Muhabbet Köşesi

levia

Mızrakçı
Ekran görüntüsü 2024-03-19 135643.pngEkran görüntüsü 2024-03-19 135745.pngEkran görüntüsü 2024-03-19 135800.png
Ben başka ban yediğimde böyle bir açıklama yaptığımı hatırlamıyorum. Bundan önce 2 kere ban yedim, ilki tribalwars tarafından onaylı scripti klanlar.orgta kullandığım için yedim. Bunun yasak olduğunu bilmiyordum bile. O yüzden itiraz etmiştim ama kabul edilmedi. Bunu zaten bildiğini düşünmüyorum. İkinci banın sebebi aynıydı. İtiraz dahi etmedim. Neden her ban yediğimde aynı dediğimi söylediğini anlamadım. Benim bilmediğim benim hesaplarımda ban yiyen vardı da haberim mi yok acaba :troll: Haydi verdim sana ilgini yeterlidir umarım.
hemen hatırlatayım :D adam daha kaç kere ban yicek de yeterli olacak acaba :D bi de forumda ahkam kesiyor sabah akşam :D aynen kanka hep sende yanlış anlaşılma var, hep başkaları bi şeyleri eksik biliyor xd komedi. nedense hep ahlaktan adaletten bahsedenler.. neyse uzatmayım daha fazla xddd

eMpeaT

Baltacı
48001 adlı eklentiyi görüntüle48002 adlı eklentiyi görüntüle48004 adlı eklentiyi görüntüle

hemen hatırlatayım :D adam daha kaç kere ban yicek de yeterli olacak acaba :D bi de forumda ahkam kesiyor sabah akşam :D aynen kanka hep sende yanlış anlaşılma var, hep başkaları bi şeyleri eksik biliyor xd komedi. nedense hep ahlaktan adaletten bahsedenler.. neyse uzatmayım daha fazla xddd
Sen aslında bu görselleri bulup kendini bozmuşsun. Dediklerimi benim yerime teyit ettiğin için teşekkür ederim. Gerekli açıklamaları zaten layığıyla yazmışım. Kendimle de çelişki içerisinde olmadığımı gördüğüm için tekrardan sevindim. Merak ettiğim şey neden beni haklı çıkarmak için bu kadar uğraştın. Uğraşmasan ben de uğraşmayacaktım.

levia

Mızrakçı
Sen aslında bu görselleri bulup kendini bozmuşsun. Dediklerimi benim yerime teyit ettiğin için teşekkür ederim. Gerekli açıklamaları zaten layığıyla yazmışım. Kendimle de çelişki içerisinde olmadığımı gördüğüm için tekrardan sevindim. Merak ettiğim şey neden beni haklı çıkarmak için bu kadar uğraştın. Uğraşmasan ben de uğraşmayacaktım.
aynennn sensin

eMpeaT

Baltacı
Eğer okumaya eriniyorsan sana yardımcı olayım. Attığın görsellerden ikincisinde, ortalarda bir yerde onaylı scriptten ban yemiş olsam da bu konuda foruma sitem etmeyeceğimi zaten belirtmişim. Gizli saklımın olmadığını bile söylemişim, çok güzel ki hiçbir gizlim saklım yok.
Belli ki ban yiyenlerden birinin yan hesabısın, zamanında içinde kalan nefreti bu şekilde çıkarmaya çalışıyorsun, stratejist ile ilgin var mı bilmiyorum ama o da karizması çizilmesin diye bayağı uğraşıyor. Senin postlarını beğenerek destek çıkıyor. Belki de o'sun bilemiyorum, beni ilgilendirmiyor da ama en azından sunduğun donelerle kendi argümanını destekle. Benimkini destekleyince benim de kafam karışıyor. Sanki ben de seni savunmam gerekiyormuş gibi bug'a giriyorum, yapma lütfen :(

levia

Mızrakçı
vay be çok akıllı bu adam psikanalizi de yapıştırmış hemen içimdeki nefret ortaya çıkıyormuş xd başka neler oluyor anlat bakalım kanka beleş terapi alıyoruz sayende. gerçekten belki söyleyen olmamıştır diye insanlık görevi gördüğüm için bir tavsiye vereceğim; insanları bu kadar salak yerine koyma üzülen sen olursun çünkü emin ol burada çözülmesi çok zor metaforik anlatımlar falan yok herkes hem olan şeyleri görüyor hem yazılan şeyi okuyup anlayabiliyor. sen de insanların bunları anladığını ve haklıymışçasına konuşunca insanları kandırıp haklıymış gibi görünmek yerine sadece komik göründüğünü anlayacaksın. bunun dışında üzerine çok da konuşup değerlendirilecek bir durum yok zaten her şey göründüğü gibi bir kere ban yemişsin zaten hile yapıp, utanmamış ikinci kere aynı hileyi kullanıp ban yemişsin birisi sana hileci dediğinde de konuyu bulandırıp çocuğa saldırmışsın. yine utanmayıp bir kere daha hile yapıp yine ban yemişsin hala burada konuyu alakasız yerlere çekip hileci olduğun gerçeğinin üstünü kapatmaya çalışıyorsun. benimle alakalı söylediklerine gelirsek 4. dünyadan beri oynuyorum oyunda 1 kere bile herhangi bir sebepten ceza almadım. herhangi bir şekilde hile yapmadım. bunun da verdiği hakla hilecilerden ne ahlak dersi alacak ne de konuyu saptırmak için attığı iftiraları ciddiye alacak durumda değilim xd ama durum sandığım da vahimse ve sen bu yazdıklarını sadece insanları manipüle etmek için yazmıyor üstüne bir de bunlara inanıyorsan zaten senin için yapılacak başka bir şey yok demektir umarım daha da kötü bir hale gelmeden bu gerçekle yüzleşebilirsin. iyi oyunlar.

eMpeaT

Baltacı
Yüzleşeceğim tek gerçek ban yediğim gerçeği. Hikaye yazmışsın. Senin hakkındaki söylediklerim benim düşüncelerim, doğrudur değildir bunun muhakemesini sen yapacaksın. Doğru değilse canını sıkma bu kadar. Hile konusuna gelirsek ilk ikisini hile olarak görebilirsin, itiraz etme hakkım yok. Zamanında bunun farkında bile olmadığım için itirazında bulundum, yukarıda okursan defalarca kez anlatmışım zaten. Sen dahi bunu ispat ettin sslerimi bularak. Ancak sonuncusunun da hile yapmışsın falan demen senin çıkarımın. Nasıl ki ben senin hile yapıp ban yediğin çıkarımında bulunduysam ve bunun aksini ispat edemiyorsan ben de sana bunun aksini ispat edemiyorum. Ayrıca hileler konusunda ahlak dersi vermeye devam edeceğim. Ban yiyip açıklamasını bile yapamayan kişilerle benim durumumun alakası yok, ama senin bunu anlamaya çalışmak gibi bir derdin olmadığından bol keseden atman doğal. Gerekenden fazla ilgini verdiğim için artık konuyu kapatalım mı? Sen aynı şekilde düşünmeye devam et ben de kendi düşündüğüme devam edeyim. Bir yere varmayacak çünkü.

levia

Mızrakçı
Yüzleşeceğim tek gerçek ban yediğim gerçeği. Hikaye yazmışsın. Senin hakkındaki söylediklerim benim düşüncelerim, doğrudur değildir bunun muhakemesini sen yapacaksın. Doğru değilse canını sıkma bu kadar.
doğru değil işte manipülasyon burada başlıyor. bu benim düşüncelerim diyerek dayanağı olmayan şeyler uyduruyorsun. işte burada zaten düşüncelerinin hiçbir önemi kalmıyor. ben hayatım boyunca bir kere bile bu oyunda hile yapmadım bu yüzden hiç ban yemedim yemeyeceğim de bunu biliyorum bunun karşısında
Hile konusuna gelirsek ilk ikisini hile olarak görebilirsin, itiraz etme hakkım yok. Zamanında bunun farkında bile olmadığım için itirazında bulundum, yukarıda okursan defalarca kez anlatmışım zaten. Sen dahi bunu ispat ettin sslerimi bularak. Ancak sonuncusunun da hile yapmışsın falan demen senin çıkarımın. Nasıl ki ben senin hile yapıp ban yediğin çıkarımında bulunduysam ve bunun aksini ispat edemiyorsan ben de sana bunun aksini ispat edemiyorum.
zaten sen defalarca hile yapmışsın ve ban yemişsin. ben böyle görmüyorum çünkü bu zaten göreli bir şey değil bunu zaten herkes biliyor bu bir gerçek. bir tahmin ya da herhangi birinin düşünceleri değil itiraz etmeye de zaten hakkın yok çünkü zaten bunu yapmaya devam da etmişsin. senin hiçbir anlam ifade etmeyen dayanaksız "düşüncelerinin" karşısında ise benim daha önce senin hile yapıp ban yemişliğini bilmem var bu açıdan senin "nasıl ki ..." diyerek ikimizin hem düşüncelerini hem de oyun ahlakını aynı seviyede şeylermiş gibi söylemen yanlış çünkü ben ne senin gibi bir hileciyim ne de düşüncelerim dayanaksız çamur at izi kalsın diye uydurulmuş şeyler değil. herhangi birisinin zaten bunları ispat etmesi zaten teknik olarak mümkün değil ama gerek de yok çünkü akıl, olaylar arası bağlantı kurabilmeyi yeteneğini vermiş insana dolayısıyla senin yine hile yapmış ve ban yemiş olduğunu düşünmek aklı olan her insanın yapacağı şey. insanların aklıyla dalga geçmeye çalışıp küçük düşmeye devam et sen.
Ayrıca hileler konusunda ahlak dersi vermeye devam edeceğim. Ban yiyip açıklamasını bile yapamayan kişilerle benim durumumun alakası yok, ama senin bunu anlamaya çalışmak gibi bir derdin olmadığından bol keseden atman doğal. Gerekenden fazla ilgini verdiğim için artık konuyu kapatalım mı? Sen aynı şekilde düşünmeye devam et ben de kendi düşündüğüme devam edeyim. Bir yere varmayacak çünkü.
hileler konusunda ahlak dersi vermeye çalışacağından eminim yine ama zaten bildiğimiz gibi senin oyun ahlakın da düşüncelerin gibi altı bomboş safsatadan ibaret. ban yiyip açıklama yapamayan kişilerle senin durumun birebir aynı hatta onlardan daha kötü çünkü sen zaten bunu alışkanlık haline getirmişsin üstüne bir de banı yiyip oturacağın yerde açıklama olduğunu sandığın saçmalıklar kusuyorsun insanların üzerine. anlamaya çalışılacak bir durum da yok zaten her şey açık ve net. hayatta ilk defa iletişim kurmuyoruz insanlarla senin gibisiyle de ilk defa karşılaşmıyorum şimdi de benim anlamaya çalışmadığım için bol keseden atman doğal diyerek manipüle ediyorsun konuyu. bundan sonra bu konuda senin düşünce dediğin rastgele kelimeleri ciddiye alıp cevap vermemeye çalışacağım. daha önce de söyledim ahlaktan en çok bahsedenler asıl ahlaksızlardır gerisi zaten işinde gücünde oyununa bakıyor. konunun vardığı yer de gayet açık net. hem hile yap ban ye, hem temiz oyun oynayan insanlara iftira atarak onları da seviyene çek konuyu çirkinleştir. .sonra da ahlak dersi vermeye devam edeceğim de. otur sıfır sana. o dersi ben veriyorum.

eMpeaT

Baltacı
doğru değil işte manipülasyon burada başlıyor. bu benim düşüncelerim diyerek dayanağı olmayan şeyler uyduruyorsun. işte burada zaten düşüncelerinin hiçbir önemi kalmıyor. ben hayatım boyunca bir kere bile bu oyunda hile yapmadım bu yüzden hiç ban yemedim yemeyeceğim de bunu biliyorum bunun karşısında

zaten sen defalarca hile yapmışsın ve ban yemişsin. ben böyle görmüyorum çünkü bu zaten göreli bir şey değil bunu zaten herkes biliyor bu bir gerçek. bir tahmin ya da herhangi birinin düşünceleri değil itiraz etmeye de zaten hakkın yok çünkü zaten bunu yapmaya devam da etmişsin. senin hiçbir anlam ifade etmeyen dayanaksız "düşüncelerinin" karşısında ise benim daha önce senin hile yapıp ban yemişliğini bilmem var bu açıdan senin "nasıl ki ..." diyerek ikimizin hem düşüncelerini hem de oyun ahlakını aynı seviyede şeylermiş gibi söylemen yanlış çünkü ben ne senin gibi bir hileciyim ne de düşüncelerim dayanaksız çamur at izi kalsın diye uydurulmuş şeyler değil. herhangi birisinin zaten bunları ispat etmesi zaten teknik olarak mümkün değil ama gerek de yok çünkü akıl, olaylar arası bağlantı kurabilmeyi yeteneğini vermiş insana dolayısıyla senin yine hile yapmış ve ban yemiş olduğunu düşünmek aklı olan her insanın yapacağı şey. insanların aklıyla dalga geçmeye çalışıp küçük düşmeye devam et sen.

hileler konusunda ahlak dersi vermeye çalışacağından eminim yine ama zaten bildiğimiz gibi senin oyun ahlakın da düşüncelerin gibi altı bomboş safsatadan ibaret. ban yiyip açıklama yapamayan kişilerle senin durumun birebir aynı hatta onlardan daha kötü çünkü sen zaten bunu alışkanlık haline getirmişsin üstüne bir de banı yiyip oturacağın yerde açıklama olduğunu sandığın saçmalıklar kusuyorsun insanların üzerine. anlamaya çalışılacak bir durum da yok zaten her şey açık ve net. hayatta ilk defa iletişim kurmuyoruz insanlarla senin gibisiyle de ilk defa karşılaşmıyorum şimdi de benim anlamaya çalışmadığım için bol keseden atman doğal diyerek manipüle ediyorsun konuyu. bundan sonra bu konuda senin düşünce dediğin rastgele kelimeleri ciddiye alıp cevap vermemeye çalışacağım. daha önce de söyledim ahlaktan en çok bahsedenler asıl ahlaksızlardır gerisi zaten işinde gücünde oyununa bakıyor. konunun vardığı yer de gayet açık net. hem hile yap ban ye, hem temiz oyun oynayan insanlara iftira atarak onları da seviyene çek konuyu çirkinleştir. .sonra da ahlak dersi vermeye devam edeceğim de. otur sıfır sana. o dersi ben veriyorum.
Konuyu kapatmaya çalıştıkça kendi tarafından tekrar olayları yorumlamaya devam ediyorsun. Aynı şeyleri konuşmak istemiyorum, son yazında haklı olduğun kısımlar var ama haklı olduğunu düşündüğün kısımlarda benim haklı olduğum kısımları görmemekte ısrar ediyorsun. Her insan kendi çerçevesinden bakmaya alışmıştır bunu anlıyorum ve bunun böyle olacağını tahmin de ediyordum. Sen tüm bu sonuçlara ulaşırken bir varsayımda bulunuyor ona göre ilerliyorsun. Ben ise hile yapanlar için varsayımda bulunmaktan ziyade direkt 'hile yapanlara' ithafen yazıp yapmıyorlarsa üzerilerine alınmamaları konusunda kendimi tekrarlıyorum.

Eğer yaptığım şeyler art niyetli şeyler olsaydı ahlak konusunda söylediklerinize katılabilirdim ancak benim yaptığım hiçbir şey ne hileye ne de ahlaksızlığa giren şeyler. Yetkililerin kullanıcının neyi nasıl kullandığını göremeyip hepsine aynı muameleyi yapması beni botçularla bir yapmaz. Benim yaptığım şeylerin kurala aykırı olması da kafanda betimlediğin 'hile' kelimesiyle bir tutulabileceği anlamına gelmez. Bu konuyu burada açan da ben değilim. 1 hafta geçmesine rağmen burada tek kelime etmedim. Aksine bunu fırsat bilip varsayımsal düşüncelerinle bana saldıran kişi sensin, üstüne çıkıp iftira atıp konuyu çirkinleştirdiğimi falan söylüyorsun. Açık konuşayım ben hala senin birilerinin yan hesabı olduğunu düşünüyorum. Sen bunu ister iftira olarak algıla ister algılama, bu benim düşüncem ve bunun ile ilgili olarak yapabileceğin hiçbir şey yok. Ben bunu gidip millete bu birinin multi hesabı diye gidip bahsetmiyorum, çünkü bu beni şu an için ilgilendirmiyor. Senin hayatın boyunca hile kullanıp kullanmadığın konusunda da gerçekten bilgim yok ve gerçekten beni alakadar da etmiyor. Foruma katıldığı 2-3 ay anca olmuş geçmişi belli olmayan biri 20 yıldır oyunu oynuyormuş gibi konuşup, kancayla postu görüp foruma girmiş biri hakkında farklı bir şey düşünemedim. Açıklaman varsa kendine var, bana herhangi bir açıklama yapmak zorunda da değilsin çünkü çok ilgilenmiyorum. Senin ne olduğun konusunda da anlaşılmaya çalışılacak bir şey yok gibi duruyor ama ben yine de seni anlamaya çalışırım problem değil.

Aşırı çirkinleşip bel altına çok vurmadığın için uzun cevaplar yazıp yazdıklarına karşı argüman sunuyorum ki yazdıklarına karşı saygı duyduğumu bil ama ne yaparsak yapalım ne sen benim yerime geçmeden ne de ben senin yerine geçmeden birbirimizi anlamayacağız. Hile yapmamak ban yememek için yeterli olduğuna olan inancının sarsılmamasını diliyorum.

levia

Mızrakçı
daha fazla uzatmayalım gerçekten sadece son birkaç şey söyleyeceğim, bot kullanan adama da sorsan mutlaka bahanesi olacaktır çünkü kimse kendisinin kötü olduğunu düşünmez her zaman kendimizi haklı çıkaracak sebepler buluruz. bu sebeple çok da bilmiyorum açıkçası ayrıntılarını ama bot, illegal scriptler ya da herhangi başka bir çeşit hile ne olursa olsun bir kere kendisini avantajlı duruma geçirecek bir şey yaptıysa bir insan onun oyunu lekelidir artık. eğer olgun bir insansa özeleştirisini yapar ve en başta kendisinin oyundan alacağı keyif için beraberinde keyifli ve adil bir oyun için gerekeni yapar. umarım sen de yapabilirsin bu özeleştiriyi kendini kandırıp bahanelerin arkasına sığınmadan. o zaman hepimiz için daha adil, temiz bir oyun ortamına ve keyifli savaşlara bir adım daha yaklaşmış oluruz. ardından benim multi olmamla alakalı söylediklerine gelirsek tekrar söylediğim gibi oyundan hiçbir zaman ban yemedim w4ten beri oynuyorum. birkaç farklı nick kullandım oynadığım zaman içerisinde. w4 racon klanıyla başladım oyuna devamında da kene, gölge vs. daha birçok ekiple oynadım oyunu. ilk zamanlarda kullandığım nickte sympathetic03'tü. forum hesabı hakaretten kapatıldı. kapatılmadan önce forumdaki en çok posta sahip olan hesaptı tahminimce hala post sayısını geçen hesap olmamıştır. zaten bilen bilir. karşında temiz bir oyuncu olduğunu bilmek umarım seni de teşvik eder temiz bir oyuna. iyi oyunlar keyifli savaşlar diliyorum herkese. bu kadar ciddiyet sonrası sadece trash talk xd

Stratejist-

Hafif Atlı
şu mesajı ben atsam hamle üü multi pushing yağmalıyor derdin şimdi konuyu çeviriyorsun işte bu yüzden diyorum samimi değilsiniz, ve bu şekilde de bir başarı elde etmeniz zor. Prensipli olmalı haksızlığa her zaman hayır demelisiniz. W yi kapatsan ne biz kapatsak ne? ama eleştiriyorsanız bir şeyi, herkes için eleştirmelisiniz, o zaman doğru saygınlığı doğru oyunu ve bence ancak bu şekilde adaleti bulursunuz.

Kendi yorumum ve düşüncelerim böyle.

İyi oyunlar.

Ben şeyi anlamıyorum, önceden yağma asistanı yoktu ey gidi erhan kardeşim vardı tek tek atardı yağmaları buradan saygılar (gondollubela).
Gelelim konuya yağma asistanı yoktu, yağma asistanı geldi içinde bir sürü kolaylık yapıldı, t-train yoktu misyonere saldırı ekle geldi kolaylık yapıldı.
Yani oyun iyice bir tuşla tüm köyler alınsın diye bir kılıf bulunacak diye korkuyorum, tamam teknolojiye yeniliğe karşı değilim fakat yasak olan şeyleri yapmayıverin daaa.. yağma yapmak mouse ile tıklamak zor mu geliyor? zaten kısayol atasan da "en fazla 5 saldırı gönderebilirsiniz" uyarısını alıyorsun. hala ne diye yok kısa yol kullandım yok script onaylı burada değil, avrupa'da onaylı mantığına gidiliyor ben anlayamıyorum. yağma yapmak mouse ile zor mu geliyor? aç akıllı telefonunu parmağınla bas inan daha kolay. ben yönetimin mimlendi diye adam banladığını düşünmüyorum. burada ve oyunda sürekli küfür eden insanlar o zaman dünyanın açıldığı ilk gün banlanması lazım miimlendi diye. geçiniz abi artık bu işleri.

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Pasif oyuncu ile Multi farkli şeylerdir. Her kkanda pasifler vardır.

Hatirlarsan w81 de prstg opu unitye cevirdiginde bu fırsat ile sen kendi ağzınla demiştin içimizdeki pasifleri temizleme fırsati doğdu diye