Muhabbet Köşesi

Vezir001.

Kılıç Ustası
Amasyalıda altına banada açın yazmış çok tatlısınız ya siz secretçilerr
Haydaaa forumumu görüyor kesin truva yicem bittim ben :D Olum bu yaptığını 5-6 sene önce çoluk çocuk yapıyordu kaldımı böyle ben forumu görüyorum diyip sağda solda yazan :D hahshahsh

segezha

Mızrakçı
Enginim sana şu kadar diyim sen ne yap et bu dünyayı unity veya kudretle savaşmadan kapat, yoksa nanaysın :D

Vezir001.

Kılıç Ustası
Yav engin kaliteni bozma birader salak saçma internetten bebek fotoğrafları atacaksan atma benle alakalı düzgün birşeyse at ben seni bir şeye benzeyip görsel atıyor muyum ki çok kolay bir şey bu
Hayır w kapatma ihtimalin varken abi abi diye yalvarıyordun şiirler seranatlar yazıyodun kapatamayınca ben mi kötü oldum üzüyorsun kırıyorsun kalbimi :D

Vezir001.

Kılıç Ustası
Adamım bakma öyle - sileceksen beni bir kalemde :D Tarihemi gömüldü bana yolladığın aşk şarkıları emre yalanmıydı herşey w kapatabilmek için mi yanlıyordun bana :D

UNCHARTED

Okçu
Hayır w kapatma ihtimalin varken abi abi diye yalvarıyordun şiirler seranatlar yazıyodun kapatamayınca ben mi kötü oldum üzüyorsun kırıyorsun kalbimi :D

Çok enteresan şeylere şahit oluyorum bende ne değişik adamlar var ya bir bakıyorsun sana sallıyor ediyor sonra sen öne geçince kralsın paşasın demeler başlıyor sonra yine bi öne geçme durumu olsun yine asıp kesiyorlar bu modeller ne fenaa ne fenaa

sözüm meclisten dışarı :)

segezha

Mızrakçı
Çok enteresan şeylere şahit oluyorum bende ne değişik adamlar var ya bir bakıyorsun sana sallıyor ediyor sonra sen öne geçince kralsın paşasın demeler başlıyor sonra yine bi öne geçme durumu olsun yine asıp kesiyorlar bu modeller ne fenaa ne fenaa

sözüm meclisten dışarı :)
Sen kimsin la keko çık aradan

segezha

Mızrakçı
Adamım bakma öyle - sileceksen beni bir kalemde :D Tarihemi gömüldü bana yolladığın aşk şarkıları emre yalanmıydı herşey w kapatabilmek için mi yanlıyordun bana :D
Sana niye yanlıyım olum istesem kapatırdım o dünyayı hem vegasta hem gölgede benden iyi biliyorsunn. Ben arkadaşlarımı satmadım son dakikaya kadar onlar için uğraştım senin gibi kendimi rezil etmedim :D

Vezir001.

Kılıç Ustası
Sana niye yanlıyım olum istesem kapatırdım o dünyayı hem vegasta hem gölgede benden iyi biliyorsunn. Ben arkadaşlarımı satmadım son dakikaya kadar onlar için uğraştım senin gibi kendimi rezil etmedim :D
E hadi kapat bakim nasıl kapatıyorsun :D

Arkadaşlarını satmadın mı :D hahshahdhsh ulan tüm dünya vurmaya başlayınca anında klan değiştin belki kapatırım diye :D

SungurAlp

Hafif Atlı
E hadi kapat bakim nasıl kapatıyorsun :D

Arkadaşlarını satmadın mı :D hahshahdhsh ulan tüm dünya vurmaya başlayınca anında klan değiştin belki kapatırım diye :D

Klan değişmesinin sebeplerinden biri benim, Gölge ye gelmesini istedim. Gölge de de isteyenler vardı.