Soa vs Vatan

Dodge Slap

Baltacı
İnnogamese mail atacağım. Şu oyuna girerken +18 yaş ve kimlik doğrulama sorsunlar. Gerçekten çocuklaşıyorsunuz. Yani cevap vermeyeyim diyorum ama senin seviyene düşemeyeceğim.
12 yaşındaki kardeşim senden daha mantıklı cümleler kurar. Hadi köyüme mis at köyü al da köşe de sevin. Belki hayatta bir şey başarırsın.
Doğrulama gelse oyuna girebilecek misin ? Oyun platforumun da oyun konuşuyorum ne konuşacağım başka klanınızın seviyesini belirten bir yazı yazdım zoruna gidiyorsa ne yapalım gerçekler acıdır güzel kardeşim. Yanıltabiliyorsan buyur oyna oyununu ama zor diğer arkadaşın dediği vakti olan oynar kardeşimcilerdensen daha çok yolun var ama merak etmeyin biraz karşımızda durabilirseniz belki bir şeyler kaparsınız :)

honey badger

Okçu
şu oyunu .nette .uk da ve burada oynadım ama sizin kadar oyun üzerinden ego kasan görmedim sfghf 10-15 yıllık bir oyunu oynuyoruz arkadaşlar bir şeyi bilmeyen kaldıysa hala youtube da her şey var,bu kadar kasmayın

Dodge Slap

Baltacı
şu oyunu .nette .uk da ve burada oynadım ama sizin kadar oyun üzerinden ego kasan görmedim sfghf 10-15 yıllık bir oyunu oynuyoruz arkadaşlar bir şeyi bilmeyen kaldıysa hala youtube da her şey var,bu kadar kasmayın
Oooo reis kaju dan mı öğendin yoksa oynamayı helal kardeşim alakası yoksa yenin bizi hadi kanıtlayın oyunculuk farkı olmadığını?

Lebron2

Yasaklı

Kardeşim haklı bir ego.Varsa şu savaş istatistiklerini yakalayan o da kassın.

Ki bizim kadar oynayabilen başka bi oyuncu grubu kimseye selam bile vermez.Biz gene foruma girip makara yapalım diyoruz.

honey badger

Okçu
kaju kim ya tanımıyorum bile shfhfsh
açıkçası bence dünyada aşırı büyük bir savaş dönmedi yoksa daha düne kadar kesimde biz 1. konumda olmazdık zaten dönmüş olsa..
şimdi bunu dedim diye kardeşim karşımızdakiler dayanmıyor napalım diye boş yapacaksınız bunun sonu yok mesela şuan son savaşta %30 oyunculuk önemliyse %70 köy sayısı ve pre miktarı farkı önemli olacak açıkçası
he savaşacak mıyız tabi ki savaşacağız ama emin olun sizin gibi oyuncular nadir değil gidin ,nete 1 ay oynayın bu kadar güveniyorsanız bu egonun boşluğunu görürsünüz kendinizde sfghj
he başka şartlarda da savaşırız illa ki öyle de görürüz ileride 2 ayda bir dünya açılıyor illa denk gelinir kolay gelsin takılmayın çok böyle şeylere

honey badger

Okçu
aynen kral, tavsiyelerine uyup hemen nete geçiş yapacağız miko reisle beraber
Miko kim arkadaş herkes birbirine gereksizce referans veriyor sdgh
ben karışmam sadece biraz dünyayı görün sonra burda boş yapmaya devam edersiniz diye dedim
he kaldırırsınız kaldıramazsın bilemem egon sarsılıyorsa sabah akşam foruma abi çok iyiyim yazmaya devam et kral

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Çok iyiyim yazmıyorum ki sizden iyiyiz sadece shdshdh o serverları da gördüm bir hesabı 5 6 oyuncu dönüyor benim oyun tarzıma göre değil tek başıma oynamayı tercih ederim.

honey badger

Okçu
önceki 1500 mesaja bakmaya üşendim şimdi örnek illa çıkardı da kim bakacak kolay gelsin hocam size ben çıktım forumdan siz arada seslenirsiniz yine

Dodge Slap

Baltacı
kaju kim ya tanımıyorum bile shfhfsh
açıkçası bence dünyada aşırı büyük bir savaş dönmedi yoksa daha düne kadar kesimde biz 1. konumda olmazdık zaten dönmüş olsa..
şimdi bunu dedim diye kardeşim karşımızdakiler dayanmıyor napalım diye boş yapacaksınız bunun sonu yok mesela şuan son savaşta %30 oyunculuk önemliyse %70 köy sayısı ve pre miktarı farkı önemli olacak açıkçası
he savaşacak mıyız tabi ki savaşacağız ama emin olun sizin gibi oyuncular nadir değil gidin ,nete 1 ay oynayın bu kadar güveniyorsanız bu egonun boşluğunu görürsünüz kendinizde sfghj
he başka şartlarda da savaşırız illa ki öyle de görürüz ileride 2 ayda bir dünya açılıyor illa denk gelinir kolay gelsin takılmayın çok böyle şeylere
Bizim girdiğimiz dünyaya giriş yapamayacak kadar üzerinizde iz bırakacağız takılma böyle şeylere :)