En iyi savunma, savunmadır.

ByRevolution

Yasaklı
Harbi çok boş yapıyorsun ya alt klanlarına gidiyor kamiler merak etme sen, sizin gibi boş beleş köylere konarken kamilerimizi boş yere size sallayıp kesilmektense alt klanlarından köyler alıyoruz :)
Bir de alt klanları köyleri bunlara salarken misler girmeden hemen önce orduları bize gömüyorlar :)

Bu işte yanan biz olduk :)

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
deme öyle reis GÜMBÜR GÜMBÜR geliyo bu perfomansla devam ederse ilk 200 garanti. Birde salsa şu forumu offf düşünemiyorum

işte büyük oyuncu paratonerin 20 günlük değişimi

35321 adlı eklentiyi görüntüle

35322 adlı eklentiyi görüntüle

35323 adlı eklentiyi görüntüle
büyük oyunu görmüş reis şimdi köy toplasa ilerde bize verecek o köyleri pasif takılıyor o yüzden, w bitince hesabını silip benden köy alamadınız ki diyecek bi zihniyette olduğu için ona mantıklı geliyodur bu fikir, bide kendini abi, olgun bir birey falan sanıyor kıyamam shdshd

Sdom

Mızrakçı
helal beyler bitirmişsiniz savaşı, bide dalga geçiyolar :D
ben çoğumuz gibi rapor okumayı çok seven biri olarak kendi isteğim ile paylaştım ki benim gibi insanlar keyif almak için rapor okusunlar ve başarılı bir savunma örneği görsünler. onun dışında forumda ki ufak atışmalardan zevk alıyoruz diyen bizzat sen olmalısın yanlış hatırlamıyorsam. bilerek hiç bir yazı eklemedim ki acaba rakip klandan bir kişi gelip bu güzel savunmayı tebrik eder de güzel bir ilişki kurabilir miyiz diye. ne yazık ki sizin ufak atışmalara verdiğiniz tepkiler ve hepiniz olmasa da bir kısmınızın garip konuşmaları bu forumda buna hiç bir zaman izin vermeyecek (kişilerin ailesine bile saygısı olmayan oyuncunuz var iken zaten imkansız). yanlış da anlama beni tamamen herkesi ayrı tutarak kendi düşüncelerimi sana yazıyorum. tebrik edebilmeyi zayıflık sanmadığınız günleri görebilmeniz dileği ile.