Nostra vs Artiz

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

musallat.

Acemi
Ben kimseyi savunmadım sadece ortaya dalmana şaşırdım bu birinci husus. Bir diğer hususta abicim, abim, koçum gibi hitapları hiç sevmem. Saygı çerçevesinde bir soru sordum cevabını ver geç, sana çizdiğim sınır çizgisini aşma. Yaşın kaç olursa olsun ki yaşın büyükse bu yaşına kadar iletişimi öğrenemediysen bu yaşından sonra ben öğretmem zaten. :)

:):) Seni ilk defa gördüm ne çizgisi abim ne diyorsunuz ? ...

sessizask

Milis
tabi efendim, nick ne mis atalım

Oyunun geliştirdiği yapay zekaya bak ömerim, hesaba girmeyince artık bonuslar açılıyor, asker kaydırılıyor ve bu yetmezmiş gibi ara deniyor. Sonra girmiyorum. Bu kadar yıldır bu oyunu oynarım bu artiz kadar boş klan ve oyuncu topluluğu görmedim. (Mikail kankam hariç).

En iyi artizci amodur. En azından ağlamasını biliyor. Ağla lan amo

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Oyunun geliştirdiği yapay zekaya bak ömerim, hesaba girmeyince artık bonuslar açılıyor, asker kaydırılıyor ve bu yetmezmiş gibi ara deniyor. Sonra girmiyorum. Bu kadar yıldır bu oyunu oynarım bu artiz kadar boş klan ve oyuncu topluluğu görmedim. (Mikail kankam hariç).

En iyi artizci amodur. En azından ağlamasını biliyor. Ağla lan amo
sorma selimim biz de oyun oynuyoruz sanıyoruz yapay zeka ile mücadele ediyormuşuz shdshdsh neyse bu orta seviye bot bide expert bot var celo kankim bakalım o nasıl kısa devre yapacak