Harita W70

akifS*

Mızrakçı
Ne yani, zebanilerle futbol oynamak için 11 kişi bile çıkartamıyor muyuz? Yazıklar olsun ya…

Cpt. Price*

Yasaklı
19.07.2022

Dünyada sona yaklaştık.

62d6bacdb2760.jpg

bysk66

Acemi
bysk66 istatistik at ta öyle banlı hesapları toplayıp köy kaybedenleri klandan atarak kaçılıyor mu kaçılamıyor mu görsün alem :D
sen kimdin dünyada var mısın? şu banlı hesap vurdunuz vs gibi bahanelere sıgınmaya devam edebilirsin. sizin bedava yerleştiginiz bölgelerde ve içinizde vura vura nasıl ilerlediğimizi bilen biliyor. kim biliyor dersen sinya nickli oyuncunuza sorabilirsin. k53 te vurdugumuz zaman banlı mıydı yoksa?

burakaan

Milis
sen kimdin dünyada var mısın? şu banlı hesap vurdunuz vs gibi bahanelere sıgınmaya devam edebilirsin. sizin bedava yerleştiginiz bölgelerde ve içinizde vura vura nasıl ilerlediğimizi bilen biliyor. kim biliyor dersen sinya nickli oyuncunuza sorabilirsin. k53 te vurdugumuz zaman banlı mıydı yoksa?

Kral k53 neresi toplayacan tabi bununla mı övünüyorsun oradaki köyler neden aldındı tahmin edebiliyormusun? biraz oyun görüşün varsa anlarsın zaten biz w başından beri yatan farm yapan bir klan olmadığımız için yorgunluk oluyor zaman kazanmaya ihtiyaç oluyor falan hani :D neyse istatistik sal hadi bekliyoruz bunları konuşmaya gerek yok artık

Lord CengizHan

Mızrakçı
Ya reis ban yemeden önce korkudan vuramiyordun ban yedim topladin banım kalkti gene köy alamadın 1 aydır denedin sen bu oyun tarzıyla köylerine 50 şer k dizerek vurdum ilerledim deme boşuna oyuna dair bı bilincin yok aktifsin ama oyun bilgin yok :)