57. ALAY vs SAVAGE

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

RahaT Durmaz

Yasaklı
Bir klanın diplomatı olmayı haketmediğin şu sözlerinden belli. Sen böyle devam et amacına ulaşamayacaksın. Sadonun diplomatından memnun olmadığı kadar varsın :)
Valla biraderim kimseyi memnun etmek durumunda değilim. He şayet memnun olucakları durum bizim pakt dünyayı kapatınca zaten önlerine serilir sen git yamaklık yap birazcık daha belki kapama listesşne girersin

OffensiveZorba*

Baltacı
Valla biraderim kimseyi memnun etmek durumunda değilim. He şayet memnun olucakları durum bizim pakt dünyayı kapatınca zaten önlerine serilir sen git yamaklık yap birazcık daha belki kapama listesşne girersin

Her başlıkta birilerine yamak diyorsun kelime dağarcığında tek bu kelime mi var papağan gibi ne tekrar edip duruyorsun ?

Tibelda

Emekli Görevli
Arkadaşlar, sizleri konu konu uyarmak istemiyorum. Uyarım tüm dünya konuları için geçerlidir. Benzer davranışlara devam ederek forum düzenini bozmaya devam edenler uzaklaştırılacaktır! Tartışmak istiyorsanız lütfen seviyeyi koruyarak, olgun insanlar ve bireyler olduğunuzu unutmadan yapınız.

Tibelda

Emekli Görevli
@Tibelda Selamlar. Bu arkadaş foruma genel olarak düzeni bozmaya rahat durmamaya ve oryantal dans yapmaya giriyor. Uyarılarınızı dikkat alıyor ve sizleri dinliyoruz lakin dinlemeyenler var perma yiyen diğer arkadaşı gibi. Teşekkürler (Rahat durduran)

Merhaba, konuları takip ediyor olacağım. Lütfen önceki uyarımda söylediğim gibi raporla butonunu aktif olarak kullanalım.

OffensiveZorba*

Baltacı
Adabımı bozmadan efendi efendi yazıyorum şuraya senin hakaretlerini senin başkası hakkında ithamlarını görmek zorunda değilim ben

Mutios

Yasaklı
Bu arada birşey dikkatimi çekti paylaşmadan edemedim. ( Savage ekibinde daha layıkıyla yapabilceğini düşündüğüm insanlar olduğundan )

1635451205473.png
1635451231705.png

Yukarıdaki ekran görüntüleri Savage ekibinin alt klanları. Birisinin yöneticisi Yeşilbere kardeşimiz ( Mafia'ya 3 kere truva atmış Mafia3 nün kuruculuğu elleriyle bana vermiş sonrasında tekrar mafiaya ve tekra bize geçmiş) diğerinin yöneticisi cezalandırıcı0 ( bize truva atmayı denemiş bunun casus olduğunu bildiğimizden karşıya sürekli yalan haber gönderdiğimiz ) bir kardeşimiz.

Dikkatimi çekti gerçekten çok şaşırdım. Orhan abinin ekibinde bu işleri daha iyi yapıcak oyuncular olduğuna emindim lakin Savage ekibinde yöneticilik konusunda eksiklikler olduğuna şimdi kanaat getirdim.

Dipnot: Kimseye haraz içermez. Şaşkınlık içerir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.