Up vs Shelby-Vuslat

Penaltı Hocam

Kılıç Ustası
Doğru 1 tanedir ve Tektir, doğruyu söylemekte erdemliktir :D

Sen mi kaçıracaksın bizi? Sen git Nop abin gelsin w başından beri dünyayı kapatmaları için elinizden geleni yapıyorsunuz zaten. Ben kapatamazsam siz de kapatamazsınız getirdiği 500 üyeyle sırayla hepinizi tokatlaya tokatlaya geçer Nop :)

Loose CannoN

Mızrakçı
Sen mi kaçıracaksın bizi? Sen git Nop abin gelsin w başından beri dünyayı kapatmaları için elinizden geleni yapıyorsunuz zaten. Ben kapatamazsam siz de kapatamazsınız getirdiği 500 üyeyle sırayla hepinizi tokatlaya tokatlaya geçer Nop :)

Hahahahaha :D Ne NOPmuş beee dilinizden düşeremediniz bir :D Madem girmeseydiniz kardeşim dünyaya :D NOPun kapatacağını bile bile niye girdiniz o zaman :D Siz yatıp kalkıp yeloköy abinize dua edin :)

Cpt. Price*

Yasaklı
Hahahahaha :D Ne NOPmuş beee dilinizden düşeremediniz bir :D Madem girmeseydiniz kardeşim dünyaya :D NOPun kapatacağını bile bile niye girdiniz o zaman :D Siz yatıp kalkıp yeloköy abinize dua edin :)

NOP'un güçlü gireceğini görüyorduk da sizin gibi yalakaları tahmin edemedik :) Neyse güzel muamele yapıyorsun belli ki korkma kapattırır abilerin :D

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Biz bu dünyaya giriş yapmadık zaten kimseyi çağırmadan pre kasma diye girdik oyuncular pre kasacağına pre harcadı kendi kendine. Sen ve o kafası çalışmayan saz arkadaşların Nopa karşı savaşırken yanımda duracak olan tek bir tanecik müttefiğime vurmak için bir tarafını yırtmasaydı görürdün o Nop ile nasıl savaşıyorduk. Bu kadar zavallı olmayın, dünyayı tek başınıza hiç ettiniz utanmadan konuşmayın bari. Sizinle olan savaş benim tercihimdir. Bu savaş beni tek klanlık merkezdeki hâlimle 1 kıta vs 3 kıta savaşına sokmuştur ama benim için problem yok. O kahpelik diye adlandırılan Shelby adaleti böyledir hakettiysen hakettiğini alırsın. Başka dünyalarda tekrar denk geliriz ben unutmam :)

Loose CannoN

Mızrakçı
NOP'un güçlü gireceğini görüyorduk da sizin gibi yalakaları tahmin edemedik :) Neyse güzel muamele yapıyorsun belli ki korkma kapattırır abilerin :D

Muameleyi çeken sizsiniz yeloköy sayesinde kıtada kaldınız yoksa zaten bana kalsa dünya basında kıta temizleyerek başlamalıydık zaten. Yok Vuslat dostumuz yok Shelby arkadaşımız diye diye sizi büyüttü sonra da saçma sapan bahanelerle bizi bırakıp gitti siz bize saldırana kadar onun yüzünden vurmadık sizi hatta arkamızdaki barbarları bile almanıza ses etmeme sebebimiz o.

Yeloköy dostum,arkadaşım diye size vurmayınca birşey olmuyor biz Nopla diplomasi yapıp Vuslata vurunca suç mu oluyor ?

Madem o kadar sözünüzün eriydiniz neden savaş ilanını 3 gün önce vereceğiz deyip de bizim ordular dısardayken vurdunuz?

PASİF BÜKÜCÜ

Mızrakçı
Arkadan her işi yapacağınız türlü türlü bize karşı hamleler en son arkadan vuracaksınız malum eski diplomatımızla beraber sonra sizin yüzünüzden nop kapatıcak diye bize sallayacaknız ne güzel kafalar yaşıyonuz.

Bu saatten sonra amacım diplomatımız ve sizin dünyadan gitmenizi sağlamak kimin kapatacağı önemli değil :)

Loose CannoN

Mızrakçı
Biz bu dünyaya giriş yapmadık zaten kimseyi çağırmadan pre kasma diye girdik oyuncular pre kasacağına pre harcadı kendi kendine. Sen ve o kafası çalışmayan saz arkadaşların Nopa karşı savaşırken yanımda duracak olan tek bir tanecik müttefiğime vurmak için bir tarafını yırtmasaydı görürdün o Nop ile nasıl savaşıyorduk. Bu kadar zavallı olmayın, dünyayı tek başınıza hiç ettiniz utanmadan konuşmayın bari. Sizinle olan savaş benim tercihimdir. Bu savaş beni tek klanlık merkezdeki hâlimle 1 kıta vs 3 kıta savaşına sokmuştur ama benim için problem yok. O kahpelik diye adlandırılan Shelby adaleti böyledir hakettiysen hakettiğini alırsın. Başka dünyalarda tekrar denk geliriz ben unutmam :)

Madem o kadar ADALETLİSİNİZ Vuslat bizim kıtaya girerken,bizim attığımız oyuncuları klanına alırken neden ses çıkarmadınız ?

Siz ne derseniz deyin yaptığınızın adı dünyanın her yerinde KAHPELİKTİR.

Mert olsaydınız bu şekilde savaş başlatmazdınız :)

Göreceğiz bakalım adaleti kim sağlayacak :) Sizin adalet anlayısınızda rakip gördüğünüz klandan ekip çekmeye çalışanların yanında durmak var demekki :)

Cpt. Price*

Yasaklı
Muameleyi çeken sizsiniz yeloköy sayesinde kıtada kaldınız yoksa zaten bana kalsa dünya basında kıta temizleyerek başlamalıydık zaten. Yok Vuslat dostumuz yok Shelby arkadaşımız diye diye sizi büyüttü sonra da saçma sapan bahanelerle bizi bırakıp gitti siz bize saldırana kadar onun yüzünden vurmadık sizi hatta arkamızdaki barbarları bile almanıza ses etmeme sebebimiz o.

Yeloköy dostum,arkadaşım diye size vurmayınca birşey olmuyor biz Nopla diplomasi yapıp Vuslata vurunca suç mu oluyor ?

Madem o kadar sözünüzün eriydiniz neden savaş ilanını 3 gün önce vereceğiz deyip de bizim ordular dısardayken vurdunuz?

Haritadan alıp savunmasını dışarı attırıp köylerini toplamaya çalıştığın 200 tane pasifle mi toplayacaktın dünyanın 1. klanını abisi? Hahahaha :D Bak şimdi Yeloköy çıktı aradan hadi topla da görelim :D

Loose CannoN

Mızrakçı
Bir de şu git RM ve NOP belki destek atar mevzusuna geleyim. RMden ben destek isteyecek olsam şimdiye tüm köylerimi kale yaptırırdım. Salih abiyi neredeyse 10 senedir tanırım ben. Gidip bir defa bile savunma istememişimdir kendisinden.

PASİF BÜKÜCÜ

Mızrakçı
Aga be kucağına oturduğun vuslat klanlarında emin gibi bir hazine varken ne kadar acemice hareketler yapamıyorsan bırak emin kardeşim halletsin. Bu arada kendi oyuncularına sahip çıkmayı unutma :)

Lord CengizHan Mar 30, 22:45
kanka ne işin var rakipte gelsene buraya

Fire Arrow Mar 30, 22:50
:)

Lord CengizHan Mar 30, 22:50
çevrendekiler geçecek tek kalacan :D

Fire Arrow Mar 30, 23:05
kısmet yeniden başlarız :D

Lord CengizHan Mar 30, 23:05
peki kanka sen bilirsin :D

Fire Arrow Mar 30, 23:08
bu vatandaş üyelerimizi çağrıyormuş klanına

Bu mesaj Fire Arrow tarafından iletildi.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
2 taraf da söyleyeceğini söyledi içini döktü. Bundan sonrasını oyunda göreceğiz. Bu dünyada beceremezsem başka dünyada buluşuruz. Belki o zaman pre kasın diye topladığım sadece 50 kişiyle giriş yapmamış olurum. Başarılar diliyorum :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

CaSiAn *

Okçu
Dünya bitmiş bir ömürlük işe bakar şuanda
Oda nop bir kac dokunus ile dünyayı kapatabilir şuanda :)))