Rm Klanı ve İhanetin 50 Tonu :)))

egehema.

Mızrakçı
Şu delikanlı rm'yi şimdi görelim. Ulan aynı haritaya düşsek 10 kişilik exit toplar sizi. Hazırlık yapıp, gece pususu atarak dibinizde ki çöp nop'u toplamaya kabileyetiniz yeter anca. Shelby'e vurucam derken adama böyle bilezik gibi geçirirler. Kaçmayın adam olun savaşın.

IronMan.

Yasaklı
Abi kumpas demeyelim de kendi kazdığı kuyuya düştü diyelim. Adamlar direkt yazdılar ‘doğru dürüst op bile yapmadık Shelby’e’ diye. Demezler mi adama ‘dünya başından beri müttefiğini kandırıyorsun, sana neden güvenelim?’ diye? Etme bulma dünyası işte.
Bilerek op yapılmamasini shelby mi istemiş ? Yoksa shelby Mirmidonu aradan çıkarınca , rm yalnız kaldığını anlayınca vuslatla mi dostluk yapmaya çalışmışlar?
Mirmidon noptan çıkıyor vuslata savaş açıyor.
Ben cikiyorum vuslatı vurursan seni vururum diyorum ve vuruyorum :)
Ardından ilk ses Rm den çıkıp bana savas ve op yapıyor ulan bekle bı nop op Yapsin dostlarıni cokmu sert aglattik da sen geliyorsun mirmidon Vedayi çekince de worlde hemen vuslata yanaşma çabalari vs sonra nopa vurup dostuz dimi ? Demeleri
Biz mirmidon a karşı müttefikimizi yedirmedik , rm de delikanli olsaydı da yedirmeseydi Beleş e w yok

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
@Cpt. Price* @Sauron.* arkadaşlar bundan 3-5 sene sonra bu yazışmalarınıza denk gelince ulan nasıl böyle konuşmuşum diyeceksiniz, o yüzden gerek yok:)

bu bir oyun, doğrusuyla yanlışıyla amaç eğlenmek. bir zaman sonra her şey unutuluyor, ulan ne truva atmışlardı deyip gülünüp geçiliyor.

Cpt. Price*

Yasaklı
@Cpt. Price* @Sauron.* arkadaşlar bundan 3-5 sene sonra bu yazışmalarınıza denk gelince ulan nasıl böyle konuşmuşum diyeceksiniz, o yüzden gerek yok:)

bu bir oyun, doğrusuyla yanlışıyla amaç eğlenmek. bir zaman sonra her şey unutuluyor, ulan ne truva atmışlardı deyip gülünüp geçiliyor.

Valla forumda normalde işin gırgırında takılıyoruz da bazıları haddini hiç bilmiyor bildirmek gerekiyor böyle.

VsLKompetans

Yasaklı
Beklemede kalın şuan bizim yönetimi vakomluyolar :))) bugün de korri ye gelin bizle kapatın demişler ne korri imiş herkes korhanaa gidiyor :D

IronMan.

Yasaklı
Kumpas şu sanırım; rm’ye nop’a vur yoksa nop zaten seni toplayacak, hadi toplamadı diyelim kapatma listesine 3-5 kişi zor alacak vs dendi, rm de bunun üzerine nop’la diplomasiyi attı. Kumpas’ı kuran belli, kumpasa gelen de belli. Gerisinin çok bir önemi yok bence:)
Rm ye kumpas vs kurulmadı, rm tamamen kendi çıkarı için nopu vurdu, ne ben rm yi tanırım ne rm ninde dediği gibi 3 gündür tanıştığımız insanlarız :) sadece Hesap kitap etmediği tek şey oldu, biz kendimize arkadan sarıltacak kadar aptal değiliz evdeki hesap çarşıya uymadı Salih Efendi'nin :)

Temür Melik.

Mızrakçı
Rm ye kumpas vs kurulmadı, rm tamamen kendi çıkarı için nopu vurdu, ne ben rm yi tanırım ne rm ninde dediği gibi 3 gündür tanıştığımız insanlarız :) sadece Hesap kitap etmediği tek şey oldu, biz kendimize arkadan sarıltacak kadar aptal değiliz evdeki hesap çarşıya uymadı Salih Efendi'nin :)
Bu konu ile ilgili bu kadar yazmaya gerek yok en azından klanında hala RM ile muhabbeti iyi olan arkadaşlar var yaşandı bitti.

DISCIPLIN3

Mızrakçı
RM deki salih ve cok iyi aktor yoneticilerinin neden konusmadiklarini anlayabiliyorum. Nopu satarak kiyafeti giymislerdi. Simdi bu adamlara ne yapsanda alta sl uste cikar duvarda duvara vur farketmez sesleri cikmaz, arsizlar.
Aferin emin. Biraz daha palazlan ben savasirken sen nopla gorustun der shelbiyede bi kilif bulursun devam kardesim kilicin keskin olsun