Adalet vs sado

Dzpiyade

Yasaklı
Onca şey yazdınız cizdiniz sonra yok oldunuz. İşte bunu sevmiyorum o laf kalabalığındaki hallerinizi özledik ;)

Ryuzakı

Yasaklı
Yazık attığı postu arkadaşına beğendiriyo forumda kendini biyerlerine takan birisi olduğunu sansınlar diye :D :D :D Evlat bu hesabınıda dikkat et. Her an perma yiyebilirsin ;) malum zay1f rakipsin xd

Biraz içerlemiş gibisin irl işin içine girince :dd

Artık iyice saçmalamaya başladı zavallı komedian gibi bir finoyu peşinden ayırmayan kişinin söylediği şeylere bak :D

Ben sana göre zayıf demeyelim de fit rakibim puahahahah

Arelll

Yasaklı
adaletin neden size sırtını döndüğünü anladınız sanırım.Böyle kaç op geçirdiler

adalet sadece size dayanamamış.biz alayınızla mücadele ediyoruz. bi yere de kaçtığımız yok. adalet döneklik yapmış. bence onlarla bizi kıyaslamayalım. ha bizden daha büyük olduğunu iddia eden varsa hala burdayız :))

Arelll

Yasaklı
hadi zorbayı anlarım tek başına yıkamayacağın klana karşı diplomasi yaparsın çekersin kaypakları yanına. ama diğerleri resmen yandakçııı :)

ByRevolution

Yasaklı
Yok yaa Adalet ile savaşmayı özledim ben bu ne arkadaş. Asker kaçırma yok, mis arası atılacak mı? Sanmıyorum. Mislerin sürelerini yanlış yazanlar varken ara felan baya zor çünkü.
Sadodan bakıcı alıp hepinize mis arası atasım geldi. Özellikle amoya :) Zaten komutlar bana açık :))))))

GameMafia

Baltacı
adalet sadece size dayanamamış.biz alayınızla mücadele ediyoruz. bi yere de kaçtığımız yok. adalet döneklik yapmış. bence onlarla bizi kıyaslamayalım. ha bizden daha büyük olduğunu iddia eden varsa hala burdayız :))
asfokgımdakjgkn ya Allahım kafayı yicem hayatımda oynadığım en rezalet rakip konuşmadaki iddiaya bak yemin ediyorum bak sizin kalibrenizdeki 3 klanı zorba tek yener haberin olsun alper hocam :D

Arelll

Yasaklı
asfokgımdakjgkn ya Allahım kafayı yicem hayatımda oynadığım en rezalet rakip konuşmadaki iddiaya bak yemin ediyorum bak sizin kalibrenizdeki 3 klanı zorba tek yener haberin olsun alper hocam :D

geniş zamanlı cümleleri geçelim emmyvaretti. siz bu dünyaya kapama listesini dağıtmaya mı geldiniz. yemedi ve yanınıza tüm dünyayı müttefik aldınız. bu kadar basit.

captanboyy

Kılıç Ustası
O konular tutmadı be canım. Profillerde boy boy yayinladiniz kuccucuk beyninizle şu kadar Zorba su kadar adalet sunkadar şu bu kadar bu diye ee noldu world birbirine girmedi :) hadi biraz adam getirin hiç mi hatriniz yok başka worlderden. op yiyen adamı klandan atmayın op yiyene adam yerleştirin de zevki çıksın.

GameMafia

Baltacı
O konular tutmadı be canım. Profillerde boy boy yayinladiniz kuccucuk beyninizle şu kadar Zorba su kadar adalet sunkadar şu bu kadar bu diye ee noldu world birbirine girmedi :) hadi biraz adam getirin hiç mi hatriniz yok başka worlderden. op yiyen adamı klandan atmayın op yiyene adam yerleştirin de zevki çıksın.
Ağızlarında bi kapatma listesi bizim bilmediğimizi bunlar biliyor abi :D Komikler gerçekten

Arelll

Yasaklı

senin bir mesaj hakkıın kaldı seviye yerlerde muhatap almamak lazım. engellicemyani :) ne dediğin ne iddia ettiğin belli değil. dur bişeyler yazayım derdine düşmüşsün :)