Req & Şahi vs Hamle

LaFleur01-

Milis
Aramızda kalsın ama reis geri vites yapıyor yargıya karşı. Şahi'ye desteğe gelecekler miş :)
Hep Hamle'ye oynama çabaları bunlar :)
Desteğe ihtiyacımız mı var? Hamle patates tarlasına döndü hala algı yapıyorsunuz beyler, yeter ama kaç ay oldu bu world başladı çeneden başka bir şey yaptığınız yok ...

Stratejist-

Mızrakçı
Evet la niz hala op yapmadık @Stratejist- hafe op çizde şu ameyttt gönderek artık

İyice çıldırmaya başladı, vallahi billahi sırf onun selameti için op yaptı yapıcam nerdeyse hani vurakda salsın gitsin hileciler hurdacılar böle yendiniz şöle yendiniz desin kurtulsun ama işte duygularımla hareket etmeyeceğimi burda bizle oynayan herkese söyledim söz verdim. Yoksa hazırmıyız hazırız vururmuyuz vururuz o da biliyormu biliyor. Vallahi üzülüyorum niyazi artık bak dalga geçmiyorum.

Bana şimdi multicisin diyip daha önce multi konusunda akıl veren insan ya bu. Klanında hiç tanımadığım insanlar, bizde tanıdığımız insanlarla telde görüşmüş ya şu sizin eneskosova şöle egolu şöle üst perdeden konsuuyor şöle hileci şöle hurdacı demiş? Yahu be adam beni nerde gördün nerde tanıdın ?

İnsanları kendi nefretiyle, zehirliyor bu. Çünkü yenildiği zaman bir dayanağı olması laızm. Hata yaptım diyemez. Sorumluluk alamaz.

Ya hırsız diye suçladığı adama hırsızlık tavsiyesi veren insan bak anam hasta biliyorsunuz anamın üzerine yemin ediyorum bana multi nasıl yapılır tavsiyesi verdi para harcayıp bana sunucu teklif etti hiç oralı bile olmadım.

yeter ahmet gözünü seveyim insanları doldurmayı bırak. Bu bir oyun. keyif al keyif ver. Seni 81 e davet ettiğim güne de allah belamı vereydide seni davet etmeyeydim. Hastalıklı ruhunu bu kadar beslemeyeydim ne diyim daha.

Yeter sus. @LaFleur01-

HEXAMİLİON

Çaylak
Aramızda kalsın ama reis geri vites yapıyor yargıya karşı. Şahi'ye desteğe gelecekler miş :)
Hep Hamle'ye oynama çabaları bunlar :)
Ya senin işin gücün yok mu.
Bro da gitti hamleyle sa yaptı masa için. Oyun içinde olabilir.

Mantıklı hareket şu;

Masa ile yargı
Bro ile siyah

Böyle olması için evet yargı ile reisin diplomasi yapması lazım da bunlardan sanane :)

ReBeLs37

Çaylak
Ya senin işin gücün yok mu.
Bro da gitti hamleyle sa yaptı masa için. Oyun içinde olabilir.

Mantıklı hareket şu;

Masa ile yargı
Bro ile siyah

Böyle olması için evet yargı ile reisin diplomasi yapması lazım da bunlardan sanane :)
Peki bu durumda Reis de Şahi ile savaşıp ardından Hamle de bro klanı ile savaşması mı lazım sana göre

LaFleur01-

Milis
İyice çıldırmaya başladı, vallahi billahi sırf onun selameti için op yaptı yapıcam nerdeyse hani vurakda salsın gitsin hileciler hurdacılar böle yendiniz şöle yendiniz desin kurtulsun ama işte duygularımla hareket etmeyeceğimi burda bizle oynayan herkese söyledim söz verdim. Yoksa hazırmıyız hazırız vururmuyuz vururuz o da biliyormu biliyor. Vallahi üzülüyorum niyazi artık bak dalga geçmiyorum.

Bana şimdi multicisin diyip daha önce multi konusunda akıl veren insan ya bu. Klanında hiç tanımadığım insanlar, bizde tanıdığımız insanlarla telde görüşmüş ya şu sizin eneskosova şöle egolu şöle üst perdeden konsuuyor şöle hileci şöle hurdacı demiş? Yahu be adam beni nerde gördün nerde tanıdın ?

İnsanları kendi nefretiyle, zehirliyor bu. Çünkü yenildiği zaman bir dayanağı olması laızm. Hata yaptım diyemez. Sorumluluk alamaz.

Ya hırsız diye suçladığı adama hırsızlık tavsiyesi veren insan bak anam hasta biliyorsunuz anamın üzerine yemin ediyorum bana multi nasıl yapılır tavsiyesi verdi para harcayıp bana sunucu teklif etti hiç oralı bile olmadım.

yeter ahmet gözünü seveyim insanları doldurmayı bırak. Bu bir oyun. keyif al keyif ver. Seni 81 e davet ettiğim güne de allah belamı vereydide seni davet etmeyeydim. Hastalıklı ruhunu bu kadar beslemeyeydim ne diyim daha.

Yeter sus. @LaFleur01-
aynaya bakıyorsun sanırım benide seni bilen biliyor boş yapma hadi kaybol

HEXAMİLİON

Çaylak
yani her dünyada yapılması gereken diplomasi yapılmadıgı için hakkeden klanlar dünya kapatamıyor. Bak mesela Hamle o kadar iyi oynadıgı w81 de boş yere Un,ty olarak kapatmak zorunda kaldı.

burada böyle olmasın bari, yargı ile reis diplomasi yapıp; reis şahiye yargı da masaya destek vermesi lazım. aksi olursa güneyde hamle tek başına iktidar olur kuzeyden birine de gel beraber kapatalım der ve herkes avucunu yalar. enes ksova akşamdan sabaha bu planları kuruyodur zaten :)

islambey karakterli birisi sırf onun referansına güvenerek iş yapılır ancak güneydeki klana güvenilmez.. diplomaside yokuz ama olması gereken 15 yıllık tecrubeyle budur

Stratejist-

Mızrakçı
yani her dünyada yapılması gereken diplomasi yapılmadıgı için hakkeden klanlar dünya kapatamıyor. Bak mesela Hamle o kadar iyi oynadıgı w81 de boş yere Un,ty olarak kapatmak zorunda kaldı.

Yorum bilmeden yaptığınız bir yorum olmuş. 81 e girerken w kapatmaya değil ekip oluşturmaya girmiştik. Yaptığımız anlaşmaların hiçbirinde de böyle bir talepte bulunmadık ama gönlümüzde vardı çünkü çok iyi bir oyun oynadık buna tanık olan herkes ama rakip ama müttefik hemfikir. Doalyısıyla şuanda o w yi unity hamle olarak kapatıyoruz. Bilginiz olsun ortalıkta bilmeden konuşup rezil olmayın.