Ağlama Duvarı

eMpeaT

Milis
Şimdi bir şey söyleyeceğim ama hamledeki malum şahısın zoruna gidecek. Neyse, masum hamle oyuncularına Allah sabır versin.

Anarşist*

Yasaklı
Aleni bı durum artık herşey. İnsanlar birbirinin ebeveynine sövüp sonra aynı klanda kankitoşko oluyorlar. Malum klanla ilgisi yok dedigimin. Bazı insanlar cidden çok omurgasız

Aleni bı durum artık herşey. İnsanlar birbirinin ebeveynine sövüp sonra aynı klanda kankitoşko oluyorlar. Malum klanla ilgisi yok dedigimin. Bazı insanlar cidden çok omurgasız
İnsanlar nezaketi zayıflık sanır olmuş. Kimse üslubuna dikkat etmeye çalışmıyor. Efendiliği korkaklık sanıyorlar. Kimseyi ayırmadan söylüyorum bunu. Şu klanın üyesi bu ekibin parçası gibi düşünmesin kimse. Lafügüzaf konuşan herkese söylüyorum. Bu topluluğu bu meyus hal ve hareketler bitirecek...

Anarşist*

Yasaklı
Anasına sovdugun adamın klanina girmene mi ağlayalım ? Yoksa anasına söven adamı klanina alana mi aglayalim sondansöz :D zaten bunu yapacağın klasikten belliydi kedi bıyıklı şey seni :D

-SonD4ns-

Çaylak
Anasına sovdugun adamın klanina girmene mi ağlayalım ? Yoksa anasına söven adamı klanina alana mi aglayalim sondansöz :D zaten bunu yapacağın klasikten belliydi kedi bıyıklı şey seni :D
köyünü ne güzel aldık. acısı hala içinde. sonraki dünyalar da toplarız. pars beni w53 ten hatırlar. tek başına alayına hesap sildirdim. Hepinizin sırası var.

Anarşist*

Yasaklı
Noldu niye cevap veremedin kimsenin anasına sovmedim diye :) benim köyü de okana yazmışsın :D o konuda şu an yorum yapmayacağım. Ama dediğin gibi herşeyin sırası var bunu görüyorsun ve göreceksin :)))

eMpeaT

Milis
Merak edip baktım, sondans şahsın profil yazısında bir şeyler yazılmış.

Oyunu uzun zamandır oynamıyordum. Eski ekibimizden de kimse oynamıyor. Klasik 18' de bir ekip oluşturdum bunu 84 ve 85 e taşıdık. Oyunu bilmeyen, çekemeyen kişiler ile uğraşacak vaktim yok.

BRO klanlarını ben kurdum, bir araya getirdim. Oyunu bilmeyen kişilerden truva yiyecek biri değilim. BRO bitmiştir. Biraz ileri çıktığınız an adım adım truva çıkacak içinizden.

Hadi kolay gelsin.
Bu yazı sanki bu olaya ithafen yazılmış. Olayın iç hatlarını bilmediğimden anlamadım sanırım ama BRO klanlarını kurup neden kurduğun klandan çıktın ki.:rolleyes:

Emareks

Çaylak
Merak edip baktım, sondans şahsın profil yazısında bir şeyler yazılmış.

Bu yazı sanki bu olaya ithafen yazılmış. Olayın iç hatlarını bilmediğimden anlamadım sanırım ama BRO klanlarını kurup neden kurduğun klandan çıktın ki.:rolleyes:

Bu konu hakkında çok fazla yorum yapmicam. Klanı kurmuş olmak neden bu kadar önemli insanlar için bilmiyorum. Oyun başından beri yönetimde uğraşan 3 kişi belli. Sınırda ekipleri yöneten ekip liderleri belli. Savaşları kazandırıcak olan yönetim ve sınırdaki ekiplerdir. Truvalar casuslar rakip klanın multi köyleri her dünyada olan şeylerdir. Bizi olumsuz etkileyecek bir durum göremiyorum. Keşke bu şekilde olaylar yaşanmasaydı ama yapıcak bir şey yok. Herkesin yolu açık olsun. Önce hamle klanı temizlenicek sonra içimizdeki truvalar :)

BRO klanları tek bir kişinin emeğiyle kurulmadı öncelikle onu belirteyim. Hiç kimse bu klanı ben kurdum ayağı yapmasın. Oğuz (sondans) - Saner (culu37) ve ben tarafından kuruldu. Bu üç zat samimi olduğu oyundan tanıdığı yakınlarını çağırdı çok kalabalık olmadan 150 civarı bir kadroyla oynamak gibi bir niyetimiz vardı.. Ardından iki dünya aynı anda açılacağı için oğuz 85i daha kolay lokma gördü ve aynı ekibi 85e de sokma kararı aldı. Çünkü orayı kapamaya oynayacağını ve 84te çok aktif olamacağını söyledi. Ben ve saner(culu37) abi 84te ekipten sorumlu ikimiz kaldık. Bende saner abiden aldığım tam yetkiyle tüm klan yönetimini elime aldım. Ardından sevdiğim ve daha önce bir kaç dünya oynadığım insanlar vasıtasıyla Metinle tanıştık ve birlikte yürüme kararı aldık.. Bir hafta kadar önce tam iç yüzüne hakim olmadığım olumsuz olaylar neticesinde culu37 ve sondansın arası açıldı ve Oğuz klasikte yaşanan bir problem için bunu tüm dünyalara sıçratmaya başladı. Bir sürü problemler yaşadık. Kendisi 84te rölanti takılmasına rağmen biz kendisinden hiçbir yetkiyi almadık klanımızın kurucu üyesi olduğu için yeri her zaman belli dedik. Buna karşın ben 85te oynamayacağımı daha öncesinden belirttim ve yakın çevreme oynamak isteyenlerin oğuzla birlikte oynayabiliceğini pre kasmak isteyende o klanda kasabiliceğini söyleyip kendilerine fayda sağlamaya çalıştım. Ancak oğuz bunların hiçbirini haketmediğini saner abi klasikte yaşadağı problemden sonra 84te ki yetkilerini kötüye kullanmasıyle bir nebze göstermiş oldu. Bugün yapmış olduğu son hareketten sonra ( hamleye geçip klanıma tek tek hamleye geçiyoruz diyiip davet etmesi) kendisinin hiçbir şey haketmediği ve bizimle birlikte oynayabilecek bir karaktere sahip olmadığını anlaımış olduk. Kendisine hayatında başarılar dilerim bir daha benim olduğum hiçbir oluşumda bulunamaz bunuda burdan belirteyim.. Bunu yazdığım için kızacak yöneticilerim olabilir ama herkes kimin ne olduğunu öğresnsin. Bizim alnımız ak. Ekstra olarak HAMLE klanlarına da böyle bir oluşumu içine aldıkları için tesüf ediyorum yakıştıramadım..

LaFleur01-

Milis
Şahsen hamleye o kadar laf söylemişken ne olursa olsun hamle tarafına katılmak benim midemi kaldırmaz kaldı ki karşı tarafta kendisi hakkında aynı şeyleri söylüyordu, bize gelmesini beklerdim köyünüde sağlam desteklerdik ama insanlar böyle işte bir duruşu olmuyor bugün öyle yarın böyle yapacak birşey yok tercihini yapmış... Ve hamle klanıda kendilerine bu kadar laf eden birini klana nasıl alıyor onuda anlıyor gibiyim tüm tuşlara aynı anda bastıklarını görüyorum. Alan razı satan razı hayırlısı olsun.