E$k!ya

• Konuyu başlatan DeletedUser9770
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bir dünyadan da eksik kalın be troll

şaka bir yana, hepinize başarılar diliyorum. umarım istediğiniz gibi bir dünya olur.

*ZAFERRO*

Mızrakçı
gölge 2le başkent eşkiyalarının mekanı bura 06 keçiören yeri yane :) bu arada kank nie 2 de bir mart ayını vurguluyon la mart ayında noluyo ki kedilerin atakta olduğu vakit kedi avınamı çıkmayı planlıyon :)

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Bu dünya çıkmaza girdi ben size söyliyim :D
Hayırlısı olsun :)

bolubjk*

Baltacı
gölge 2le başkent eşkiyalarının mekanı bura 06 keçiören yeri yane :) bu arada kank nie 2 de bir mart ayını vurguluyon la mart ayında noluyo ki kedilerin atakta olduğu vakit kedi avınamı çıkmayı planlıyon :)

artistlik yapma koçum:) eşkiya mekanına gitmek bi nasip olmadı senle bi gideriz olmazsa:).

Martı söylememde art niyet yok sadece kendi on süremi hesaba katıyorum canımcığım.

DeletedUser

Ziyaretçi
blackjack06 mıydı neydi eşkiyada bir ara oynana mustafa idi ismi yanlış hatırlamıyorsam o gelicekmi..

*ZAFERRO*

Mızrakçı
marttan önce bi gideriz olmadı :) bende o dünyayı merakla bekliyorum karşımıza rakip çıkcak mı diye yoksa 2 ayda dünyayı mı kapatcaz die :)

bolubjk*

Baltacı
marttan önce bi gideriz olmadı :) bende o dünyayı merakla bekliyorum karşımıza rakip çıkcak mı diye yoksa 2 ayda dünyayı mı kapatcaz die :)

haha :D şimdiden sabırsız gördüm seni :).

Biraz ara verelim dönüşümüz ve jübilemiz tam olsun değil mi ama.
Umarım gireceğimiz world de istediğimiz ve beklediğimiz düzeyde klanları da görürüz ve zevkli bir son nokta koyarız.

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Oynamama yemin etti..görüşüyoruz mustafamla arada
blackjack06 değil bu 021 olan..06 ı bilmiyorum

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Evet asçı mustafa :)
Kurtlar vadisi hayranı :)
Pek kimseyle anlaşamaz sert yapısı vardır ama iyi arkadaşdır dostluğuna güven olur :)
Klanda lokomotif olur :)