GÖREV TAMAMLANMIŞTIR

neyse yeterince eğlendim birbirinizi yemeye devam edin ben kaçar lüzum görürsem yine gelirim, sadece kazandığımda değil en azından ajshshs

Lebr0n*

Yasaklı
Olum remzimi üzmeyin beyler.67 de emirhan bu remzinin 5-6 birim yakınından bonus köyü almıştı neyse aradan 20-30 dk geçti baktık remzi saldırı çıkmış şahmerdan,
Hemde şahmerdan...Ulan dedim def atalım adam 3 buçuk saatden saldırı çıktı attık 3-5 bişey
Köye gelen 20 şah 300 balta bişeydi : SA:Da posıdguoaosuşdgpasıhdyhaoıdgaodsa
Ben hem o günden,hem de remziye dc de sövdüğüm günden sonra gülüp geçiyorum remzime.İnsanları güldürmeyi seviyor,yapıyor bu sporu remzim.

Geriye dönüp bakıyorum intikam almam gereken bi klan yok :) bişeyleri başarmışız ajshs biz yokken iyi eğlenin. Söylenmeye devam edin onu kesicem bunu vurucam intikam intikam intikam ajshshs

Olum remzimi üzmeyin beyler.67 de emirhan bu remzinin 5-6 birim yakınından bonus köyü almıştı neyse aradan 20-30 dk geçti baktık remzi saldırı çıkmış şahmerdan,
Hemde şahmerdan...Ulan dedim def atalım adam 3 buçuk saatden saldırı çıktı attık 3-5 bişey
Köye gelen 20 şah 300 balta bişeydi : SA:Da posıdguoaosuşdgpasıhdyhaoıdgaodsa
Ben hem o günden,hem de remziye dc de sövdüğüm günden sonra gülüp geçiyorum remzime.İnsanları güldürmeyi seviyor,yapıyor bu sporu remzim.
Lan Hüseyin bi göremedik oyunculuğunu ajshs safi rüzgarsın :)

Cpt. Price*

Yasaklı
Oooo bi şakşakçı daha geldi.
Kanka sorun etme hücum da böyle biz size hiç yenilmedik diyor ajshshs herkes bişeyler yaşıyor seni de anlıyorum. Son 5 senedir tokatlandığımı hatırlamıyorum ama yine de sen bilirsin

La ne anlatıyon senin abi abi diye peşinde gezdiğin nopla canın kardeşin haktanı üst üste koyup kanırta kanırta tokatladım daha gözlerindeki yaş kurumadı enik remzi :D