Rm Klanı ve İhanetin 50 Tonu :)))

Jopcu Zehirx

Mızrakçı
Sence neden ümit edelim semih ? Dünyada olmayan NOP klanı neden ümit etsin bunu ancak RM ümit eder.

Yani bizim için Ha SHELBY - VUSLAT birlikte kapatmış ha RM - SHELBY - VUSLAT birlikte kapatmış Ha Shelby tek kapatmış ha VUSLAT tek kapatmış bunun bir önemi yok .

Sadece biraz detaylı bak , ha bunun gerçekleşmesini istiyor muyum hayır istemiyorum ihanetin hiç bir türlüsünü sevmem umarım birlikte kapatırsınız ama ihtiyaç kalmadığında büyük balık küçük balık olayı yaşanmaması elde değil gibi.

Nopun Başta dede olarak bize yaptığı ihanetle Nop mu hak etti kapamayı ? sanji mesut benden size zarar gelmez diyip sonra ünsalın dc'de farklı konuşması strateji mi ?

Bence olaylara geniş kapsamlı bakmak lazım .

RM yapması gerekeni yaptı ama şuanki durumlar ciddiyse buna birazcık üzüldüm. Bu w nin belkide diplomasi olarak kusursuz oynayan en iyi klanıydı RM. VUSLAT ta mantıken yapması gerekeni yapıyor denebilir onlarda mücadele ve diplomasi bakımından kusursuza yakınlar ama vicdanen ve sildikleri diğer rakiplerine laf vermemek için ve belkide en önemlisi, rm gibi klanların bu doğru diplomasisin diğer w lerde başka klanlara örnek olabilmesi için ben vuslat yerinde olsam rmye bunu yapmazdım.

Yani işin dramatik taraflarını geçiyorum w70, diplomasi konusunda çok güzel bir w oldu.
Senin yorumların her zaman dikkatimi çekmiştir. Herkese yaranacam diye boğazına kadar *oka batsan, *okun cilde faydalarını anlatacak bir mizacın var tebrikler :)

Lord CengizHan

Mızrakçı
Rm oyuncularının köy toplarken bizimkilere üst perdeden konuşmasını kınıyorum kimse kimseden üstün değildir yok köyü ver misi atıyorum patlarsa vururum tehditleri falan ayıp bu yüzden nopun sana yaptığı bahanesi arkasına saklanirsan öyle değil böyle vururlar :)

PANDA*

Çaylak
@tunahan5566 gel hele gel gel :D sesin çıkmıyor ne oldu :D Ben burada yaptığınız konuşmalardan bahsederken efelik yapıyordun bi gel birazda bu konuyu açıklık getir :D

*SRM*

Mızrakçı
Şurada yazılan, çizilenlerden oldukça rahatsızım. Dünyayı ve oyunu oynamayı da bıraktığımı da belirtmek isterim. Oyun başlarında takılmayı sevdiğimden klansız olarak oyun başlarında takılıp silerim bundan sonra.

Tek birşey söyleyeceğim RM KLANI KUMPASA getirilmiştir. Detayına vs. girmeyeceğim. Kimse de lambur lumbur konuşmasın lütfen. Gerekirse detaylara da sonra girerim böyle devam ederse. Kumpas olayı bilinsin yeterlidir şu an için.
herkes Allah'a emanet.

Şurada yazılan, çizilenlerden oldukça rahatsızım. Dünyayı ve oyunu oynamayı da bıraktığımı da belirtmek isterim. Oyun başlarında takılmayı sevdiğimden klansız olarak oyun başlarında takılıp silerim bundan sonra.

Tek birşey söyleyeceğim RM KLANI KUMPASA getirilmiştir. Detayına vs. girmeyeceğim. Kimse de lambur lumbur konuşmasın lütfen. Gerekirse detaylara da sonra girerim böyle devam ederse. Kumpas olayı bilinsin yeterlidir şu an için.
herkes Allah'a emanet.
Kumpas kuran kumpasa geldi desek daha doğru olur

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi

herkes Allah'a emanet.
Kumpas şu sanırım; rm’ye nop’a vur yoksa nop zaten seni toplayacak, hadi toplamadı diyelim kapatma listesine 3-5 kişi zor alacak vs dendi, rm de bunun üzerine nop’la diplomasiyi attı. Kumpas’ı kuran belli, kumpasa gelen de belli. Gerisinin çok bir önemi yok bence:)

-AzraiLL-

Yasaklı

herkes Allah'a emanet.

Nop u arkadan vururken iyiydi şimdi kumpas oldu.

CaSiAn *

Mızrakçı
Lütfen ağır laflar etmeyelim
Ne olup bittiğini kimse bilmiyor.
Rm ile bağlar olan kişi ve olmayan şeyler varsa ortada hak olan belidirr

akifS*

Mızrakçı

herkes Allah'a emanet.
Abi kumpas demeyelim de kendi kazdığı kuyuya düştü diyelim. Adamlar direkt yazdılar ‘doğru dürüst op bile yapmadık Shelby’e’ diye. Demezler mi adama ‘dünya başından beri müttefiğini kandırıyorsun, sana neden güvenelim?’ diye? Etme bulma dünyası işte.

Just

Acemi
Nop u yıkmak için ne kadar Karaktersizlik varsa yaptınız.
Yaptıklarınızı unutturmak için Rm yi kirletmeye çalışıyorsunuz.

Şimdi Nop gidince Rm ye mi sarmaya Başladınız.

Yazık birde kendinizi haklı çıkarmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Kimin Nasıl biri olduğunu bilen biliyor .

Bi vurun Rm yi ondan sonra Pistte çıkın Beyler .

Truva atamadınız diye üzülmeyin Biraz daha çalışın belki atarsınız.