Pıtır Dünyayı Kapatıyor

mamo12

Yasaklı
1) zel4ever
2) Arell
3) CEWM
4) DAĞISTANLI
5) Lenicat-
6) Darkshinesz
7) efendi1
8) dewo66
9) ulrich .
10) Dark WOLF
11) Revinantz
12) UNUS (bitirmeye alınacakmış)
13) therag
14) Unknown Player
15) Morted
16) ridvan seker
17) EbitaF
18) niyazi4557 (bitirmeye alınacakmış)
19)
20)
21)
22)
23)
24)
25)

gerisi sizde :)

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
oley be bende bitirmeye alınıyorum bana niye haber vermiyorsunuz arkadaşlar tam hesap sil atıyodum ya

KARAESKİ

Kılıç Ustası
gardas dogru soyluyorsun delı melısın ama dogru sozlerın de war :) pıtırcıklar admınlerıde arkasına almıs bellı

sen yorulmadın he. mis çıksana sende fena 30 saatten mis atıyor :DDDDDD sen fenanın ağlama duvarı değil misin sende mis çık onuda keselim

Bu hep böyle oldu, nifak tohumları saçmak için her yolu deneyen arkadaşlar yine sahada. Arkadaşlar galeyana gelmesin, dünya kapatmak önemli değil bir sonra ki dünyaya giriş yapmak önemli. Dağıstanlı'ya sabır diliyorum, böyleleri ile uğraşmak insanı mental olarak yoruyor.:)
Konuyu açan da hep bi kaos çıkartma peşinde:)

mamo12

Yasaklı
69.Dünya 70.Dünya açılmadan kapanma noktasına geldi hemde bi diplomasi falan olmadan Storm ve arkadaşlarını açmış oldukları dünya için tebrik etmek lazım yakında 1 haftada kapanacak dünyalar yapacaklardır inancımız tam :D
69.Dünya 70.Dünya açılmadan kapanma noktasına geldi hemde bi diplomasi falan olmadan Storm ve arkadaşlarını açmış oldukları dünya için tebrik etmek lazım yakında 1 haftada kapanacak dünyalar yapacaklardır inancımız tam :D
tam da bu sebepten pıtır değilde başka bi klan bile olsaydı da bu durum oyun zevkini azaltan düşüren bir durum bunu anlatmaya çalışıyorum ama devranı değiştiremicez galiba

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sence bundan bir sıkıntı duyuyor muyuz? Ne güzel yeni bir dünyada tekrar başlangıç yapacak bir sürü ekibimiz var.

Sence sıkıntı dünyayı açanda mı , dünyayı oynayanda mı ? Herkes bu durumlardan sitem ediyor ama herkes yine 1736372828 alt klanı olan klanlarda oynuyor , dünya kapatmak için elinden gelen herşeyi yapıyor . Yönetimi her ne kadar sevmesem de bazı konularda suçlu iktidar değil halktır biraderim . İğneyi kendimize , çuvaldız zaten Storma :D