Nostra vs Artiz

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

ihkarapinar

Mızrakçı
Hakimiyete göre en iyi klanlar
SOA50%

Şimdi demek ki ailece girmeyince yine olabiliyormuş bir şeyler diyeceğim ama biri atlayıp onlar bakıcı aldı hepsi yanındaydı falan diye atlayacak o yüzden susuyorum kuyruk acılarına bırakıyorum ağlayın la için için ağlayın darısı bazı kendini bilmez 10 klan girenlere diyorum sadece inşallah denk gelinir bi world kalbimiz ve yüreğimiz seninle SOA vurduğunu inlettin ‍

Se7eN

Okçu
Şimdi demek ki ailece girmeyince yine olabiliyormuş bir şeyler diyeceğim ama biri atlayıp onlar bakıcı aldı hepsi yanındaydı falan diye atlayacak o yüzden susuyorum kuyruk acılarına bırakıyorum ağlayın la için için ağlayın darısı bazı kendini bilmez 10 klan girenlere diyorum sadece inşallah denk gelinir bi world kalbimiz ve yüreğimiz seninle SOA vurduğunu inlettin ‍
Olabilen neymiş onu anlamadım?

Lebron-

Yasaklı
Olabilen neymiş onu anlamadım?

Kafanıza vura vura yolladık ya onu diyor. Şimdi adminler ban attı diye ağlayacan al sana kıvranışlarınızı atayım da belki daha çok ağlarsın klan klan geziyorduk ama yeterli def bulamıyorduk diye.

33677 adlı eklentiyi görüntüle

Başkanım bi kere de ben like alabilir miyim tşk.. @Moonknıght

Se7eN

Okçu
Kafanıza vura vura yolladık ya onu diyor. Şimdi adminler ban attı diye ağlayacan al sana kıvranışlarınızı atayım da belki daha çok ağlarsın klan klan geziyorduk ama yeterli def bulamıyorduk diye.
Ben sana mı sordum hayırdır? Daha adamı söyleyeceğimi bile duymadan hemen yargılamaya geçme.

Lebron-

Yasaklı
Sen kaçıncı ligdesin rakip yok mu? ben göremiyorum. Yoksa amatörleri yenip mi dünya kapatıyorsun.

Tövbe ben dünya kapatmıyorum.Abim baktı ki gereksiz hesaplar dünya kapatacak al kardeşim dedi sen kapat.

Klan başkanınız ergüven iyi bilir o gereksiz hesapları : ASdnıagsu dıfyasydfa

Ya olum hadi ya D::A Sduoasdaıdfyaşsyda