Çatpat VS Av&Argo&Kk

Musluk*

Yasaklı
Yoo tasmam halen ONMYLOVE'da gevşek değil. Ama senin contan gevsemiş be musluğum. Bi usta çağır sıksın o contayı jdksksksks
Arada sıkılma diye gevşetiyor sanırım tasmayı buralara geliyorsun işte kardeşim söyle abine sıkı sıkı tutsun çevreye zarar verme dkdkdmdm

Cicikuş

Yasaklı
62 güzeldi ama. Pre harcamayı bırakın, stoklar dolsun herkes ceksin. Ndksksksks kendi kendi oyuncularının önünü kesen bi klan;
Tabiki de bizim önümüzü kesemezdi.

Cicikuş

Yasaklı
Arada sıkılma diye gevşetiyor sanırım tasmayı buralara geliyorsun işte kardeşim söyle abine sıkı sıkı tutsun çevreye zarar verme dkdkdmdm

Yoo tasmam hep sağlam ONMYLOVE'da duruyor. Arada sizi 62 den şutlayan sessizask'a geçiyor ama olsun abim şikayetçi değil bu durumdan.

Musluk*

Yasaklı
Yoo tasmam hep sağlam ONMYLOVE'da duruyor. Arada sizi 62 den şutlayan sessizask'a geçiyor ama olsun abim şikayetçi değil bu durumdan.
Kardeşim bizi kimse şutlamadı biz bizi çağıranlara ayıp olmasın diye kendimiz ayrıldık dünyadan :D Su an tasman Selim'de değil canım orası belli onda olsa o bu kadar gevşek tutmazdı :D

Cicikuş

Yasaklı
Sahi sizin şu 67 mevzusu ne oldu birlikte kapatıyordunuz baba ile ? Ordan da mı şutlandiniz 10 kişilik ekibinizle savaşamadiniz mi ? Ncnzmzmznz

Her gördüğünüz yerde vuracaktiniz babaya felan ? 10 kişilik ekibinizin maçası yemiyor mu ?

Cicikuş

Yasaklı
Kardeşim bizi kimse şutlamadı biz bizi çağıranlara ayıp olmasın diye kendimiz ayrıldık dünyadan :D Su an tasman Selim'de değil canım orası belli onda olsa o bu kadar gevşek tutmazdı :D

Doğru. Selim le pusula bunlar gidecek diyince size de topuk yapmak kaldı. Yazık lan size fnkskskskdj

Cicikuş

Yasaklı
Şu girdiginiz c10 da ne oldu ? Pusulanın olduğu classic de ? Nckskzkzkzks

Ayaklar baş olamadı sanki be musluğum ?

Musluk*

Yasaklı
Doğru. Selim le pusula bunlar gidecek diyince size de topuk yapmak kaldı. Yazık lan size fnkskskskdj
Senin haricinde şöyle konusan yok be teneke :D ne topuk yapalım biz orada dönüp size vursaydık iyi mi olacaktı utanmadan bunu söylüyorsun bir de :D vurup düşmanının ekmeğine yağ sürmek lazımmış :D Hangi 67 de la su truva dısı köy alamadıgınız sonra da silip gittiğiniz mi :D ben bugünlük sokak hayvanlarıyla ilgilenme dozumu aldım kardeşim sana iyi eğlenceler :d

Musluk*

Yasaklı
dilin renk değiştirdi be kardeşim bi pusulacı abilerini yalıyorsun bi soacı abilerini bi galaxyci yeter :d

42 dışında tek dünyada hakederek bırşey yapmadınız allahtan sızınle de oynadım da bılıyorum
Kanka cidden bir şey söyleyeceğim, sizi bizden başka yenecek bir tane klan yok şu oyunda. Gerçekten muazzamsınız. Yendik yenildik muhabbeti değil artık bizimkisi, sen hala olaya çok farklı bakıyorsun. O kadar çok savaştık ki sizlerle bizi sizden başkasının yenmesine de ihtimal yok

Cicikuş

Yasaklı
yok kardesim valla bilmiyorum simdi senden öğrendim :d gerçi ne pusulası ne galaksisi demi soa hepsini asimile etti :D

birbirini seven insanlar birlikte oynuyor işte. Sizin gibi millete ağlayıp da çok kişi girelim bi w ye kafasında değiller. Şut üstüne şut yiyince ayni oyunculardan hepsi bir gelebilir sana kekem djskskkz

Musluk*

Yasaklı
Kanka cidden bir şey söyleyeceğim, sizi bizden başka yenecek bir tane klan yok şu oyunda. Gerçekten muazzamsınız. Yendik yenildik muhabbeti değil artık bizimkisi, sen hala olaya çok farklı bakıyorsun. O kadar çok savaştık ki sizlerle bizi sizden başkasının yenmesine de ihtimal yok
Yanlış anlamazsan bir şey soracağım gerçekten merak ettiğim için ben sizi Galaxy olarak biliyordum hala aynı mı siz kimsiniz

Musluk*

Yasaklı
birbirini seven insanlar birlikte oynuyor işte. Sizin gibi millete ağlayıp da çok kişi girelim bi w ye kafasında değiller. Şut üstüne şut yiyince ayni oyunculardan hepsi bir gelebilir sana kekem djskskkz
güzel uydurmuşsun kılıfına kardeşim tebrik ederim :d aynı şeyi söylemeyi bırak farklı şeyler üret de muhabbet ilerlesin sarmıyor şutmuş falanmış :d