Crom

• Konuyu başlatan PrimusPillus
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3034

Ziyaretçi
kasti verilmiş gibi konuştun. ne alaka o zaman hepimiz oyun başındaydık benimde 2 köyümü aldılar. kalkıp giden köylerime ağlamadım yeniden başlangış yaptım. benim köyümü alanların hali şimdi ortada :D

neymiş hırs yaparsan hezaman kazanırsın. yahya abimin tribalwars w55 dede köylerini almıştı biri sonra elemanın butun koylerini aldık. biz kimseyi yarı yolda bırakmayız canım. gecte olsa intikamını alırız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kasti verilmiş gibi konuştun. ne alaka o zaman hepimiz oyun başındaydık benimde 2 köyümü aldılar. kalkıp giden köylerime ağlamadım yeniden başlangış yaptım. benim köyümü alanların hali şimdi ortada :D

neymiş hırs yaparsan hezaman kazanırsın. yahya abimin tribalwars w55 dede köylerini almıştı biri sonra elemanın butun koylerini aldık. biz kimseyi yarı yolda bırakmayız canım. gecte olsa intikamını alırız :)

katır inadı var kadında :::D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi

Yok isteyerek verdiniz demedim :) 12 ada orda kilit sözcük italyanlara onlar anlaşma sonucu verilmişti. Bir klan ile müttefiklik yapıp ertesi günü size saldırıyorlarsa ve buna ses çıkarılmıyorsa anlaşmanın maddelerinden biri odur diye bir çıkarım yapmıştım. Aradaki benzetmenin nedeni de burdan geliyordu. Bu ara biraz fazla tarih çalışıyorum da kusura bakmayın olayları neden sonuç ilişkisine bağlıyorum hep :D

DeletedUser30863

Ziyaretçi
ben müt lere nasıl satıldım onun peşindeyim düşman zaten köy alamazdı bana 10 satten gelecek ve köy alacak imkansız gelenleri feyk zannettim ondan umursamadım kaana yazdım tamam abi şimdi konuşuyorum dedi deyiş o deyiş demekki o 4 köy karşılıgınd abaşka yerden daha fazla köy teklif ettiler diye düşündüm.
neyse başlıgınız kirlenmesin başarılar.kaan sanada italyadan kalma 1 aylık pre borcum var oyun açılsında onuda atayım .

DeletedUser

Ziyaretçi
ben müt lere nasıl satıldım onun peşindeyim düşman zaten köy alamazdı bana 10 satten gelecek ve köy alacak imkansız gelenleri feyk zannettim ondan umursamadım kaana yazdım tamam abi şimdi konuşuyorum dedi deyiş o deyiş demekki o 4 köy karşılıgınd abaşka yerden daha fazla köy teklif ettiler diye düşündüm.
neyse başlıgınız kirlenmesin başarılar.kaan sanada italyadan kalma 1 aylık pre borcum var oyun açılsında onuda atayım .

yuh yani :)
abi dil yok orada, hakim olamadık ki olaya, ben başkasına anlatıyorum ingilizce, o öbür klanın liderine anlatıyor, o sana saldırana ulaşıyor v.s.
zaten biz ulaşana kadar senin ana köy gitmişti..

böyle düşünmene üzüldüm..
bizde olmaz öyle "al gülüm ver gülüm" işleri..

DeletedUser601

Ziyaretçi
Hayırlı olsun,

Güzel savaşlar olması dileklerimle.

bolubjk*

Baltacı
Kaan abi başarılar sizede beklediğim başlık geldi :)

ortak sana da özel olarak başarılar:p