Biraz Magazin. SonD4ns Hamleye neden geçti?

-SonD4ns-

Kılıç Ustası
4 köyün var, 3 tanesini kendi klanından almışsın. İşte ''ŞEREF'' ten bahsederken, bunları da göz önüne alalım. Onlar senin gibi yağma atamadılar mı? Yoksa senin multi hesaplarınmıydı?

Meto.

Yasaklı
Kanıtlaması en kolay olay aslında. Kendi birliklerini gizleyerek raporları paylaşır mısın gözümüz kesim görsün ya

Kjitro shall win?

Mızrakçı
Basliktan alacagimi aldim daha fazla uzatmanin anlami yok. Benim icin hamle ne oldugunu ortaya koydu. Enescim sana kotu bir haberim var bi 15 yil daha oynarsan benim seviyemde oynamaya hak kazanabilirsin.
Iyi oyunlar herkese begenmeyen sikayet etmeye devam edebilir.

-SonD4ns-

Kılıç Ustası
Basliktan alacagimi aldim daha fazla uzatmanin anlami yok. Benim icin hamle ne oldugunu ortaya koydu. Enescim sana kotu bir haberim var bi 15 yil daha oynarsan benim seviyemde oynamaya hak kazanabilirsin.
Iyi oyunlar herkese begenmeyen sikayet etmeye devam edebilir.

Bak seninle Hamle arasındaki fark ne biliyormusun. 81. dünyada Hamle hepinizi üst üste koyarak köylerinizi topladı, kimse pasif derdinde değildi. sizinle işi bittikten sonra pasifleri topladılar. Seviye budur. Sen daha 1. leveldesin.

absolutely lived

Mızrakçı
Adamı yüzlerce kişinin şikayet ettiğine eminim kendinizde söylüyorsunuz zaten ancak ben bayramın hiç bir dünyada bottan multiden vs ceza aldığını görmedim.. Her zamanda yağmada kafaya oynar deli gibi farm yapardı. Şimdi bu oyunun bir dünya geliştiricisi mühendisi modu dalgası dümeni var. O kadar incelemeye şikayete rağmen bir ceza almıyorsa çamur atmayı bırakıp tebrik etmeyi bileceksin.. Bayram on fire @Kjitro shall win?

Stratejist-

Hafif Atlı
Adamı yüzlerce kişinin şikayet ettiğine eminim kendinizde söylüyorsunuz zaten ancak ben bayramın hiç bir dünyada bottan multiden vs ceza aldığını görmedim.. Her zamanda yağmada kafaya oynar deli gibi farm yapardı. Şimdi bu oyunun bir dünya geliştiricisi mühendisi modu dalgası dümeni var. O kadar incelemeye şikayete rağmen bir ceza almıyorsa çamur atmayı bırakıp tebrik etmeyi bileceksin.. Bayram on fire @Kjitro shall win?
benden çnce hafif bastı bnm madenlerim 20 ilken onun 10 idi ve hafifi vardı 40k 50k alıyordu, benim ahırım 3 hafifim hiç durmadı bnm hafifim ondan çok o 200k alıyor. Bulundugum yer kalabalık vs okey ama buna mukabil yağmalanacak köyde çok, bayramın orda aynı yagmayı yapan 3 4 oyuncu daha var.

Mamal okumaya gerek yok. Şikayet edilmesine rağmen ceza almaması temiz oyuncu olduğunu göstermez. Multi yağması yapıyor demiyorum ama klan içi ve pushing yağması almadan 700 hafifle filan o seviyelerde ham çekemez.

absolutely lived

Mızrakçı
benden çnce hafif bastı bnm madenlerim 20 ilken onun 10 idi ve hafifi vardı 40k 50k alıyordu, benim ahırım 3 hafifim hiç durmadı bnm hafifim ondan çok o 200k alıyor. Bulundugum yer kalabalık vs okey ama buna mukabil yağmalanacak köyde çok, bayramın orda aynı yagmayı yapan 3 4 oyuncu daha var.

Mamal okumaya gerek yok. Şikayet edilmesine rağmen ceza almaması temiz oyuncu olduğunu göstermez. Multi yağması yapıyor demiyorum ama klan içi ve pushing yağması almadan 700 hafifle filan o seviyelerde ham çekemez.
Kanka yolda dökülenleride topluyordur belki

Emareks

Mızrakçı
Bayram 71 den biliyorum ya sorunlu bi playerder sorunlu oldugu için bro erkenden de yıkılabilir:D
o kadar dünya oynadım bayram ile. Bir kere bile zararı olmadı bize adamın :) Aksine hep bizim yüzümüzden ters düştü klana. Bu dünyada bütün kaynaklar olanaklar pasifler hepsi bayramındır :)

T O K Y O

Kılıç Ustası
Ben abdi gerekeni yapmadıgı icin sahiye karsi durdum ve sahi bana op yapti. O sira zaten ekip olarak coktan dagilmistik ve hepimiz sozde prestige olmustuk. Ve yonetimin berbat oyunu yuzunden daha fazla prestigede bulunmadim ve hamleye gectim. Ama truvami attim? Hayir. Opu kendim savundum koyleri kendim tuttum. Hamle sadece opta gelmeyen koyleri prestige icin savundu. Devaminda enes bana cok yardimci oldu yalan yok. Kendilerine saygim buradan geliyor. Ne yaptiklarini nasil bir klan olduklarini bildigim icin burssa konusuyorum.

Ama sana gelelim. Sen ne yaptin?? Bizim komutlarimizi cartel deyken gidip hamleye iletmedin mi? Hamleye avantaj saglayip hamleye gecip bizi vurmadin mi? Simdi burada soyler misin hakli oldugun konu ney? Neredeydi bunlari yaparken serefin.

Brkbrn ile mr.leonidas a evet gelin hamle olun dedik plan yaptik ama bunun en buyuk sebebi iki tarafinda prestige i sevmemesiydi. Mr.leonidas gelip bana hamle olsak cok koy
Kaybedermiyiz diye bencilce mesajlar atip dururken. Brkbrn61 in sadece multi koyleirni toplarken iyi oyuncu olmadiklarini ortaya koydular. Ben sadece hamle icin boyle firsati kovaladim ama olmadi. Gidipte ne komut soyledim nede baska bir sey yaptim. Kendi edebimle terk ettim kendim savastim. Hatta pretige den sevdigim oyunculara saldigim bile oldu koyu.

1. sen hamleye geçmedin laf dinlemez bir fırlama olduğun için senin köylerini şahi klanına dağıttırdım mislettim
2. Oynadığın oyun oyun başında barbar yağması atabilecek rahat konuma geçip pasif dilenmekten öteye geçebilen bir oyuncu değilsin.
3. Kitlemeli dünyada eneslerin sana güvenip oynatmaya çalıştığı ortamda profiline klanımla bağım kalmamıştır yazmış oyuncusun
4. Herkesin uyarısına rağmen ben berkaya güveniyorum buna laf dinletirim dedim ama yanılmışım dedikleri gibi fırlamanın tekisin

Ayrı bir konuya gelincede o yağmayı nasıl yaptığını herkes biliyor :) kendini bana şikayet ettirme leonidas veya bir başka yakınımın adını ağzına alma doğru şikayetin nasıl edileceğini kullandığın scriptten makroya kadar hepsini biliyorum o yüzden zıplama fazla rica ediyorum :)

absolutely lived

Mızrakçı
Bayram şu anda benim yönetimim altında oynuyor hiç bir sözüme karşı çıktığını görmedim daha önceleri ikimizin de oyuncu olduğu dünyalarda hiç bir saygısızlığını görmedim aramızda 3-4 yaş olmasına rağmen saygısından abi der. Bu oyunda saygı büyüklere değil abilik yapabilenlere gösterilir. Fırlama dediğin elemana dikkat et insandan insan yapıyor benden söylemesi.