SHELBY COMPANY LİMİTED

4zrail

Milis
Sokoryolo kim icraat kim :) 5 kişilik ekibi var kime ne yapabilir :) 56 da klanı op yerken ortada yoktu bu :) 61 de cezalıydı sanırım cezası bitti 20 saaten köy vermişti dc lerde makara konusu olmuştu :) gelmiş burada icraaten bahs ediyor açık çek veriyormuş bunun yazdığı çek karşılıksız çıkar :)

Cpt. Price*

Yasaklı
Sokoryolo kim icraat kim :) 5 kişilik ekibi var kime ne yapabilir :) 56 da klanı op yerken ortada yoktu bu :) 61 de cezalıydı sanırım cezası bitti 20 saaten köy vermişti dc lerde makara konusu olmuştu :) gelmiş burada icraaten bahs ediyor açık çek veriyormuş bunun yazdığı çek karşılıksız çıkar :)

Böyle klan başkanı mı olur ya rezalet ahshdjfajdaj

NOPasaran*

Okçu
Ağzının kenarını sil, yalan damlıyor :S

4zrail

Milis
he tamam yalan konuşuyoruz :) aç elemanın oyuncu dosyasına bak belki utanırsın. sokoryalı ve 3 forumdaşı

4zrail

Milis
Kardeşim tokatlamak için çaba sarf etmene gerek yok. Hayal dünyanda 20 saatten mis atıyorsun veriyorum köyü :D

sen 61 de sözde sınıra gidip :) ceza aldın ceza süren bitince 20 saat oyuna bakmayıp köyü vermedinmi ? Dc de abilerinden fırça yemedinmi :) Köyü alan adam 15-16 saatlerden mis atmıştı olan şeyleri bile inkar ediyor :) sokorylooou sınıra savaşmaya gitti :))

4zrail

Milis
Gakaxi ekibine presmana yaranmak için hem kendi klanını hem müttefiklerini sattı . Sonuç tekmeyi vurdular klanından 1 kişiye bile dünya kapattırmadılar. ) hücommm guardlıgıı yapmoyorom deyip presman bile youtube kanalına seni hucumcu diye çağırdı :) cürmüne bakmadan bide meydan okuyor açokkk çekk veroyoruzz . Yasalı yalayıp bürküte kur yapan sokoryalıyaa bak sen, kardeşim 68 girecez beraber girelim deyip kendi kimse takmadı 68 e girdi ağlamaya başladı :) 69 için kimlere yalvarıyorsun :) yandana söyle o tutuversin ellerinden . Yada luxor a söyle gelsinler yoksa senden bi cacık olmaz sende biliyorsun

Sakaryale54*

Ağır Atlı
sen 61 de sözde sınıra gidip :) ceza aldın ceza süren bitince 20 saat oyuna bakmayıp köyü vermedinmi ? Dc de abilerinden fırça yemedinmi :) Köyü alan adam 15-16 saatlerden mis atmıştı olan şeyleri bile inkar ediyor :) sokorylooou sınıra savaşmaya gitti :))
Oğlum sen kafayı yemişsin ben 61de koca worldde 1 kere bile ban yemedim kalk git şuradan ne rezil herifsin sen ya dnslsk Armada Rm Vuslat bütün düşmanlarla sınırdaydım aldıklarımı kaybetmem hariç verdiğim köy yok zorla muhatap aldırma kendini uza artık :D

*Alpagu

Yasaklı
Dayanamıyorum birden çok kişinin bir kişiye saldırmasına. Adamlara neden bu kadar yükleniyorsunuz ? Salın oyunlarını oynasınlar :D

4zrail

Milis
Oğlum sen kafayı yemişsin ben 61de koca worldde 1 kere bile ban yemedim kalk git şuradan ne rezil herifsin sen ya dnslsk Armada Rm Vuslat bütün düşmanlarla sınırdaydım aldıklarımı kaybetmem hariç verdiğim köy yok zorla muhatap aldırma kendini uza artık :D

Koca w de köy vermemiş

yapma sokoryoluuu yanarsın :) üstelik kendi ekibinden aldığın köyü verdin, öyle hemen de değil 1 ay sonra verdin bak bakalım :)
Sonra pembiş kanını yerde koymadı.

Eklentiler

• 7919BF96-E0C4-4E17-B98B-7BC409A07C19.jpeg
    7919BF96-E0C4-4E17-B98B-7BC409A07C19.jpeg
    242,9 KB · Görüntüleme: 25

4zrail

Milis
Bonus olarak :) w başından bitime kadar rakip klanlardan toplam 10'köy almışsın :) 3 tanesi w başı armada ve bir kaç ufak ekip
Geri kalan rm içinden çıkan 1-2 oyuncuya arkasına destek atarak aldığın köyler

bonn rm vuslat sınırlarında oynadommm heç köy vermedommm :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Koca w de köy vermemiş

yapma sokoryoluuu yanarsın :) üstelik kendi ekibinden aldığın köyü verdin, öyle hemen de değil 1 ay sonra verdin bak bakalım :)
Sonra pembiş kanını yerde koymadı.
Koca w de köy vermedim demedim ban yemedim dedim kelime oyunu yapma. Sizin gibi her köyü savunacak değiliz korkak oynamıyoruz :D Aldığım köyü 1 ay sonra vermişim demek ki 30*24den 720 saatten falan mis atmışlar 720 saatten vermişim :D Köyü boş tutarız mis gelince yakındakine söyleriz peşler. O değil sen ne güzel takip ediyorsun beni valla ya biraz daha paylaşım yap şöyle reklam olsun bırakma peşimi :D Ee aldığım köyleri falan kimlerden almışım nasıl olmuş daha detaylı çalışmalar bekliyorum

Serserikasiyer

Kılıç Ustası
dur karışma anlatsın cok eğlenceli dizi senaryosu gibi :D

4zrail

Milis
Kamil sen demedinmi :) verdiğim köy yok diye .
kıvıran sensin semoş :)

şelbi kurucusu kasiyerde gelmiş ;) sokoryalı . Git yandan abine yalvar 69 a hucumu getirsin sende dc dc gez yağ çek sağa sola :) bir iki ekip getir yoksa slawyom lord kasiyer gibi boş beleşlerle yapamazsın . luxoru ihmal etme oda gelsin gerçi oda konusu geçince dclerde en son şelbiye saydırıyordu :)) sen yinede ara gelsin böyykkk gomutan
Not: mönchü harbiden severim :)

*Yandan Atmış*

Mızrakçı
Gakaxi ekibine presmana yaranmak için hem kendi klanını hem müttefiklerini sattı . Sonuç tekmeyi vurdular klanından 1 kişiye bile dünya kapattırmadılar. ) hücommm guardlıgıı yapmoyorom deyip presman bile youtube kanalına seni hucumcu diye çağırdı :) cürmüne bakmadan bide meydan okuyor açokkk çekk veroyoruzz . Yasalı yalayıp bürküte kur yapan sokoryalıyaa bak sen, kardeşim 68 girecez beraber girelim deyip kendi kimse takmadı 68 e girdi ağlamaya başladı :) 69 için kimlere yalvarıyorsun :) yandana söyle o tutuversin ellerinden . Yada luxor a söyle gelsinler yoksa senden bi cacık olmaz sende biliyorsun
Allah el parmak vermiş klavyede zırvala diye vermemiş, düşük kapasiteni saçma teorilerine harcama.