Secret Army TR72

Yalnızsafari

Yasaklı
Napsın işte pre yazısını görünce yalandan bir ekip görüntüsü vereyim demiş, whatsapp grubu dediğide apartman sakinleridir en fazla aidatı ödemeyenler ödesin yazar :D
Wp grubu dediği kendisi dahil 4 kişi boş beleş adam işte Engin

Komik olan adamlık pozları kesiyor o gülünç ne kadar durup yüzüne söven varsa hepsi ile klanda başkanlık yapıyor onlara :D

Gazaragorni

Okçu
Ne ağlayacağım be seni görünce yazasım geliyor. Benim için büyük keyif. Neyse tanıtımını kirletmeyelim iyi oyunlar
Tanıtımı kirletmek aksine yanlış mıdır doğruları söylemek
Herkes bilsin kimin ne olduğunu asıl yanlış sessizce beklemek
Susma konuş bunlar o dilden anlıyor
Hep aynı nane yalan dolanlari bitmiyor

Vezir001.

Ağır Atlı
Tanıtımı kirletmek aksine yanlış mıdır doğruları söylemek
Herkes bilsin kimin ne olduğunu asıl yanlış sessizce beklemek
Susma konuş bunlar o dilden anlıyor
Hep aynı nane yalan dolanlari bitmiyor
2 yıl önce oyuna başlayan adam mı bunu söylüyor. Klanda yetkili kalsın diye verdiğimiz alt klanda kendini komutan ilan edip saçma sapan sirkülerler çeken, farkına varıp atınca da forumda 3 gün yöneticilik yetkisi aldığı klan için emeklerini uzun uzadıya yazan :D

Birbirinizi seri like yapmanız da ayrı bir yetimsizlik.

Siz konuşun siz beğenin birbinizi çocuklar buyrun başlığım size ait tüm mahalleyi toplayın.

Sütten çıkmış akkaşık çetesi olan oldu hakeden hakettiğini buldu diyip benzer hataları yapmadan başka dünyalarda oynayın ki bunları yaşamayın adama da gereksiz sallamayın komik duruma düşüyorsunuz sadece :)

segezha

Casus
Sütten çıkmış akkaşık çetesi olan oldu hakeden hakettiğini buldu diyip benzer hataları yapmadan başka dünyalarda oynayın ki bunları yaşamayın adama da gereksiz sallamayın komik duruma düşüyorsunuz sadece :)
Sen herkese boncuk dağıtmaya devam et şu mesajında bile ayranım dökülmesin derdindesin. Neyin gerekli veya gereksiz olduğunu ben bilirim. Yancı secreti görünce tabi yazacağım. Bu adam bizim yemeğimizi yedi çayımızı, çorbamızı içti. Bu oyunda adam satmaları çok gördüm bunun gibisini görmedim

Vezir001.

Ağır Atlı
Sen herkese boncuk dağıtmaya devam et şu mesajında bile ayranım dökülmesin derdindesin. Neyin gerekli veya gereksiz olduğunu ben bilirim. Yancı secreti görünce tabi yazacağım. Bu adam bizim yemeğimizi yedi çayımızı, çorbamızı içti. Bu oyunda adam satmaları çok gördüm bunun gibisini görmedim

Oğlum yemeğin çayın çorbanın çoğunu ben ısmarladım bu kadar lafını etmedim ayıptır :D Size bir günah keçisi lazımdı beni seçtiniz yani böyle mutlu olacaksanız böyle olun ben mi dedim 50 kapama alayım veya ben mi dedim vefa kapatamasın. En son öküz can çekişiyordu bakıldı ortaklık elden gidiyor, seriden whatsapp gruplarına alındım son süreçleri bende çok takip edemedim :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Siz sapla samanı karıştırıyorsunuz çünkü oyun tecrübeniz yetersiz.
64. Dünyada bende menfaatlerim doğrultusunda TOW klanı ile birleşmiştim, adamlar ayrıldı kalkıpta adamların peşinden koşmadım aynı tas hamam sohbetine girmedim hala daha görüşüyorum adamlarla, adamlar benim ekibim ya da muridim değil, isterlerse yine beraber oynarız vuruşmamıza rağmen, ben de sizin değilim önce bunu idrak etmeniz lazım, eğer bu tarz olayların yaşanmasını istemiyorsanız savaştığınız her klanı tek tek haritadan sileceksiniz klanların doğasında var bu, bizim siyasilerin kalkıp yunanistana 550 yıl aynı yemeği yedik neden bağımsız oldunuz böyle satış görmedik demesi gibi birşey bu :D

Klan savaşları oyununu tabiatında olan durumları içinize atıp psikolojik buhrana girmenize gerek yok. Kapatmaya kadar geldiniz, başaramadınız. Ha X klanla savaşıp ilk savaşta yenilmişsiniz, ha da son savaşta. Hazmetmeyi öğrenmezseniz hiçbir world başarı elde edemezsiniz herkes yeniliyor ne klanlar nerelerden ne worldler veriyor ama ekipler hala canlı başlı devamında kimse saçma sapan triplere girmiyor büyüyün biraz lütfen.

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Hazmetmeyi öğrenmezseniz..

Hocam yanlış hatırlamıyorsam Vefa oyun başında sizin ordularınızı falan kesip eğlence amaçlı caps falan yapmıştı. Siz de aylarca bunu içinizde tutup Vefa sileceği sırada başlık açıp durmadan adamlarla dalga geçmiştiniz hatta Vefa'nın düşmanları bile sizin kadar dalga geçmemişti adamlarla siz aylarca onlarla oynamanıza rağmen. Hazmetmek falan deyince garip geldi :s :s

Not: Vefa ile alakam yok durumun çelişkisi garip gelince yazdım

Vezir001.

Ağır Atlı
Hocam yanlış hatırlamıyorsam Vefa oyun başında sizin ordularınızı falan kesip eğlence amaçlı caps falan yapmıştı. Siz de aylarca bunu içinizde tutup Vefa sileceği sırada başlık açıp durmadan adamlarla dalga geçmiştiniz hatta Vefa'nın düşmanları bile sizin kadar dalga geçmemişti adamlarla siz aylarca onlarla oynamanıza rağmen. Hazmetmek falan deyince garip geldi :s :s

Onlar yapınca eğlence amaçlı, sıra bana gelince dalga geçmek. Benim eğlenmeye hakkım yok mu :D

Düşmanları nasıl dalga geçmedi herkes eğlendi işte bir tutam kimse kimsenin hakkına girmedi sen az ben çok eğlendim diye herkes eşitti bence

segezha

Casus

Benim tutulduğum nokta bu zaten. Onca insan buna abi dedi lafını dinledi. O gitti yaptığı rezillik yetmezmiş gibi birde vegas klanına yaranmak için foruma onu sevenleri malzeme etti. Şimdi millet yazınca büyü falan yazıyor. Vefayla ben de ilk defa oynadım. Oynayan insanlar dünyadan gittiğine üzülmedi çoğunun zaten umrunda değildi. Sırf bir klana katıldı, onu sevdiler saydılar yardım ettiler diye dünya kapatıyor farkında değil. Ama hala burda havalı havalı konuşuyor sanki kendisi ve ekibi dediği 3-5 kişi bir halta yaramış gibi. İnsanı durduk yere asabileştiriyorlar ya vallahi bunlar yüzünden bu oyun çekilmez