Alay vs Nostra & Lost

pakaloka

Mızrakçı
Lan mı? Sen bize yalakalık etmesen bu haritada buzamana kadar tutmazdık seni. Yaladığın yer daha kurumamış kelime yapıyosun. Typhone abine söylimde kulağını çeksin.
Laan sen hani bana viski parası atiyordungevsek cümleler kurup duruyorsun adam ol önce sözünde dur TyPHonE a söyle ona adres attım onunla özel ilgilenicem yeterki delikanlı olsun

pakaloka

Mızrakçı
Çok agresifsin ,sakin ol dostum .Alay abin seni yalnız bırakmış olabilir fakat hareketlerini düzeltir kendini bize affettirirsen eski abin olarak belki seni affederiz.
Typhone abin seni affetmeye hazır ,peki sen buna hazırmısın
Nerde o delikanlı en son adres attım ona yok oldu piyasadan

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Birbirinize gövde gösterileriniz için başka yerler mevcut, burası dingonun ahırı değil.
Her iki tarafa da başarılar dilerim. Başlığın bile saygısızlık içerdiği bu başlıkta savaşımızın saygı çerçevesinde sürmesi dileğiyle.

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
Birbirinize gövde gösterileriniz için başka yerler mevcut, burası dingonun ahırı değil.
Her iki tarafa da başarılar dilerim. Başlığın bile saygısızlık içerdiği bu başlıkta savaşımızın saygı çerçevesinde sürmesi dileğiyle.
Kusura bakmayın ama kendini göklerde görüp karşısındaki insanın yaşına ve saygın konusma sına rağmen. Argo kelime kullanan bir çok insan var nostrada çogul konusmuyor um kim olduklarını herkez biliyor.. Oyunda olsa bir polemik varsa bunu argo kullanmadan halledilir. Karşındaki insan kişiliksiz biri ise zaten gereken cevabı sadece sizden degil herkez den alır.

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Kusura bakmayın ama kendini göklerde görüp karşısındaki insanın yaşına ve saygın konusma sına rağmen. Argo kelime kullanan bir çok insan var nostrada çogul konusmuyor um kim olduklarını herkez biliyor.. Oyunda olsa bir polemik varsa bunu argo kullanmadan halledilir. Karşındaki insan kişiliksiz biri ise zaten gereken cevabı sadece sizden degil herkez den alır.
Arkadaşlarımın ben dahil kimseden alacak cevabı yok. Sözüm yaştan dolayı hürmet bekleyip burda farklı davranan insanlara. Yaşlı tayfayla ben de oynadım daha önce ama gelip foruma bir tanesi benim yaşım büyük diyerek karşısındakilere istediğini söyleyip sonra hürmet beklemezdi. İyi oyunlar.

İPSİZ RECEP

Mızrakçı
NOSTRA ve SOA tayfasıyla yıllarca oynadım. Yine klanım orası ve yaşca da büyüğüm. Bana bir defa Abi ile başlamayan bir cümle kurmadılar. Demek istediğim kardeşlerim SAYGI göstermesi gereken kişilere gösteriyorlar.
Yani bunlardan saygı görmek için onlardan mı olmak gerekiyo

TaPaTaS

Baltacı
NOSTRA ve SOA tayfasıyla yıllarca oynadım. Yine klanım orası ve yaşca da büyüğüm. Bana bir defa Abi ile başlamayan bir cümle kurmadılar. Demek istediğim kardeşlerim SAYGI göstermesi gereken kişilere gösteriyorlar.

Banada abi demeden müsaade istemeden cümleye başlamıyorlar Allah var. Onlar bana saygısını sevgisini gösterir, bende onlara. Saygıyla gelen sevgiyle gider.