Adalet vs Zorba

ByRevolution

Yasaklı
Yaptığım tüm aralar sarı rapor :) Şahsen daha çok köy almanızı bekliyordum. Aktif oyuncularımızın çoğu saldırı açık banlıydı :) 3-4 kişi tüm araları yaptık.
Oplar konusunda biraz daha çalışmalısınız :))

Tepkisiz

Baltacı
Yaptığım tüm aralar sarı rapor :) Şahsen daha çok köy almanızı bekliyordum. Aktif oyuncularımızın çoğu saldırı açık banlıydı :) 3-4 kişi tüm araları yaptık.

Belki haklısındır da bizimde ordular genelde sağlam dönüyor sürekli aralayarak nereye kadar dostum :)

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Eline sağlık :) haklı olabilirsin en azından biz git gel yapıyoruz.Siz ise world başından beri sadece konuşuyorsunuz şöyle bi 50 100 köylük opa gelin sonra bizi eleştirin

ByRevolution

Yasaklı
gene 30-40 köy yaptık hakkımızı yiyorsun darılırım valla
Sınır hesapları 2 gündür saldırı açık banlı. Hesaplara giremiyoruz. Ve bu sınır da 150 köy demek. Sizce çok normal değil mi bu sayı? Yani karşınız da hesap sil yapmış köyler var diyelim. Ama normal banı olmayan oyunculara geldiğiniz köylerin %80ini tuttuk. Sadece 18 köyü ben tuttum :)

ByRevolution

Yasaklı
Ama tekrardan belirtiyorum. Yine de çok güzel operasyon yapanlarınız oldu. 2 mis arasına 3 kami sokan gördüm. Ona da ara yaptık o ayrı :)))))

Tepkisiz

Baltacı
Ama tekrardan belirtiyorum. Yine de çok güzel operasyon yapanlarınız oldu. 2 mis arasına 3 kami sokan gördüm. Ona da ara yaptık o ayrı :)))))

Elinize sağlık cezalı oyunculara rağmen güzel savunma yaptınız ama cezalar sizin açınızdan kötü oldu sonraki oplarda ara yapamayacağınız yerlerden mis çıkarlar diye tahmin ediyorum.