Pıtır Dünyayı Kapatıyor

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sence sıkıntı dünyayı açanda mı , dünyayı oynayanda mı ? Herkes bu durumlardan sitem ediyor ama herkes yine 1736372828 alt klanı olan klanlarda oynuyor , dünya kapatmak için elinden gelen herşeyi yapıyor . Yönetimi her ne kadar sevmesem de bazı konularda suçlu iktidar değil halktır biraderim . İğneyi kendimize , çuvaldız zaten Storma :D
Geçen gene speeddeyim bir baktım şöyle klan var kln-kln2-kln3

Geçen gene speeddeyim bir baktım şöyle klan var kln-kln2-kln3
Yabancı serverlerin çoğunda bile yabancılar tek klan oynuyor . 2-3 klan olan klanların oyuncularına bakıyorum Türk :D Biz kendi yaptığımız , kendi desteklediğimiz çoğu şeyin yanlışlarını başkalarının üzerine atmayı ya da yapıştırmayı çok seven bir milletiz vesselam :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Herhangi bir oyuncunun isteği ya da talebi ile ilgilide birşey duymuyorsunuz zaten oyun çiftlik haline döndü sıkıntı yok :)
Sıkıntı olmadığını zaten belirttim. Çiftlik gibi görmek istiyorsanız öyle görmeye devam edebilirsiniz. Bizim için bir mahsuru bulunmamaktadır.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Yabancı serverlerin çoğunda bile yabancılar tek klan oynuyor . 2-3 klan olan klanların oyuncularına bakıyorum Türk :D Biz kendi yaptığımız , kendi desteklediğimiz çoğu şeyin yanlışlarını başkalarının üzerine atmayı ya da yapıştırmayı çok seven bir milletiz vesselam :)

Yabancılar işin keyfini biliyor. Realistler, Bizim gibi hırs ego nefret dolu değiller.Duygularıyla hareket etmiyorlar. Bize her şey müstehak. Beter olalım. Ne halimiz varsa görelim. Zaten çok duygusalız. İşler dramatikleşmeden de bir şeyleri anlayamıyoruz. Beter olalım. :D

Y A M A T O

Okçu
Yabancılar işin keyfini biliyor. Realistler, Bizim gibi hırs ego nefret dolu değiller.Duygularıyla hareket etmiyorlar. Bize her şey müstehak. Beter olalım. Ne halimiz varsa görelim. Zaten çok duygusalız. İşler dramatikleşmeden de bir şeyleri anlayamıyoruz. Beter olalım. :D

kardeş kendin ne olursan ol,bizi niye işin içine katıyorsun?

Oyun olarak beter durumdayız zaten :D Ayrıca inşallah bedduaların genel olarak değil oyun içindir :D Aksi taktirde zaten her olayın içinde varız sakatlara geliriz :D