Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

enesberk

Kılıç Ustası
Premiumu çok olan adamın 20 kattan dolayı barbar alıyodu evet işte artık onlar da fazla pre harcayamayacaklar böylece kimse 1m pre ile giren adam yüzünden kaybettik diye forumda ağlayamayacak.
Ayrıca barbar olmadığından çabuk kapanıcaksa eğer zaten oynamasınlar bi zahmet artık diplomasiyi önceden belirlemenin saçma olduğunu tüm klan yöneticilerinin anlaması lazım. Biraz mentalite değişsse fena olmaz.
daha iyi açıklanamazdı.

Cpt. Price*

Yasaklı
Premiumu çok olan adamın 20 kattan dolayı barbar alıyodu evet işte artık onlar da fazla pre harcayamayacaklar böylece kimse 1m pre ile giren adam yüzünden kaybettik diye forumda ağlayamayacak.
Ayrıca barbar olmadığından çabuk kapanıcaksa eğer zaten oynamasınlar bi zahmet artık diplomasiyi önceden belirlemenin saçma olduğunu tüm klan yöneticilerinin anlaması lazım. Biraz mentalite değişsse fena olmaz.

Şimdi ben oyuna doğru dürüst para harcamamış biriyim. Uzun zamandır emeğimle premium kasıyorum ve bu dünyayı bekliyorum. Senin bu söylediğin bakış açısına göre sırf diğer oyuncular forumda senin tabirinle "ağlamasınlar" diye benim verdiğim emeklerin karşılığını almamam gerekiyor. Kıstas insanların verdiği emeğin karşılığını alması mı yoksa insanların ağlamaması mı? Hem emek vermeyip hem de ağlayan insanlar bu tür rekabetçi oyunlar oynamasın bence.

Ayrıca diplomasi konusundaki görüşlerinle barbar köy fethi meselesinin bir alakası yok.

Şimdi ben oyuna doğru dürüst para harcamamış biriyim. Uzun zamandır emeğimle premium kasıyorum ve bu dünyayı bekliyorum. Senin bu söylediğin bakış açısına göre sırf diğer oyuncular forumda senin tabirinle "ağlamasınlar" diye benim verdiğim emeklerin karşılığını almamam gerekiyor. Kıstas insanların verdiği emeğin karşılığını alması mı yoksa insanların ağlamaması mı? Hem emek vermeyip hem de ağlayan insanlar bu tür rekabetçi oyunlar oynamasın bence.

Ayrıca diplomasi konusundaki görüşlerinle barbar köy fethi meselesinin bir alakası yok.
Haklısın ben mesela hayatta bu w de para harcayıpda pre çekmem hızlı gelişsen ayrı bir dert 20 kata takılacaksın morale takılacaksın başlı başına ziyan olucak ağır ağır gelişir diplomasiyle kapatır söze dünya kapattı dedirditiriz olur biter zorlamaya gerek yok kendi düşünceleri artık düşücelerimiz alıp bu şikayetlere rağmen kalıyorsa düşünce almayada gerek yok bizim açımızdan :)

Richie Rich

Okçu
Bir sonraki dünyaya girp eğlenceni alabilirsin bu dünya bu serverdaki son dünya değil sonuçta. Emeğinin karşılığını almak en doğal hakkın fakat ben 42 de başladım ve o zamandan bu yana hiç böyle özellikli normal dümya açılmamıştı. Klasikte bardı diye hatırlıyorum yalan olmasın. Bir kerede böyle denensin bakalım nasıl olucak.

ayrıca farkındaysan benim bahsettiğim insanlar 1m preyle giren insanlara karşı tepki veriyolardı eğer sen tek hesapla pre kastıysan 1m pre kasmış olma ihtimalin bir hayli düşük bu durumda da dert etmene gerek yok.
Son zamanlarda herkes 100k üzerinde pre ile dünyalara giriş yapıyordu bu durumda oyun düzenini bozan bir durum yok diye düşünüyorum

*RedKit*

Yasaklı

Konuş kral :):)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Merhaba, yeni yılınız umarım güzel geçer. Güzel geçmesi için yılın ilk günlerine güzel bir dünya organize etmeye çalıştık. :) Herkes güzel şekilde fikirlerini ifade ediyor. Ama herkesi memnun etmek zor. Premium kasan arkadaşlar diğer dünyalarda daha rahat harcayacaklardır. Pasını atmak isteyen savaş sevenler için özellikler güzel :p

Merhaba, yeni yılınız umarım güzel geçer. Güzel geçmesi için yılın ilk günlerine güzel bir dünya organize etmeye çalıştık. :) Herkes güzel şekilde fikirlerini ifade ediyor. Herkesi memnun etmek maalesef zor. Premium kasan arkadaşlar diğer dünyalarda daha rahat harçalayacaklardır. Pasını atmak isteyen savaş sevenler için özellikler güzel :p
Tamamda kime göre güzel herkesi memnun etmek diyorsun seven 1 2 kişi var onlarda pre kasmaya gelecektir oynayanlar için pekde memnun durun değil yeni yıl iyi geçmedi ilk golü siz attınız :)

Richie Rich

Okçu
Merhaba, yeni yılınız umarım güzel geçer. Güzel geçmesi için yılın ilk günlerine güzel bir dünya organize etmeye çalıştık. :) Herkes güzel şekilde fikirlerini ifade ediyor. Ama herkesi memnun etmek zor. Premium kasan arkadaşlar diğer dünyalarda daha rahat harçalayacaklardır. Pasını atmak isteyen savaş sevenler için özellikler güzel :p

seninle arası iyi olmayan biri olarak kesinlikle sana katılıyorum. Elinize sağlık

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Merhaba, yeni yılınız umarım güzel geçer. Güzel geçmesi için yılın ilk günlerine güzel bir dünya organize etmeye çalıştık. :) Herkes güzel şekilde fikirlerini ifade ediyor. Ama herkesi memnun etmek zor. Premium kasan arkadaşlar diğer dünyalarda daha rahat harçalayacaklardır. Pasını atmak isteyen savaş sevenler için özellikler güzel :p

herkesin ortak kararı barbar gözüküyor yorumlarda o düzeltildiğinde eğlenceli bir server olacaktır diye düşünüyorum.

SungurAlp

Markiz
Emeğiyle yağma yapanların olduğu normal bir dünya güzel olacaktır.Temizlik yine mi yok :(
Klan limitine göre kapatma koşulları biraz ağır gibi geldi.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Bence özellikleri çok güzel olmuş. Barbar atılmasını engellemiş oldunuz ayrıca klanlarda kilitlense belli süre sonra daha da zevk alınır oyundan

tşk
aynı fikirdeyim. W özellikelri güzel. Barbar alınmamasınıda destekliyorum. Ancak, saldırılan bir oyuncunun kendi köyünü barbara düşürmesi sonucu barbar alımının olmaması ihtimali varsa buda gözden geçirilmeli.

Richie Rich

Okçu
aynı fikirdeyim. W özellikelri güzel. Barbar alınmamasınıda destekliyorum. Ancak, saldırılan bir oyuncunun kendi köyünü barbara düşürmesi sonucu barbar alımının olmaması ihtimali varsa buda gözden geçirilmeli.

otomatik ziyaret oluyor. Önemli olan mislerin köye girdiği anda barbar olarak gözükmesi ueterli.

Cpt. Price*

Yasaklı
Bu hikayede yanan parayla barbar atan esnafımız oldu.

Kurunun yanında yanan yaş da biz olduk emekçiler olarak :p

@Strafe benim hala umudum var bazı şeyleri gözden geçirip belki de değiştirilebileceğine dair. Yön seçiminin kapatılması aile klanlarını büyük oranda engelleyecektir. Hatta klanları da kilitleyebilirsiniz. Fakat barbar alımının olmaması premiumu olan bir çok oyuncuyu kilitleyecektir. Gördüğüm kadarıyla bir çok oyuncu da bu görüşe katılıyor. Bir gözden geçirseniz :confused:

Durum
Konu yanıtlara kapalı.