BABA & Diablo ve diğerleri..

• Konuyu başlatan sovalye-20
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Ne fark eder katsa , bu dünyada biz varız.İstedikleri kadar yem atabilirler , yalnız dikkat et Ali'cim , kardeş klanım dediğin klanlar benimle müt olmak için gece gündüz telefonumu rahatsız ediyolar.Hani ben zaten müt olmam onlarlada , bana karşı savaşta hile hurda yapmaya çalışırsan diye söylüyorum.2 dakikamı almaz diplomasi k*ş*rlığı yapmak ;) Bilgine ..

Bu arada savaşlarda yenildi olarak gözüküyosunuz Ali , hayırdır ? :)

yapsana bi diplomatik karışıklık merak ettim sana 3 dk.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
hepinize başarılar arkadaşlar polemiğe girmek istemiyorum. respawnlılarla da muhattab olmucamı yazmıştım daha önce. kendinize güveniyosanız ekibinizi alıp sizde gelseydiniz 15 e formda boş boş konuşup duruyosunuz. respawnı da yıktık önüne kattığınız dediğiniz babayıda yıktık. ayrıca biz savaşa girmeden önce baba ile respawn savaştaydı zaten. ayrıca biz savaşa girmesek respawn babayı süpürüyodu baba o kadar ezik bi klan anlayacağınız.. çamur at izi kalsın mantığı ile hiçkimse bişey elde edemedi bundan sonra da edemez. kendine güvenen çıkar savaşır ya yener ya yenilir. biz kendimize güveniyoruz kendine güvenen herkese başarılar... dur büyük harflerle yazayım.

KENDİNE GÜVENEN HERKESE BAŞARILAR...

DeletedUser12300

Ziyaretçi
hepinize başarılar arkadaşlar polemiğe girmek istemiyorum. respawnlılarla da muhattab olmucamı yazmıştım daha önce. kendinize güveniyosanız ekibinizi alıp sizde gelseydiniz 15 e formda boş boş konuşup duruyosunuz. respawnı da yıktık önüne kattığınız dediğiniz babayıda yıktık. ayrıca biz savaşa girmeden önce baba ile respawn savaştaydı zaten. ayrıca biz savaşa girmesek respawn babayı süpürüyodu baba o kadar ezik bi klan anlayacağınız.. çamur at izi kalsın mantığı ile hiçkimse bişey elde edemedi bundan sonra da edemez. kendine güvenen çıkar savaşır ya yener ya yenilir. biz kendimize güveniyoruz kendine güvenen herkese başarılar... dur büyük harflerle yazayım.

Hala boş boş laflarda üstünüze yok :) w10 dada sizi ilk ben düşman ilan etmiştim. Sabahtan akşama kadar yalvarıp müttefiklik istediniz. İnsani tarafım nedeniyle sizle müttefiklik yaptım. Bölgede adam ettim ilk fırsatta sırtımdan vurdunuz :) Sizin başarınızı ben biliyorum :)

DeletedUser37661

Ziyaretçi

yukarıda şifre paylaşımı yaptığını belirttiğim bir mesaj olacak yorumun nedir :D
yalanlasana hadi :D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
yalan öyle bi durum olsaydı ceza alırdımthumbup

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Ali sınırımız yok mu ? Sen bana karşı hamle yapki bende sana karşı yapayım ali , diğer türlü senin suçlamalarına ve asılsız iddialarına maruz kalmıyayım.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Hala boş boş laflarda üstünüze yok :) w10 dada sizi ilk ben düşman ilan etmiştim. Sabahtan akşama kadar yalvarıp müttefiklik istediniz. İnsani tarafım nedeniyle sizle müttefiklik yaptım. Bölgede adam ettim ilk fırsatta sırtımdan vurdunuz :) Sizin başarınızı ben biliyorum :)

buyur bi darbeli daha. sana kim ne zaman yalvardı. multicinin kralı burda buyrun uzun uzun bakın:D

DeletedUser12300

Ziyaretçi
buyur bi darbeli daha. sana kim ne zaman yalvardı. multicinin kralı burda buyrun uzun uzun bakın:D

Ben bugune kadar multiden hiç ceza almadım aldığım cezalarda şifre paylaşımı vardır :)

Kendi yöneticilerinizin konustuklarını bilmiyorsanız ben size hatırlatmaya çalışamam bu saatte.

Senlede bi gün konuştuk ertesı gun kıvırdın :)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Ali sınırımız yok mu ? Sen bana karşı hamle yapki bende sana karşı yapayım ali , diğer türlü senin suçlamalarına ve asılsız iddialarına maruz kalmıyayım.

yok ben kene ye karşı herangi bi klanı yada klanları tarafıma çekmeye çalışmam çünkü ihtiyacım yok. ama kenenin ihtiyacı varki ayı klanını bizimle diplomasi bozmaya zorlamış:D neyse yaw nasılsa sınır oluruz eninde sonunda ozaman kim iyi savaşıyo kim iyi oynuyo tüm dünya görür. yenilirsek tebrik eder çeker gideriz yenersekde tebrik bekleriz başka bi ihsan istemeyiz:))

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Ben bugune kadar multiden hiç ceza almadım aldığım cezalarda şifre paylaşımı vardır :)

Kendi yöneticilerinizin konustuklarını bilmiyorsanız ben size hatırlatmaya çalışamam bu saatte.

Senlede bi gün konuştuk ertesı gun kıvırdın :)

vala ahmetçim kıvıran sendin. müt olacaksak adam gibi müt olalım sağlam bi şekilde dedim. sende karşındaki sıradan bi klan gibi ağırdan aldın. kasap klanı bize daha güzel bi teklifle geldi bizde onu değerlendirdik. bu arkadan vurmaksa vurduk evet. eğer kural ihlali olmasaydı 8-9 hesap aynı anda ban yemezdi. hepsine de aynı ipden girilmiş.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
siz tebrik etmezsiniz :D madem başka klanları tarafınıza çekmeye ihtiyacınız yok fatalın mütlüğünü reddedebilirdiniz.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
siz tebrik etmezsiniz :D madem başka klanları tarafınıza çekmeye ihtiyacınız yok fatalın mütlüğünü reddedebilirdiniz.

yendinizde etmedikmi:D eğer bizi yenen bi klan çıksaydı elbette sahip olduğumuz erdemle tebrik etmesini bilirdik ama olmadı olursa tebrik ve takdir edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. ama fatal konusunda yazdıkların çok saçma gerçekten başka bi konu bul onunla gel. sanane bizim diplomasimizden.

DeletedUser12300

Ziyaretçi
vala ahmetçim kıvıran sendin. müt olacaksak adam gibi müt olalım sağlam bi şekilde dedim. sende karşındaki sıradan bi klan gibi ağırdan aldın. kasap klanı bize daha güzel bi teklifle geldi bizde onu değerlendirdik. bu arkadan vurmaksa vurduk evet. eğer kural ihlali olmasaydı 8-9 hesap aynı anda ban yemezdi. hepsine de aynı ipden girilmiş.

:) Op musun aynı ıpten gırıldıgını bılıyorsun :)

Arkadaşım ben her zaman iddia etmişimdir. Sadece bir yazıdan ibaret olup bana ceza vermişlerdir. İpmiş halatmış bu tip şeylerden bana ceza vermeleri mumkun değil bulamazlar yanı oyle birşey :)

Ben multı yapmak istersem en kralını yaparımda yukardan Allah var ne yalan soylım kendime ait 2 bir hesap hiç bir zaman olmamıştır. Ha hesabı bırakanlar olmuştur askerlerını kendıme kullandırtmısımdır. Bunu cogu kısı yapıyor zaten.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
yok ben kene ye karşı herangi bi klanı yada klanları tarafıma çekmeye çalışmam çünkü ihtiyacım yok. ama kenenin ihtiyacı varki ayı klanını bizimle diplomasi bozmaya zorlamış:D neyse yaw nasılsa sınır oluruz eninde sonunda ozaman kim iyi savaşıyo kim iyi oynuyo tüm dünya görür. yenilirsek tebrik eder çeker gideriz yenersekde tebrik bekleriz başka bi ihsan istemeyiz:))

Ayı ve diğer bütün klanlar müttefiklik için tabiri caizse yalvarıyorlar.Reddediyoruz , eğer dediğin olsaydı AYI şuanda müttefiğim olurdu :) Bak daha şimdiden başladın asılsız iddialara , git göster benim bir tane sizin adınızı andığım mesajı , herkesin önünde şerefim üzerine yemin ediyorum bütün klanın hesaplarını size vereceğim.Ve Ali bu benim hakkımda atıp tutacağın son yazın olsun.Olur mu ?

DeletedUser30626

Ziyaretçi
sana bakıcılık atan birinin köylerini boşaltıpp toplamışsındır falan bunlar gayet doğal dimi.. zaten sen süresiz yemedin ki cezayı 7 gün saldırıya açık ceza aldın ama admine küfür ettiğin için süresize çevirdiler.. neticede ateş olmayan yerden duman tütmez. ben niye ceza almıyorum. adam gibi bitane hesabım var ağır aksak gelişiyorum kendi halimde. bakıcılık ihlali bile yapmıyorum yani 8-9 tane hesabınız yok yeremi ceza aldı hocam şimdi.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Ayı ve diğer bütün klanlar müttefiklik için tabiri caizse yalvarıyorlar.Reddediyoruz , eğer dediğin olsaydı AYI şuanda müttefiğim olurdu :) Bak daha şimdiden başladın asılsız iddialara , git göster benim bir tane sizin adınızı andığım mesajı , herkesin önünde şerefim üzerine yemin ediyorum bütün klanın hesaplarını size vereceğim.Ve Ali bu benim hakkımda atıp tutacağın son yazın olsun.Olur mu ?

tmm işte mütlük teklif etmişler sizde diablo ile müt olduğunuz için olmaz demişsiniz adamlara onlarda korkmuşlar:D la alayınız benim ve klanım hakkında atıp tutuyosunuz ben bişey diyommu bende kendi görüşümü düşüncemi yazıyorum inanan inanır inanmayan inanır. eğer öyle bi düşüncen varsa iki taraflı olması lazım. kene diablo savaşı başlayana kadar birbirimizin hakkında konuşmayalım. savaş başlayınca seviyeli bi şekilde konuşuruz.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Sizinle müt olmaları veya olmamaları birşey ifade etmez benim için.Karar açık ve net , kuzeydoğuda bulunan hiç bir klan bizim değilse müttefik olarak işaretlenemez.