Kıssadan Hisse

Happani

Yasaklı
Şu çocuğu alın forumdan ya. Dünya başında haritayı Nop'a sattığı yetmiyor hala burda konuşuyor. Bu çocuğu gördükçe dünya başında DC ye gelip "Ben nopu bu sınırda 6 ay tutarım benden tek köy alamazlar." Sözü geliyor. Tabi bu cümlesinden 2 hafta geçmeden klanı dağıtıp baştan basla yapıp nop klanina katılması ayrı ironi.
Şu oyunda birşeylere alışmaya başladım ama kendi ekibini satıp, kendi çıkarı için kendi klaninı yem eden yöneticilere bir türlü alışamadım.
Arkadaş bir iki hafta önce nop sözcüsüydü... Mopçuluk falan yapıyordu :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

freakflex

Acemi
bu hareketiyle rm çok şey haketti, öyle mi yapalım? bu böyle 8-10 dünya daha sürüp gitsin o halde. sonunda da hakedene hakettiği gibi yaptık der forumda kendimizi aklar çıkarız. o da güzel hikaye

Sizler, gösteriğimiz durgunluk sonucunda hiç taşın altına elinizi koymadınız. ama olay bu hale gelince elinizdeki herşeyi verdiniz gibi bir tavır takınmışsınız.

Toplayacağımız herkesi önce klana alıp, tamam biz onu atıcaz şu zaman sonra toplarsınız demenize rağmen tekrar kendiniz topladınız.

Yetmedi, rez paylaşımını kafanıza göre yeni klanlar kurarak esnettiniz ve sonrasında Ziyaret mi ettirelim ? yoksa keseyim mi ? şeklinde arsız ve üst perdeden mesajlar attınız. Özellikle o banlanan discipline arsızı.

Yetmedi, barbara düşen hesaplarınızın bir köyünü bile alsak tehditleri savunurken, bizim barbara düşen hesaplarımızı gene farklı klanlar kurarak topladınız ve gene aynı konuşmaları ve yüzsüzlükleri yaptınız.

yetmedi, kıta 54 - 55 tarafında sınır olalım savaşalım dedik vereceğiniz köyleri kendi adamlarınıza verip bizi bir daire şekline hapsettiniz.

Sizlerle 47. W 'de savaşmıştık. hatırlar mısınız kafa hesapların nasıl illegal yollarla altın para buglayıp sonrasında yediğiniz ban serüvenini ?

her dünyada yaptığınız hesap alma hamlelerinizin nasıl elinizde patladığını, insanlara yalan vaadler verip yalan diplomasi sonucu gene bu insanları topladığınız dünyaları düşünün beyler.Biz hiç bir zaman kin güden insanlar olmadık, düşman olsak bile dünya kapandığı an tüm hislerimizi o dünyada bırakarak çıktık her seferinde. Ama sen kin güdebilirsin .

Herkesin dilindeki bu Truvadır ayıptır, günahtır dolanıp gitmiş ama hiç kimse RM'nin yediği truvalar, içerde habersiz satın alınıp çıkan hesaplar, beraber yediğimiz içtiğimiz adamların bir gecede hesaplarını peşkeş çekmeleri, güvenerek verdiğimiz insiyatifleri kullanarak bize yaptıkları hareketleri bilmiyor. Biz, bunlar her W de başımıza gelirken burada forumlara gelip ağlamadık. Gece 3 de bile olsa bu olaylar kalktık savaştık karşılık verdik. baktık olmuyorsa sildik, sövdük, saydık devam ettik ama gelip buralar ağlamadık, sattınız vs edebiyatı yapmadık. Sabah yaptığımız hamle sonucunda 1k köyü kolay aldıysak diğer 1k köyü vurarak aldık. 1k dan vazgeçip diğerlerini koruyabilirdiniz ama ne yaptınız ağlamayı seçtiniz. demem o ki madem bu olaya tepkisiz kaldın, forumda da olsa devam ettir susgunluğunu ki önce yediğin hurmalar gelip tırmalamasın.

yani beyler uzun lafın kısası, her W'de siz her tülü halti yaptınız, insanları kandırdınız, kibir - ego kastınız hatta ve hatta oyunun açığından yararlandınız ama tüm bunları bizim sindiremiyeceğimizi düşünmediniz ve amaaan RM bu nasılsa birgün vuruverizi mi dediniz ?

Vicdan kasmadan önce geçmişini hatırlayın efendiler.

Fulgur

Kılıç Ustası
Fulgur Tereyağı yapımı tarifleri:
Çekilen sütün kaymağı minimum 15 maksimum 30 gün bekletilip olgunlaştıktan sonra bir helke veya leğenin içinde yoğrulur (40 dk) kepek haline gelen tereyağı biraz daha yoğrulduktan sonra çıkan acı suyu süzerek kenara koyun (atmayın sokaktaki kediye köpeğe verin löpür löpür içer ölene kadar sadık kalır) süzülmüş tereyağını buzlu suyla iki kere yıkayın. Sıcak veya ılık suyla ve dahi çeşme suyuyla yıkamayın ayran yaparsınız (kinaye ayran) (ayranı da köpeğe kediye vermek zorunda kalırsınız mezarınızın başında bekler)
Buzlu suyla yıkadıktan sonra tekrar süzüp tekrar buzlu suyla yıkayın tekrar süzün.
Artık yapmanız gereken tek şey var kahvaltılık tereyağı mi istiyorsun yemeklik mi? İkisini de istiyorsun o zaman yarısını tuzla (%2) yarısını tuzlama. Tuzladığını ve tuzlamadığını iki yere ayır ikisini de zeballah gibi sık tereyağını yıkadığının suyu çıksın.
Sonra saklama kaplarına yerleştirip dondurucuya at. İki sene sonra bile yersin.
Afiyet olsun

Fulgur Tereyağı yapımı tarifleri:
Çekilen sütün kaymağı minimum 15 maksimum 30 gün bekletilip olgunlaştıktan sonra bir helke veya leğenin içinde yoğrulur (40 dk) kepek haline gelen tereyağı biraz daha yoğrulduktan sonra çıkan acı suyu süzerek kenara koyun (atmayın sokaktaki kediye köpeğe verin löpür löpür içer ölene kadar sadık kalır) süzülmüş tereyağını buzlu suyla iki kere yıkayın. Sıcak veya ılık suyla ve dahi çeşme suyuyla yıkamayın ayran yaparsınız (kinaye ayran) (ayranı da köpeğe kediye vermek zorunda kalırsınız mezarınızın başında bekler)
Buzlu suyla yıkadıktan sonra tekrar süzüp tekrar buzlu suyla yıkayın tekrar süzün.
Artık yapmanız gereken tek şey var kahvaltılık tereyağı mi istiyorsun yemeklik mi? İkisini de istiyorsun o zaman yarısını tuzla (%2) yarısını tuzlama. Tuzladığını ve tuzlamadığını iki yere ayır ikisini de zeballah gibi sık tereyağını yıkadığının suyu çıksın.
Sonra saklama kaplarına yerleştirip dondurucuya at. İki sene sonra bile yersin.
Afiyet ols

WHY?

Milis
Kapatacağımız 3. dünya olucak ama yine de sen bilirsin .
erken konuşuyosun. sizin burayı kapatma ihtimaliniz yok. oyunun başından beri müt oldugu klana bunu yapan bize neden yapmasın diye düşünmeyecek mi vuslat ve shelby. nop oyun başından beri 561232 klan açtı savaşmak yerine herkesi klana aldı ve bunu haketti. ben teşekkür ederim nopa bunu yaşattıgınız için. ilerde de vuslat ve shelbye teşekkür için yazarım sizi tokatladıklarında. gg

Khoas Han

Acemi
rm müttefik destegi almadan kolpa yapmadan oyun başından savaşarak kapattıgı bir dünya görmedim.. hee şu isim hakkı verip kapattıgınız dünya kapamaları mı diyorsun.. bari adam akıllı bir şey de hala 3. dünya olacak hayırdır D: dünya başından beri yan gelip yatıp sonra fırsat verince gücten düşmüş bir klana vurunca dünya kapama hakkı mı alıyorsun ..vuslat shelby hatta exit bile daha cok emek göstermiş iken senin klanın adını bu dunyaya vereceklerini mi sanıyorsun :)
bak ben hic dünya oynamıyorum. ama yazarken cizerken bari düzgün yaz .dünya sonunda tekrar mesaj atarım hadi simdi güzel güzel kendin ile övün 3. dünya olacak yıldız al :)

dünya bitmemiş dünya kazandı sanıyor :D sırada kime ihanet edeceksin ..

Khoas Han

Acemi
bak iddaa ediyorum bunuda .. exit ve furry ekip vuslat shelby karışmasın 1 ayda sizi toplar :D haa gidip sagda solda bakıcı istersiniz hesaplara yeni adamlar getirirsiniz +1 2 ay daha kazanırsınız ... vuslat dünya başından beri aktif ve sınırda savaşan oyuncuları var ..shelby öyle keza siz kac savaş gördünüz dünyada:D

tunahan5566

Casus
rm müttefik destegi almadan kolpa yapmadan oyun başından savaşarak kapattıgı bir dünya görmedim.. hee şu isim hakkı verip kapattıgınız dünya kapamaları mı diyorsun.. bari adam akıllı bir şey de hala 3. dünya olacak hayırdır D: dünya başından beri yan gelip yatıp sonra fırsat verince gücten düşmüş bir klana vurunca dünya kapama hakkı mı alıyorsun ..vuslat shelby hatta exit bile daha cok emek göstermiş iken senin klanın adını bu dunyaya vereceklerini mi sanıyorsun :)
bak ben hic dünya oynamıyorum. ama yazarken cizerken bari düzgün yaz .dünya sonunda tekrar mesaj atarım hadi simdi güzel güzel kendin ile övün 3. dünya olacak yıldız al :)

dünya bitmemiş dünya kazandı sanıyor :D sırada kime ihanet edeceksin ..

W-47 RememberMe
W-65 RememberMe

Tek isim yani burda hepsi neyi açıklıyorsun bir dışkı bilmeden anlamıyorum :)

aslnkrl2

Yasaklı
Nop ile olan anlaşmazlıklarımızı Vuslat da Shelby de biliyordu zaten .

Biz operasyon yapmıyorduk Shelbye bu dünyayı Nopa bu tavırlarına rağmen kapattırmak istemedik çünkü...
Asıl itiraf burada bence :) Dünyayı dışardan takip eden biri olarak yorum yapmak istiyorum.İlk açıklama yapıldığında Rm klanını haklı bulmustum ama suan kendilerini haksız duruma düşürüyorlar.Madem baştan beri Nop ile sıkıntınız var neden harita degişinceye kadar beklediniz?Nop'a dünya kapattırmayacağınızı kendi aranızda belirlemişsiniz ama halen yüzlerine gülmüşsünüz.Op yapmadan müttefiginizi başarısız buluyorsunuz sizin bu dunyadaki tek başarınız attığınız truva olmuş. Tavırlardan bu kadar rahatsız olduysanız biz savaşmak istiyoruz dersiniz, anlaşmaları bozup savas ilanı verirsiniz ki buyuk ihtimal yine siz alırdınız.Nop'un 3e1 şansı olmazdı ama bunu mertçe yapmış olurdunuz.Son dünyalarda insanların strateji adı altında yaptıkları rezillikleri anlatmak komik oluyor artık.Insanlar bu yüzden eski dünyalardaki savaslari özlüyor çünkü bu kadar alevere dalavere yoktu.
RM klanı oyuncularını eski dünyalardan nasıl oynadıklarını bilirim az çok iyi oyunculardır ama şurada yaptıklarının savunulcak bir yanı yok bence.Vuslat ve Shelby klanlarını tebrik ederim hakettiler.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
W-47 RememberMe
W-65 RememberMe

Tek isim yani burda hepsi neyi açıklıyorsun bir dışkı bilmeden anlamıyorum :)
47 de puddi olup müttefiğiniz Respawn ile savaşıp Rm olarak kapatmıştınız. Öyle hatırlıyorum. Yani ben en son koylerımı arkadaslara salarken siz müttefiktiniz sonra karışmış işler. Yanlış/eksik biliyorsam düzelt lütfen.

enesberk

Kılıç Ustası
Kısaca yazılanları cevaplıyım çok uzatmadan.

47de beraber kapattık. İşler karışmadı. Hala ordaki insanlarla reel hayatımızda sohbetimiz muhabbetimiz devam ediyor. Burası sadece oyun değil.

65 de oyunun başından beri savaştık. Savaşmadınız diyen bir kişi çıkmaz. Haritada 8bin köyde olan bi rakibimiz vardı bizim 2 katımız orayı kapattık. Bu kadar konuşuyorsunda bütün köyleri verip gittin. Çok uzatmaya gerek yok.

Çok derdi olan varsa girdiğimiz w de karşımıza bekleriz.

VsLKompetans

Yasaklı
Her ne olursa olsun RM klanin nop aşiretini arkadan habersizce gafil avlaması her ne kadar işime gelsede kınıyorum onca emek onca uğraş bir ihanet ile son bulmamaliydi neyse benim işime geldi gerisine karışmam

-feryat