Harita W70

Gomtan35

Yasaklı
Dünyada oynamıyorum istatistiksel olarak bakıldığı zaman görülen şeyi paylaşıyorum. İstatiksel olarak da paylaşırım bir ara. RM vs Shelby savaşında Vuslat istatistiği ve Aztek vs Vuslat savaşında istatik olarak bakıldığında shelby "bence" alt klan konumuna geçiyor. İyi günler!
son klasikte siz kimin alt klanı idiniz istatistiklere göre '' ''

RM ile Shelby savaşında Vuslat'ın tavrı göz önüne alındığı vakit oluşturduğum bir kanı. Kendinize bir şey söylendiği vakit nasıl da her şeye bir kılıf arama peşindesiniz, daha 2 gün önce postlarımı beğeniyordunuz. Vuslat vs Shelby geldiği zaman postlarımı beğenmeye devam edersiniz, tabii dünya kapattık yalanlarıyla sizi pişpişlemezlerse:)
Hiç bir postunu beğenmedim, diğer dünya forumlarında takip ettiğimde adını görüyorum hep boş yapıyorsun o yüzden seni fazla takmıyorum çünkü algı yapmaya çalışan ve ekibini iyi lanse etmeye çalışan bir kişisin o yüzden shelby laf attığın için değil algı yaptığın için yazdım , bizim dünya kapama niyetimiz yok dünya başında belirttik hala söylüyoruz bize yapılan yanlışlara sadece cevap veriyoruz dünya başından beri takip etseydin anlardin ancak sen kitabın sonunu okumayı tercih ediyorsun cahil bir yapinla ayrıca para ekibinin ne olduğunu ve bize laf atacak en son ekip olacağını unutma Truva misali :)

Fake arkadaş dediğin Shelby kurucu ekibinden en eski oyuncularından sen kimsin ne adın duyulmuş ne sanın duyulmuş milleti sorguluyorsun :D İsminin başında yazan ekibin nasıl bilindiğini anlattırma bana herkesin bildiği şeylerle yorulmayayım. İnsanlara yoktan yere alt klan dersen bazıları sırf sana cevap vermek için foruma girme ihtiyacı duyar. Worldü Noptan kimin kapatacağı pek umrumda değil Feryatın da bana yer ayırma yer verme gibi bir durumu yok kimse kimsenin altı değil burada sizin ilişkilerinize benzemez bizimki. Ayrıca kapatma hırsına yenik düşse bile beni bu kadar ırgalamıyorken seni neden bu kadar ırgalıyor? Biz bu yola birbirimize dost diyerek çıktık ve hiçbir engelde bu dostluktan ödün vermedik. Çok problem olursa konuşur anlaşır salarız kardeşimize worldü siz bu kadar kafaya takmayın :)
Ya ne demek salıyoruz yuh sana be vuslatın alt klanı olmuşsun git klanın adını vuslat yap bari yazikkk

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Hayır, olan şeyi söylüyorum forumda yeni değilim yukarıda ki fake arkadaş gibi. Feryat oyun tarzını biliyorum, son kapattığı dünyayı biliyorum. NOP'dan Shelby'e geçmek isteyenler nasıl toplandıysa dünya sonunda NOP'dan Vuslat'a girenler listede yer alırken shelby olmayacak. Biraz daha yazayım da feryat kapatma hırsına size biraz daha yer ayırsın, yersen :)
Sen ve sen gibi Dünya'da olmayıp yorum yapan fake kafalarında sorunu tam olarak yazdığın şey zaten :) Her w de amaç kapatmak değildir hak eden vardır emek veren vardır senin klanından dâhi gelip o listeye girebilir ki detay vermeyeceğim zaten bilenler biliyor o yüzden bilmediğin konuya karışma anlamak için IQ lazım gerçi tatmadığın zevkler hakkında fikir sahibi olmamanda çok normal :) Belki biz şuan tamamen Feryat'ın hatrı için oynuyoruz sanane bundan :)

Serserikasiyer

Kılıç Ustası
Isin goy goy kısmı bi yana muhatap olmaya degmez bosverin o istatistigini tutsun bizim yerimize endişelenmeye devam etsin. Bugüne kadar herkes bidi bidi yaptı kurulan dostlugu bozamadi bunuda salin kendi kendine oyun şöyle olcak böyle olcak diye hayaller kursun :)

Serserikasiyer

Kılıç Ustası
Sen ve sen gibi Dünya'da olmayıp yorum yapan fake kafalarında sorunu tam olarak yazdığın şey zaten :) Her w de amaç kapatmak değildir hak eden vardır emek veren vardır senin klanından dâhi gelip o listeye girebilir ki detay vermeyeceğim zaten bilenler biliyor o yüzden bilmediğin konuya karışma anlamak için IQ lazım gerçi tatmadığın zevkler hakkında fikir sahibi olmamanda çok normal :) Belki biz şuan tamamen Feryat'ın hatrı için oynuyoruz sanane bundan :)
Sen gonusma fake soner djsjsndjf

Happani

Yasaklı
Bu arada bence nicklerinizin başına pars değil de ÇAKAL yapabilirsiniz.

Akbaba, sinek falan da olabilir hakaret etmiyorum leşçil hayvanları sayıyorum:D

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Ya kardeşim fake hesaplarla yazma foruma gel adamsan kendi hesabınla
Biz her zaman buradayız babayiğit dkfdkfkd
Canimsin özel dünyada asılman beni üzüyor xjdjdjdk keske yanyana olsaydik
Hahaha kdfkdfdkf her zaman her yerde olamıyoruz abim napalım önce biraz kendimizi kanıtlayalım sonra tekrar aranızda yer buluruz belki dkfdkfddfdkf
Bu arada bence nicklerinizin başına pars değil de ÇAKAL yapabilirsiniz.

Akbaba, sinek falan da olabilir hakaret etmiyorum leşçil hayvanları sayıyorum:D
Sen önce telefonlarımı aç sonra milletle kavga et küsüm seninle gral. İyice wp a çevireyim de bir daha araya girmesinler kdfdkfdkdkf

Serserikasiyer

Kılıç Ustası
Tamam abim sen nasıl emredersen oyle yapalim biraz kendini kanıtla fake olmaktan kurtul sonra gel bizle oyna dnsjsjsjd

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Hahaha yaşlı dayılar gibi bu klanın ilk tuğlasını attığımız gün diye girmek istiyorum konuya da ortalık zaten karışık kafalar yanar iyice kdfdkfdkdkf