Adalet

3/1 olunca azap 1 aya biter siler dediniz ama siz ya :D
Hocam azap çok kaliteli klan bakın klan olarak lafım yok çok sevdiğim insanlarda var orda ama zorlamayın rica ediyorum azap özelinde demiyorum ama direnemiyorsunız gerçekten kasmadan oynayıp çok rahat açılıyor harita kendi üzerinizden prim kasmaya çalışmayın sizin yerinizde başkası olsa da direnemezdi büyük ihtimalle ama sizde öyle ekstra bir şey yapamadınız bunun bilincinde olun ona göre yazın iyi eğlenceler iyi günler dilerim

Anıtkabir

Acemi
EİBO ya 7k köy vs 1k köy savaş açarken aklınız nereydeydi EİBO kadar nefesiniz, yüreğiniz yetseydi keşke...

w73 yorumları halen vardır sanırım forumda eibo klanları için en iyi biz sileriz,en hızlı biz sileriz vs. diye size klan isimleri önerilmişti:D:D

Anıtkabir

Acemi
Biraz daha geçmişe gidersen eğer felsefik konuşmalarının yanı sıra tarihsel konuşmalarda yapabilirsin
mış mışta miş miş

*SRM*

Mızrakçı
Zaten her turlu avantaji elinde bulunduruyorken hala daha 100 saatten destek organize edip ekip cekmeye çalışmakla bile ugrasiyorsunuz. Midemi bulandirdiniz artık. iki düşman kol kola girmiş alkış tutuyor utanmadan ne diyim ne olasınız. Rüzgar arkanızda tabi, hepiniz asar kesersiniz.
hacı sen 70de hangi klandaydın?
dünyanın hemen hemen 3/4 ü elindeyken vuslattan sürekli truva çıkaran klan mıydı?

EİBO ya 7k köy vs 1k köy savaş açarken aklınız nereydeydi EİBO kadar nefesiniz, yüreğiniz yetseydi keşke...

su yorumunu biraz daha acalım. worlde baslayınca azapla aranızda böyle bi fark olucagını biliyorken şartlara uymazsanız ve sonrasında azap savaş acarsa böbürlenmiceksiniz. worlde pıtırın yaması olarak girmişsiniz azap ve pıtırda anlaşmalı girmiş sen niye ptır azap arasında tampon klan oluyorsun ? ya arkasında ol yada düşmanı belli kuzeyde orda tampon ol

su yorumunu biraz daha acalım. worlde baslayınca azapla aranızda böyle bi fark olucagını biliyorken şartlara uymazsanız ve sonrasında azap savaş acarsa böbürlenmiceksiniz. worlde pıtırın yaması olarak girmişsiniz azap ve pıtırda anlaşmalı girmiş sen niye ptır azap arasında tampon klan oluyorsun ? ya arkasında ol yada düşmanı belli kuzeyde orda tampon ol
Hiçbir bilgin yok yorum yapmışsın bu konu hakkında abim lütfen doğruları öğren sonra konuş :)

eibo pıtırın yaması değilmi yani kendi basına buyrukmuydu? worlde azap 20-25 sis 5-10 vegas 20-25 pıtır 20-25 klan olacagını bilip hangi savaşı kazanacaktı acaba. pıtır ve azap arasına yerleşip kıtalar arası köy alımı yasakken mis süresi limiti bukadar düşük olan bi worldde ne amaçla oraya yerleştiler söyle bakalım herseyi bay bilen :D

ayrıca bu baslık azap klanını ve malum hesapları birde sis klanını alakadar eden bi durum siz niye burdasınız sanki bu truvaları siz atmışssınız gibi üstünüze alınıyorsunuz :D hele eibo klanı konusmayaburda gerek bile yok yeri bura değil

Sizin için önemli olanın doğrular değil, kendinizi mağdur ve haklı göstermek olduğundan dolayı bunları yazıp anlatmak için çaba göstermiyorum yoksa elbet anlatılırdı güzel abim.

Evet başlık sis ve truva başlığı olabilir ama genelleyici konuşmalar yapılınca ister istemez bir iki kelam bir şeyler yazası geliyor insanın.

LAragon99

Milis
Bak lütfen zorlama ben aniden parlayan birisiyim anlık sinirle böyle hareketler yapmak istemiyorum git oyununu oyna düzgünce rca ediyorum amacınız bizi tahrik edip sonra truvalara kaybettik savaşta kaybetmedik demekse onu kimse yemez uğraşma
Kusura bakma da vegas karşısında truva, ban, pakt ile kaybettim diyen herkese herkes inanır. Son dünyaların nasıl oynandığını, nasıl kapatıldığını hepimiz biliyoruz. Sen kendini kandırmak istiyorsan kandırabilirsin.

ben magdur edebiyatı yapmıyorum
Sizin için önemli olanın doğrular değil, kendinizi mağdur ve haklı göstermek olduğundan dolayı bunları yazıp anlatmak için çaba göstermiyorum yoksa elbet anlatılırdı güzel abim.

Evet başlık sis ve truva başlığı olabilir ama genelleyici konuşmalar yapılınca ister istemez bir iki kelam bir şeyler yazası geliyor insanın.
bak ben hiç biz siz diye hitap etmedim hep klan ismi olarak yazdım. yönetimde olmadıgım için bildiklerim tabikide eksik olabilir magdur edebiyatıda asla yapmadım yapmamda worldu kim kazanmış etmiş umrumda bile olmaz bulundugum klan için elimden geleni yaparım kırmızı ise vururum mavi ise desteklerim.yorumlarımıda harita üzerinden yaparım bana göre dogrularım sizin işinize gelmeyince yanlış olabilir bişey diyemem. eibo pıtır için worlde girdiğini bi yerde okumustum kendileri söyledi oyuzden eibo-pıtır olarak yorum yaptım ve diyorumki madem pıtır için geldin düşmanı zaten belli kuzeyde oraya yakın yada ptırın arkasına yerleşmedide geldi azapla-ptır arasına tampon oldu misyoner limiti 29:10 saat olan bi worldde

Kusura bakma da vegas karşısında truva, ban, pakt ile kaybettim diyen herkese herkes inanır. Son dünyaların nasıl oynandığını, nasıl kapatıldığını hepimiz biliyoruz. Sen kendini kandırmak istiyorsan kandırabilirsin.
Bizim pıtır olarak kazanalım ama nasıl kazanırsak kazanalım diye bir felsefemiz yok eğer öyle olsaydı imkanımız olan fırsatları(truva vb) çoktan değerlendirirdik ama istemedik maalesef ki ya siz kendinizi çok iyi kandırıyorsunuz ya da klanınızdaki bir kaç kişi sizi çok iyi kandırıyor.

ben magdur edebiyatı yapmıyorum

bak ben hiç biz siz diye hitap etmedim hep klan ismi olarak yazdım. yönetimde olmadıgım için bildiklerim tabikide eksik olabilir magdur edebiyatıda asla yapmadım yapmamda worldu kim kazanmış etmiş umrumda bile olmaz bulundugum klan için elimden geleni yaparım kırmızı ise vururum mavi ise desteklerim.yorumlarımıda harita üzerinden yaparım bana göre dogrularım sizin işinize gelmeyince yanlış olabilir bişey diyemem. eibo pıtır için worlde girdiğini bi yerde okumustum kendileri söyledi oyuzden eibo-pıtır olarak yorum yaptım ve diyorumki madem pıtır için geldin düşmanı zaten belli kuzeyde oraya yakın yada ptırın arkasına yerleşmedide geldi azapla-ptır arasına tampon oldu misyoner limiti 29:10 saat olan bi worldde
Azap dünyadan çekildiğinde unutmazsan bana yaz sana onu güzelce anlatalım ne eiboyu karala ne bizi , olaylar aslında neymiş nasılmış öğrenirsin şimdi bunları anlatmanın gereği yok ne olursa olsun bir şey değişmeyecek sonuna kadar savaşacağız.

LAragon99

Milis
Bizim pıtır olarak kazanalım ama nasıl kazanırsak kazanalım diye bir felsefemiz yok eğer öyle olsaydı imkanımız olan fırsatları(truva vb) çoktan değerlendirirdik ama istemedik maalesef ki ya siz kendinizi çok iyi kandırıyorsunuz ya da klanınızdaki bir kaç kişi sizi çok iyi kandırıyor.
Ben Truva attınız demedim, Pıtırla ilgili tek kelime etmedim, sizi de tanımam etmem... Ne söylediğimi çok iyi anladığınızı düşünüyorum, konuyu saptırmaya gerek yok. Benim tek derdim Truva değil. Oyunun böyle oynanmasından memnunsanız buyurun devam edin. Tek itirazım içinde olduğunuz oluşuma dönüp bakmadan sağa sola "size kimse inanmaz" demeyin. Kendi ailevi değerlerine script ile küfür ettirip oyuncu eleyen zihin yapısından bahsediyoruz....

Herkes bal gibi inanır, inanmayanın da bir şekilde kazancı var demektir. Savaşta önde gidiyoruz, sizi savaşta yendik demekle kimse inanmaz söyleminin aynı olmadığını söylemek için dahil oldum. Başarılar diliyorum...

Azap dünyadan çekildiğinde unutmazsan bana yaz sana onu güzelce anlatalım ne eiboyu karala ne bizi , olaylar aslında neymiş nasılmış öğrenirsin şimdi bunları anlatmanın gereği yok ne olursa olsun bir şey değişmeyecek sonuna kadar savaşacağız.
şimdi anlatta herkes bilsin neden azap bırakınca anlatma geregi duyuyorsun ki ? eibo sizin için başlamış kendi yöneticileri yazmış foruma,klanlar arasında su su kıtalardan köy alımı yasak alırsanız iade edilir şartı konmadımı ?

madem bukadar eibocusunuz azapla neden savasmak için beklediniz 20 gün. world sonuna kadar burdayım hepbirlikte göreceğiz pıtırın eiboya verdiği değeri ;) türlü türlü bahanelerle eibo köylerini toplucanız gün görüşelim olurmu :D