.
Savaşan bütün klanlara bol şans :)

izmirli lafının nereye gideceğini bilde yaz buraya!!!

benim neden gittiğimi herkes bilir.bilmiyosanda sor öğrenirsin ama gelip burada yazı yazma ve ahkam kesme. o hesabını 2 ters 1 düz yapar eline vermesini bilirim bunları yazdırma çocuk gibi insana.

aktif oalrak oynayıp savaşıyorsanız savaşın ve bilmeni isterim biz aylar öncesinden 15 bekledik orada 15 açılınca çoğu kişi bıraktı bende dahil... o kadar dolabın dğzenin döndüğü bir vord dahada görmedim görememde sanırım.

senin gibi her dünyada oynamam ben.
2de oynuyorum ama oraylada 2 yıldır oynamıyorum desen yeridir herkes arkadaşım artık senin gibiler püfflendiler.
w7de renk klanları benim orada da tüm düşmanlar tek klanda bizimle savaşabilmek için toplandılar ve en sonunda dayanamayıp sile aldılar.

15 başlama sebebim ise tüm arkadaşlarımı dostlarımı sadece muhabbete tek bir dünyaya toplama fikrimdi ki bunuda başardım ve son klanlar oyunumu 15 te noktalayacağım.sen ve senin gibiler yüzünden her geçen gün 1 kez daha soğuyorum bu oyundan.

DeletedUser

Ziyaretçi
la snde gene azda olsa profesyonelce davranmıslar:)) rasgele birine daldk biz.korkutmak için 1 er tane casus fakesi atmslar:)) ama çok korkuttular gercekdn:p

boş insanlarsınız zamanınız bol takılın bakalım nasılsa meydan sizinthumbupthumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
topktribes.png

topktribes.png

orada devam etse idik emin olun sizden eser kalmazdı size kalanlarla iyi savaşlar dilerimtroll

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Boş adamlarsınız demek kolay ortaya döksek herşeyimizi senden 2 kat doluyuzdur ki ben bundan eminim bir ara özelden konuşabilriz de...
Ayrıca Respawn buraya w7 veya w10 haritaları ile gelmedi emin ol öyle olsa yine burda mahcup olurdun
Kardeşim yine bir şey araştırmadan karşılaştırmadan sallamışsın sonucta herkeste klavye var yaz yazabildiğin kadar

DeletedUser37337

Ziyaretçi
izmirli lafının nereye gideceğini bilde yaz buraya!!!

benim neden gittiğimi herkes bilir.bilmiyosanda sor öğrenirsin ama gelip burada yazı yazma ve ahkam kesme. o hesabını 2 ters 1 düz yapar eline vermesini bilirim bunları yazdırma çocuk gibi insana.

aktif oalrak oynayıp savaşıyorsanız savaşın ve bilmeni isterim biz aylar öncesinden 15 bekledik orada 15 açılınca çoğu kişi bıraktı bende dahil... o kadar dolabın dğzenin döndüğü bir vord dahada görmedim görememde sanırım.

senin gibi her dünyada oynamam ben.
2de oynuyorum ama oraylada 2 yıldır oynamıyorum desen yeridir herkes arkadaşım artık senin gibiler püfflendiler.
w7de renk klanları benim orada da tüm düşmanlar tek klanda bizimle savaşabilmek için toplandılar ve en sonunda dayanamayıp sile aldılar.

15 başlama sebebim ise tüm arkadaşlarımı dostlarımı sadece muhabbete tek bir dünyaya toplama fikrimdi ki bunuda başardım ve son klanlar oyunumu 15 te noktalayacağım.sen ve senin gibiler yüzünden her geçen gün 1 kez daha soğuyorum bu oyundan.

1.Bu lafta neden bukadar alındıgını bilmiyorum seninle azda olsa muhabbetimiz vardı sana söylemedigimin farkına varman gerekirdi demekki bir yaran var üstüne alınmışsın bu saatten sonra birşey diyemicem.
2.Hadi hesabı 2 ters 1 düz yap elime ver ama yapamazsan buda senin boş konuştugunu gösterir.
3.Gerçekten seninle ilgili hayal kırıklıgına ugradım.
4.Milletin savaş başlıgını daha fazla kirletmeye gerek yok.