Adalet vs sado

Tibelda

Emekli Görevli
Arkadaşlar sizleri daha önce birçok defa uyardım. Görüyorum ki değişen hiçbir şey olmuyor. Bu yüzden bu konudan itibaren benzer davranışları sergilediğiniz her konuyu tekrar benzeri konu açılmasına izin vermemek üzere kilitliyor olacağım. Bilginize.

adalet sadece size dayanamamış.biz alayınızla mücadele ediyoruz. bi yere de kaçtığımız yok. adalet döneklik yapmış. bence onlarla bizi kıyaslamayalım. ha bizden daha büyük olduğunu iddia eden varsa hala burdayız :))

Arelll bu nick sana gitmemiş kanka bence onu AVELLL yap.. Bizim yaptığımız savaşlar ortada sizinde yapmaya çalışıpta bir türlü ilerleyemediğiniz savaş orta da. Tek pişmanlığım biz zorbaya duvar olurken sizin arkada yata yata hesaplar büyütüp tek mızrağı zorba için yerinden oynatmamanızdır. Bu olay kaçınılmazdı buna şaşırmanız oyunu okuyamadığınızı gösterir. Kendi elinizle haritayı verdiniz kendinize şaşırın. Aynanın karşısına geçip kendinize ağlayın bize değil..

LordSeveral

Milis
Kanka çok ağlama düşen köylere mis at siz tüm kredilerinizi doldurdunuz savage sizden taraf değişti kefendiken hesap sildi ne zoruna gitti bu kadar biz emeklerinizi bırakmadık diye kanına mi dokundu kim için tutuyim bu sınırı 1000 köy ctpt i itemedin ben hesap silsem zorbayi mi silcektin anca atıp tutuyon sadece son ses ağlıyorsun ağlama oyna sahada görmek isterim