GÖREV TAMAMLANMIŞTIR

*Yandan Atmış*

Mızrakçı
Öncelikle world hayırlı olsun. VUSLAT,RM,SHELBYklanlarını tebrik ederim

Ben emin ve semih için başladığım bu worldde elimden geleni yapmaya çalıştım az çok birşeyler yapabildiysem ne mutlu bana:)
Hatır gönül için gelen , pre kasmaya girin diye zorla ikna ettiğimiz insanlar, dışarıdan atılan mesajlar veya forumda dönen muhabbetlerden sonra oynama kararı alıp başladıkları noktadan en sol sınıra kadar ilerlediler emeklerinize sağlık

Benim ricam ile bu worlde giren, ve world açıldığı günden bu yana hergün aralıksız savaşan, shelby ekibine herkesin önünde teşekkür ediyorum, vuslatada verdikleri güzel performanstan ötürü teşekkür ediyorum.

Feryat; Emin hakkında çok fazla yorum yapmaya gerek yok aslında, duruşunu herzaman ki hiç bozmadı ve bu oyunun bizlere kazandırdığı ender insanlardan birisi

Sakaryale54; anlatmaya gerek yok işte görüyorsunuz, tek kelime ADAM

İronman tuğrul zaten herzaman ki gibi world başında tek mesajımla benimle düşman ortasına ışınlandı ve uykusuz oyun oynadı emeklerine sağlık

Cpt price; Bana tek destek attıran hesap :) No pasarana kırgınım :(
Burada tanıştığım , arell, cacıkyiyenzombie, ve ekibi w70'nin bana kazandırdığı güzel insanlar onlarıda ayrı ayrı tebrik ediyorum

Cpt price; Oynadığım sınırda aşırı yoğun olmamdan dolayı katlama mesajlarına bir türlü dönemedim :) Kusura bakma atakanım

Burdan derin soa klanına teşekkür ediyorum, capsler için ayrıca teşekkür ediyorum

Exıt klanına gelince alt sınırda savaşan rathma, aleyna tilki, r4gn4r hesaplarını tebrik ederim iyi iş çıkardılar. Sanji hesabından mesutun çıkmasıda ayrı bir komedi oldu benim için:)

Vuslat klanına gelince bu world cok iyi koordine oldular emin ve tugay cok iyi organize etti kendilerini tekrar tebrik ediyorum

Exıt klanına gelince eskiden bizimle oynamış olan hesaplar ile hiçbir sorun yaşamadım ve o klanı sırtlayan hesaplarda kendileri zaten:) (r4gn4r, aleyna tilki, duru78) Tebrikler

Sessizask, crixus, device sizede tebrikler

Kobra nejdet sanada tebrikler

Nop klan başına gelecek olursak sanjerkoff nickli oyuncu herzamanki gibi zor haritayı görünce kaçmayı tercih etti:) Zaten herhangi bir klana sırtını yaslamadan girdiği tek world varsa nopun buyrun söyleyin bizde bilelim başarılarını :) kıvırma konusunda üstüne tanımadığımız sanjerkoff gibi çok güzel icraatleri var ama:)
Herzaman ki gibi içten pazarlıklı davranışlar, karşılarındaki insanları kandırıp köy almak, örneğin nop un herkese mesaj atıp kandırması gibi, emeği ile tek köy alan varsa oda hiçbiridir
Nop klanında w70'in şu zamanına kadar savaşırken oyundan yada telefondan konuştuğumuz birçok arkadaşımız oldu onlarında bu world tercihi nop ile oynamaktan yanaydı başta anıl olmak üzere tercihlerine saygı duyuyorum
Artık sanjerkoff un bir cacık olmadığını herkesin anlamasını istiyorum. Onun ipiyle kuyuya inerseniz, o ip kesilip boynunuza dolanır (discipline örneği gibi)

Shelby ve vuslat klanındaki arkadaşlarımdan ricamdır. Sanjerkoff hesabının köylerine mis atılmasın 26 puana kadar düşürülüp ibret olarak kalsın :)
Bende artık rölanti moda geçebilirim :) Vuslat - Rm - Shelby klanlarına tekrardan world hayırlı uğurlu olsun. İntycom, vurduğunuz köyü inletmeden alırsanız hatrım kalır:)
İyi eğlenceler dilerim

SORAN OLURSA mesutCUK kayboldu dersin...

solomun

Mızrakçı
kalleşliği başarı olarak görmek zavallılıktan daha fazlası degil :) shelby ve vuslat zaten gayet iyi savaştılar ve oynadılar. onları tebrik ediyorum. ama keşke böyle bir hamlenin parcası olmasalardı da onurlarını korsuaydılar.

enesberk adlı arkadaşı yüksek seviyedeki ahlak yoksunlugu nedeni ile kutluyorum. şayet savaşmak yerine insanları bıktırarak oyunu bıraktırmayı tercih edip beleşe konup hazır köyleri toplamaya devam etsin kendisi.

sessizask

Okçu
kalleşliği başarı olarak görmek zavallılıktan daha fazlası degil :) shelby ve vuslat zaten gayet iyi savaştılar ve oynadılar. onları tebrik ediyorum. ama keşke böyle bir hamlenin parcası olmasalardı da onurlarını korsuaydılar.

enesberk adlı arkadaşı yüksek seviyedeki ahlak yoksunlugu nedeni ile kutluyorum. şayet savaşmak yerine insanları bıktırarak oyunu bıraktırmayı tercih edip beleşe konup hazır köyleri toplamaya devam etsin kendisi.

88888.PNG

888888888888888888888.jpg

Tibelda

Emekli Görevli
Hatırlatma;

Değerli oyuncularımız,

Oyun kurallarımız gereği, hesap satışı veya teklifi gibi durumlar ceza sebebidir. Bazı oyunculrımızın tamamen ceza almanıza yönelik mesajlar yazdığını görmekteyim. Bu konuda vereceğiniz cevaplar sonrasında oluşabilecek cezalarla alakalı itirazlarınız olumsuz olacaktır. Lütfen oyun kurallarına uygun şekilde cevap veriniz, bu tarz teklif bulunan oyuncuları ise bize bildirmeniz önem arz etmektedir.

İyi akşamlar,