Vurucu Tim vs İsyan -Vegas - Yek -Secret vb

LOFA Ege*

Kılıç Ustası
Şöyle bir durum var ama biz truva atarsak dağılırsınız yaptık mı tam yaparız :D Biz truvaya yıkılmayız bizim için sorun yok devam örnek arayanlar w68 e bakabilir :D
Çekerim truvayı dağıtırım klanları diyorsun :) neyse yazıcak çok şey var ama polemiğe gerek yok, atarsınız truvaları dağıtırsınız klanı sonra el ele kapatırsınız.

spymax*

Yasaklı
bu arada truvayı baska hesap attı ıhale nasıl abdıye kaldı la :ASDADSDAS adam daha bugun yazdı bıze kabul edersenız geleyım dıye gel dedık bizde

whisper*

Baltacı
Dostum ben köyümü arkadaşlarımın köyü için feda ediyorum anlayamazsın... Sizin gibi değil bizim dostluklar 2k pre yakar köyü eski haline getiririm önemli değil
Komikmiş kanka, tüm dünya bir girdiniz isterseniz biz de sizden olalım da barbarların surlarını vurmaya oynayalım oyunun tadı o zaman sizin taraftakiler için daha çok çıkabilir

Vasily Zaytsev

Baltacı
İsyan ekibi kaliteli oyunculardan oluşuyor ama benim gördüğüm kadarıyla ve her dünya da olduğu gibi yönetim sıkıntısı var. İsyanda bu sorun aşılmadıkça kazanma şanslarını düşük görüyorum ama umarım arkadaşlarım olan isyan ekibi kazanır.

Abdinin yaşadığı olayı bilmiyorum kim haklı yorumu yapmayacağım ama Abdinin söylediği gibi benzer bir durum ile önceki dünyalarda başka bir klanda karşılaşmıştım ve sonucunda rakip klana geçmemiştim hesap silmiştim. Kendisinin yerinde olsaydım rakip klana geçmezdim. Mehmet'i iyi tanıyan birisi olarak abdiye böyle bir muamelede bulunacağını da hiç zannetmiyorum.

wait.for.it

Yasaklı
Komikmiş kanka, tüm dünya bir girdiniz isterseniz biz de sizden olalım da barbarların surlarını vurmaya oynayalım oyunun tadı o zaman sizin taraftakiler için daha çok çıkabilir
alıntıladığın şeyle yazdığın şeyin uyumu beni benden aldı sağ ol bu kafa açıcı mesajın için :D
la ben davet ettım onu baya oldu da anca aklı basına geldı xDD adamı kızdırmıssınz deflerı gerı cekelım deyıp ondan herhalde valla ıyı oldu geldıgı bolgem kapandı kafa rahat xD
Oyunu oynayamayan biri bir işe yaramıyordu zaten al hayrını gör :D Oyun başından beri bir kere rahatsız etmemiş sizi, fake yememiş ne anlatıyorsun sen sonradan truva çıktı ayaklarını bırakın bence onun sizi vurası yoktu siz de vurmadınız taraf değiştirir her an diye. Diyelim en baştan beri truva değil o zaman da hayatım gördüğüm en beceriksiz oyuncu zirveye oynuyor. 17 şer k def ile orada bir şey yapmayıp defleri geri çektirdim diye taraf değiştirdiyse de kendine bi bakmalı benden niye defleri geri çektiler diye.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

wait.for.it

Yasaklı
İsyan ekibi kaliteli oyunculardan oluşuyor ama benim gördüğüm kadarıyla ve her dünya da olduğu gibi yönetim sıkıntısı var. İsyanda bu sorun aşılmadıkça kazanma şanslarını düşük görüyorum ama umarım arkadaşlarım olan isyan ekibi kazanır.

Abdinin yaşadığı olayı bilmiyorum kim haklı yorumu yapmayacağım ama Abdinin söylediği gibi benzer bir durum ile önceki dünyalarda başka bir klanda karşılaşmıştım ve sonucunda rakip klana geçmemiştim hesap silmiştim. Kendisinin yerinde olsaydım rakip klana geçmezdim. Mehmet'i iyi tanıyan birisi olarak abdiye böyle bir muamelede bulunacağını da hiç zannetmiyorum.
Abdi ne yaşamış anlatta bilelim oyun başından beri hiç kimse de olmayan bir defle orada duruyor bir şey yapmayıp??? Ne yaşamış da taraf değişmiş.

Ya kardeşim daha 1 hafta önce arada 1 ms saldırı gelen köyünüzü benim sayemde kurtardınız. 269-270 ti hani saldırı süreleri. 269 a girmiştiniz, ben dedim ki 269 öne düşer 270 e girmeniz lazım. Başınıza iş gelince konuşuyorsunuz öyle yok truva falan filan.

Klanın içinden geçmişler, dünya başında bilgilerim sızdırılmış, klanınızda ki her 2 oyuncudan biri Time geçmeye çalışıyor, ilk ben geçtim diye günah keçisi oluyorum bunu bilerek geçtim zaten zerrece de yanlış yaptığımı düşünmüyorum.

Keza gel gel diye 1 aydır söylüyorlar zaten geçecek olsam 1 ay önce geçerdim dünya başında ama Memoya ayıp olur diye geçmedim bunu herkese de söyledim zaten. Memonun kendisine bile yazdım durum böyle böyle. Kanka ben seni tutarım o haritada dedi keza savunma vs atıldı da ondan yana sorun yok. Fakat bu sabah elimde ki tüm savunmayı geri göndermem istendi, bomboş köylerle de bulunduğum haritada devam edebilmek imkansız. Hepimiz şu oyunda zevk almaya eğlenmeye oynuyoruz, ben bu oyuna pre bascam para bascam ama zevkimi almadan köyümü alcaklar öyle bir dünya yok. Herkes istediğini düşünebilir ayrı ayrı açıklama yapmak istemiyorum kimseye.
Bu kadar uzun yazı yazmana gerek yok. Tim klanına karşı kullanmadığın kamiyi rakip klana geçtikten sonra seni destekleyen kişilere kullanıyorsan bahanelerin arkasına sığınmayacaksın. Sana özelden dediğim gibi eski bir Eşkiya oyuncusu olmaktan kaynaklı seni kırıcı cümleler kullanmayacağım fakat sen birçok kişinin gözünde truvacı olarak adlandırılacaksın. Yaptığın en iyi işi yapıp nick filan değiştir. O nicke bu hareketler yakışmıyor.

whisper*

Baltacı
alıntıladığın şeyle yazdığın şeyin uyumu beni benden aldı sağ ol bu kafa açıcı mesajın için :D

Oyunu oynayamayan biri bir işe yaramıyordu zaten al hayrını gör :D Oyun başından beri bir kere rahatsız etmemiş sizi, fake yememiş ne anlatıyorsun sen sonradan truva çıktı ayaklarını bırakın bence onun sizi vurası yoktu siz de vurmadınız taraf değiştirir her an diye. Diyelim en baştan beri truva değil o zaman da hayatım gördüğüm en beceriksiz oyuncu zirveye oynuyor. 17 şer k def ile orada bir bok yapmayıp defleri geri çektirdim diye taraf değiştirdiyse de kendine bi bakmalı benden niye defleri geri çektiler diye.

Haha alttaki mesajını alıntılayacaktım ama üstteki bile uymuş çünkü her mesajında ağlıyorsun, uğraşmadım sonradan :)

Vasily Zaytsev

Baltacı
Abdi ne yaşamış anlatta bilelim oyun başından beri hiç kimse de olmayan bir defle orada duruyor bir şey yapmayıp??? Ne yaşamış da taraf değişmiş.

Yazdıklarımı tekrar oku.Forumda kendisinin bahsettiği mesele üzerine ve bir ortak arkadaşımızdan duyduklarım üzerine yazdım. Kendisiyle konuşmadım ve arkadaşlığım da bulunan bir insan değil. Önceki dünyalarda kendisiyle hep rakip olmuşuzdur ve o süre zarfında muhabbet ettiğim insanlardan biridir. İsyan ekibinde emin ol senden daha eskiyim arkadaşlarımın neler yapıp neler yapmayacağını çok iyi biliyorum. Seni tanımıyorum dediğim gibi forumda yazılanlara ve arkadaşımın bana söylediklerine göre bi yorum yazdım

wait.for.it

Yasaklı
Haha alttaki mesajını alıntılayacaktım ama üstteki bile uymuş çünkü her mesajında ağlıyorsun, uğraşmadım sonradan :)
of of hep bana ağlıyorsun diyorlar yapılan karaktersizliği söylediğim zamanlar sonra dünya sonunda hesap silip kaçıyorlar ben de o mesajları alıntılayıp gülüyorum :D yine öyle olacak :D

whisper*

Baltacı
Hayır bir de madem abdiyi işe yaramamazlıkla suçluyorsunuz o halde bu ne tatava? Adam zaten işe yaramıyordu :) o geçse ne olacak diye de söyle geç tutarsızlık da diz boyu..

wait.for.it

Yasaklı
Bu kadar uzun yazı yazmana gerek yok. Tim klanına karşı kullanmadığın kamiyi rakip klana geçtikten sonra seni destekleyen kişilere kullanıyorsan bahanelerin arkasına sığınmayacaksın. Sana özelden dediğim gibi eski bir Eşkiya oyuncusu olmaktan kaynaklı seni kırıcı cümleler kullanmayacağım fakat sen birçok kişinin gözünde truvacı olarak adlandırılacaksın. Yaptığın en iyi işi yapıp nick filan değiştir. O nicke bu hareketler yakışmıyor.
Ben de bunu anlatamıyorum işte millete. Adam oyun başından beri kastığı kamiyi biz de patlatıyorsa, oyun başından beri casuslanmamışsa ve hiçbir saldırı almamışsa bunun adı truva açık açık, gelip sonradan taraf değişti ayakları yemez. Sonraki w lerde aklımda bulunur.

UNCHARTED

Dük
Arkadaşlaaaar arkadaşlaaaar daha önemli konumuz var artık pre hesap dahi yapamicaz fiyatları görmediniz mi?